B. Markausko šeima nemokamai ūkininkauja svetimoje žemėje

Žemės ūkio ministro Broniaus Markausko šeima Klaipėdos rajone ūkininkauja, dalies sklypų šeimininkams nemokėdama nuomos mokesčio, rašo naujienų portalas 15min.lt

Portalas rašo, jog Trušelių kaime dviejų iš 4 nedidelių sklypų savininkai patvirtino, kad B. Markausko motina Sofija Markauskienė jų sklypais 5-6 metus naudojasi be leidimo. Visais 4 atvejais nuoma nėra įregistruota Registrų centre.

Vienas žemės savininkų klaipėdietis Ramutis Lėlys teigė pats mokantis žemės mokestį ir nėra suteikęs leidimo ministro šeimai ūkininkauti jo žemėje. R. Lėlys jau kreipėsi į antstolę.

Paklaustas, kodėl pats nebandė susisiekti su ministro šeima, R. Lėlys sakė, kad tai turi daryti ne jis.

„Galėtų jisai pats. Kodėl aš turiu, suprantat, nusižeminti, eiti, prašyti. Tai ką, jis nežino? Jis puikiai viską žino“, – kalbėjo R. Lėlys.

Pats B. Markauskas tvirtino įžvelgiantis politikavimą, nes 27 metus nebuvo jokių problemų – su visais savininkais būdavo susitariama dėl nuomos. Jis mano, jog vykstant statyboms ir keičiantis savininkams, sudėtinga juos rasti.

REKLAMA

„Aš turbūt neįsivaizduoju, kurioje vietoje (tie sklypai), nes daugiau mažiau su visais sutarta, nebent čia truputį ir politikavimo yra – niekada nebuvo jokios problemos 27 metus. Visi ateina, susitaria, nebent neseniai (atkurta nuosavybė) galbūt, jeigu pasikeitė savininkai, neperspėjo gal, visko gali būti. Bet tikrai nėra taip, kad piktybiškai kažkas nenorėtų mokėti“, – kalbėjo ministras.

Savo deklaracijoje Vyriausiajai tarnybinės etikos komisijai (VTEK) B. Markauskas yra nurodęs motiną kaip asmenį, dėl kurios gali kilti viešųjų ir privačių interesų konfliktas.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų