REKLAMA

naujienų portalas tv3.lt

Komentuoti
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Iki lapkričio 10 dienos buvo privalu vasarines padangas pasikeisti į žiemines. Autoservisai pastebi dešimtimis išaugusį klientų srautą, visi laikai rezervuoti, o gyvoje eilėje tenka laukti ir po tris valandas. 

Iki lapkričio 10 dienos buvo privalu vasarines padangas pasikeisti į žiemines. Autoservisai pastebi dešimtimis išaugusį klientų srautą, visi laikai rezervuoti, o gyvoje eilėje tenka laukti ir po tris valandas. 

REKLAMA

Profesionalai atskleidžia, kad toks klientų antplūdis pastebimas jau kelias savaites, bet pastarosios dienos – rekordinės. 

Viskas rezervuota

Autoservisai teigia, kad dabar pats klientų antplūdis. 

„Sulaukiame tikrai labai daug, pilną dabar yra. Keičiame padangas ir dabar pats bumas mūsų. Srautas išaugęs ne kartais, o dešimtimis, ko gero. Mes labai neskaičiavome, bet apkrovimas pilnas nuo pat ryto ir nėra laisvos vietos absoliučiai“, – teigė „Egzotikos" tinklo direktorius Juozas Buitkus.

Gyvoje eilėje tenka laukti ir kelias valandas. 

„Mes turime ir gyvas eiles, ir registruojame. Dirbame nuo 8 iki 19 valandos, darbuotojai keičiasi pamainomis, vieni dirba ryte, kiti vėliau, bet turime pilną užimtumą. Gyvoje eilėje tenka ir apie 2–3 valandas pralaukti“, – sakė J. Buitkus.

REKLAMA
REKLAMA

Srautai išaugę jau kurį laiką

Nors pastarosiomis dienomis pastebimas labai didelis klientų kiekis, profesionalai atskleidžia, kad klientų srautai išaugę jau kurį laiką. 

REKLAMA

„Pas mus srautas išaugęs jau mėnesį laiko, taip tvarkingai. Kadangi turime ir kitų paslaugų, tai tikrai kiekis yra nemenkas. Pilnai turime užrašyta ir dar dešimčiai dienų į priekį. 

Tarp savaitės ir dešimt dienų į priekį visąlaik būna pilnai, pilnutėliškai užrašyta laikas“, – „Prekeivis“ autoserviso administratorius Andrius Valenskas.

Pastebima, kad srautai išaugę visuose Lietuvos miestuose. 

„Daug išauga apyvarta visuose miestuose. Rytoj terminas, tai visur labai drastiškai išauga. Yra paskutinės dienos. Aišku, tas vyksta jau nuo spalio vidurio, o didėja viskas, aišku, paskutinėmis dienomis“, – sakė „Melga“ prekybos direktorius Tadas Kuliešius. 

REKLAMA
REKLAMA

Pirmas augimas buvo prieš Vėlines 

Autoservisų atstovai teigia, kad tai jau antras toks klientų, norinčių pasikeisti padangas, augimas. 

„Prieš Vėlines paprastai būna tas toks pikas. Du pikai būna – prieš Visų šventųjų šventes, jei taip galima pavadinti, ir prieš terminą – tą dešimtą dieną būna padidėjimas“, – sakė T. Kuliešius.  

Šiuo metu vietų pasikeisti padangas galima rasti tik savaitės pabaigoje. 

„Pas mus yra registracija, tai, pavyzdžiui, Vilniuje dabar į savaitės pabaigą tik galima registruotis, bet priimame dar ir tas taip vadinamas gyvas eiles, nes ne visi yra linkę registruotis ir nori atvažiavę gauti paslaugą, bet tie, kurie atvažiuoja, turi laukti po kelias valandas arba palikinėja automobilius“, – teigė T. Kuliešius. 

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA

Klientai piktinasi termino trukme

Autoservisų atstovai teigia, kad sulaukia ir pasipiktinimų iš klientų, kad lapkričio mėnesį reikia keisti padangas. 

„Klientai piktinasi, kodėl tiek trumpai keitimas, nes visi skaitė, kad Latvijoje keitimas iki gruodžio mėnesio, tai labai nepatenkinti klientai. Dar visą šitą savaitę pilnai užregistruota pas mus ir vietų nėra, ir tik keitimosi“, – teigė „Padangų servisas“ administratorė. 

REKLAMA

Klientus nukreipia ir pas kolegas, nes pajėgų visus aptarnauti neužtenka. 

„Visi kolegos skambinomės, tai iki 15–16 dienos jau užsirašę pilnai. 

Mes registruojame klientus, nes gyva eilė nieko neišgelbėtų, ir jei jau ateina kas gyvai, tai siunčiame kitur, nes ir skambučių dar po 10–15 sulaukiame per dieną, ir mes jau negalime priimti“, – sakė „Padangų servisas“ administratorė.

Padangas iš vasarinių į žiemines privalu pasikeisti iki lapkričio 10 dienos. Vėliau už taisyklių nepaisymą vairuotojams taikomos nuobaudos iki 40 eurų. Taip pat gali būti naikinama techninė apžiūra.  

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų