Kybartų kelio posto pareigūnai Lietuvos piliečio A. R. vairuojamo "Volkswagen Passat" automobilio slėptuvėse aptiko kontrabandinių cigarečių, kurių vertė - daugiau kaip 21 tūkst. litų.

Pasak Muitinės departamento atstovės spaudai, atvykęs iš Rusijos lietuvis žodžiu deklaravo, kad neveža jokių prekių. Pareigūnams patikrinus automobilį, kuro bake ir stoge, duryse ir galinėje sėdynėje bei atsarginiame rate buvo aptikta 2830 pakelių "Viceroy Red" ir 150 pakelių "Lifa menthol" cigarečių su rusiškomis banderolėmis.

Kitame, Ramoniškių, kelio poste buvo sulaikytas 25 metų lietuvio vairuojamas "Audi 100" automobilis. M. R. žodžiu deklaravo, kad veža 30 pakelių cigarečių "Bond Lights", iš kurių 28 pakeliai yra apmokestinami privalomais sumokėti mokesčiais.

Posto pareigūnai, įtarę, kad gali būti gabenama cigarečių daugiau nei deklaruota, patikrino automobilį detaliai. Automobilio galiniame bamperyje specialiai įrengtoje slėptuvėje buvo rasta 90 pakelių nedeklaruotų cigarečių su rusiškomis banderolėmis. Cigaretės įvertintos daugiau kaip 600 litų.

Muitinės mobiliosios grupės pareigūnai kelyje Kaunas-Suvalkai sustabdė patikrinti Lenkijos pilietės K. K. vairuojamą "Volkswagen Passat" automobilį. Bagažinėje sukrautuose kelioniniuose krepšiuose buvo aptikta 120 pakelių cigarečių be banderolių. Sulaikytų cigarečių vertė - per 800 litų.

Pažeidėjams surašyti administracinės teisės pažeidimo protokolai. Neteisėtai gabentos cigaretės sulaikytos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų