Artimiausių dienų orai: kai kur šils net iki 10 laipsnių

Penktadienį Lietuvoje orai buvo pilki, drėgni, su nesmarkiu pietinių krypčių vėju. Vietomis palynojo ar krito dulksna. Šiąnakt niekas nepasikeis – dangų dengs žemi pilki debesys, kai kur kris dulksna arba lynos, šalies rytuose galimos ir šlapios snaigės. Vietomis boluos rūkas.

Šeštadienį permainų bus nedaug – dangų vis dar dengs beveik vientisas, be didesnių niuansų ar atspalvių pilkas debesų sluoksnis, pragiedrulių nebus. Palynos vos kai kur, tačiau bus drėgna, daug kur boluos rūkas.

(43 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Ruduo Vilniuje

„Kitaip tariant, permainų mažai. Ir naktį, ir dieną dangų dengs žemi pilki sluoksniniai debesys, naktį daug kur palynos arba kris dulksna, šalies rytuose galimos ir šlapios snaigės, dieną palynos vos kai kur. Naktį pakibęs rūkas nesisklaidys ir dieną. Naktį atvės iki 2–4 šilumos, rytuose kai kur apie 0, dieną šils iki 3–5, prie jūros 7, rytuose bus apie 1–3 laipsnius šilumos“, – pasakojo sinoptikas Naglis Šulija.

Nedaug pokyčių ir sekmadienį. Orai vis dar pilki, ir naktį, ir dieną vietomis negausiai palynos arba purkšnos dulksna. Naktį ir rytą vietomis rūkas. Vienintelis skirtumas – dieną sustiprės pietryčių vėjas. Oras naktį atvės iki 3–5, prie jūros 6–7 laipsnių, dieną vyraus 6–8, prie jūros 9–10 laipsnių šilumos.

Pirmadienį pietryčių vėjas sustiprės dar labiau, bet orai bus vis dar pilki, ir naktį, ir dieną vietomis truputį palis. Naktį atvės iki 4–6, prie jūros 9–10 laipsnių, Dieną šils iki 5–7 laipsnių, prie jūros bus tiek pat, kiek ir naktį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų