Artimiausią parą jausime pavasarį: daugiausia šilumos sulauks pajūrys

Sinoptikai praneša, jog artimiausiomis paromis visoje Lietuvoje turėtų įsivyrauti pliusinė temperatūra. Aukščiausia temperatūra numatoma pajūrio regione.

45

Rytoj beveik visos Europos orus lems aukšto slėgio sritis. Ciklonai vyraus žemyno pakraščiuose, o centre giedri ir menkai debesuoti orai. Aukšto slėgio sūkurys iš Pietų plukdo šiltą orą į Šiaurę, pasiekdamas Baltijos krantus. Todėl artimiausią parą pavasarį taip pat jausime.

Artimiausią naktį kai kuriuose šalies pakraščiuose, labiausiai šiaurės rytuose, iškris šiek tiek kritulių. Gali pasnyguriuoti. Šiek tiek giedresnis dangus bus pietvakariuose ir vakaruose. Tose vietovėse labiau ir pašals. Dieną vyraus šiaurės vakarų vėjas bus debesuota su pragiedruliais. Dieną šiek tiek palis.

(45 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Laisvalaikis sostinėje

Pajūryje rytoj vyraus 6 laipsnių šiluma. Šiauliuose, Panevėžyje apie 4. Utenoje dieną apie 3 šilumos. Kaune, Vilniuje, Varėnoje – 4 šilumos, Druskininkuose 5.

Pirmadienį temperatūra bus panaši, vietomis bus ir lietaus, ir saulės. Vilniuje dieną 5, Kaune 6, Klaipėdoje 5 laipsniai šilumos.

Antradienį Vilniuje, Kaune 6, Klaipėdoje 5 šilumos.

 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų