Artimiausią naktį pajausime tikrą speigą: termometro stulpeliai gali siekti 28 laipsnių šaltį

Lietuvą kaip reikiant kausto šaltis. Praėjusią naktį žemiausia oro temperatūra fiksuota Ukmergėje – 28,4 laipsnio šalčio. Jau artimiausią naktį galime pajusti taip pat tikrą speigą.

Žiema tikra. Nuo Skandinavijos į pietus nutįso aukšto slėgio sritis. Ji lems šaltą orą ne tik Lietuvoje. Šalčio ir aukšto slėgio palydovas giedras dangus. Ciklonas, kurio centras dabar Rusijoje plukdo šaltą orą į pietus, tad žiemiški orai nukeliaus ir į vidurio Europą, o pačiuose žemyno  pietuose tebebus šilta.

Štai, Romoje rytoj įdienojus termometrai rodys 17, Lisabonoje 14, Barselonoje 11 laipsnių šilumos. Paryžiuje 7, o Londone 3 laipsniai šilumos. Vokietijoje ir į rytus nuo jos jau žiemiška. Berlyne rytoj 5, Rygoje 7, Varšuvoje 8, o Maskvoje net 13 laipsnių šalčio.

Lietuvoje nurimus vėjui ir dangui pragiedrėjus šaltis spustelės stipriau. Visiškai tikėtina, kad ateinanti naktis bus šalčiausia šią žiemą. Pajūryje ir Žemaitijoje kai kur trumpai silpnai pasnigs. Naktį ir rytą vietomis rūkas, šerkšnas. Vėjas nestiprus.  O  temperatūra nuo 18 iki  23 laipsnių šalčio, vietomis, didžiausia tikimybė rytiniuose šalies rajonuose iki 28 laipsnių šalčio

Sekmadienis dieną bus giedra, saulėta, na ir didžiųjų šalčių valandos kiek atlėgs.  Bus nuo 6 iki 11, vietomis 12–15 laipsnių šalčio. Dėl Baltijos įtakos ir naktį, ir dieną mūsų pajūrio ruože šalčiai numatomi kiek švelnesni negu kitur Lietuvoje.

Pirmadienį pietiniuose rajonuose kai kur truputį pasnigs. Naktį vietomis, dieną daug kur pustys. Rajoniniuose ir kaimo keliuose susidarys vadinamieji sniego liežuviai, tad važiuodami būkite atidūs. Pirmadienis dėl sustiprėsiančio vėjo bus nemalonus, žvarbus, šaltis labiau juntamas. Temperatūra naktį 13 -17, vietomis iki 26 laipsnių šalčio, dieną apie 9-nis laipsnius šalčio.

Pasnigs ir antradienį. Pustys, šalies pietuose kai kur kils trumpa pūga. Vėjas šiaurės rytų, naktį gūsingas, dieną rims. Temperatūra naktį 12–14,  dieną nuo 9 iki 14 laipsnių šalčio.


Rašyti komentarą...
B
Bernadeta
2021-02-06 18:25:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na normali lietuviska ziema.puiku vaikystej visos tokios budavo ir nieks nealpdavo
Atsakyti
-2

D
DONATAS
2021-02-06 17:29:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
GRAZI ZIEMA,VAIKAM DZIAUGSMAS,O KAI KAM BEDA NUO SNIEGO
Atsakyti
-4

D
DONATAS
2021-02-06 17:30:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
VAIKAM LAIME,KAI KAM BEDA
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų