Artėja orų permainos: šalnas pakeis šilumos pliūpsnis

Antradienį Lietuvoje buvo nors ir vėsi, bet saulėta diena. Vakare ir artimiausią naktį didelių permainų nebus – vyraus menkai debesuotas arba visai giedras dangus, jokių kritulių nebus. Kai kada dangumi gali praplaukti aukštų, plonų debesų, bet nuo šalnų jie vargu ar apsaugos – jos suboluos daug kur.

Trečiadienio rytas bus giedras, žolė daug kur boluos nuo šalnų. Saulei pakilus aukštėliau jos gana greitai pranyks. Diena irgi bus šviesi, saulėta, debesų jei ir pasitaikys, tai labai aukštų ir plonų. Saulės jie beveik neužstos.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi puikūs rudeniški orai. Ir naktį, ir dieną numatomi menkai debesuoti arba visai giedri orai, dėl to naktį nestigs žvaigždžių, o dieną saulės šviesos. Vėjas silpnas, naktį dažnai ir visai jokio. Oras naktį atvės iki 1–3 šilumos, rytuose iki 2 šalčio, prie jūros apie 5 šilumos, dirvos paviršiuje daug kur šalnos, dieną vyraus 12–13 laipsnių šilumos", – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Per kitas dvi paras bendras vaizdas beveik nesikeis – orai bus ramūs, be lietaus, dienomis daug saulės. Keisis tiktai oro temperatūra – ji kils: dienomis oro temperatūra sieks 17–19 ir 18–20 laipsnių šilumos. Naktys išliks vėsokos, bet šalnų tikimybė trauksis, jos liks tik jautriose joms vietovėse. O oras atvės iki 1–3 ir 7–9 laipsnių šilumos.


Rašyti komentarą...
r
rytų Lietuva
2019-09-24 17:48:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
ot ir ne, rytuose ryt palynos, o paskui apie 12 kasdien, tai gi nesvaikit apie šilumą
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų