Aukščiausių šalies politikų tarpe netyla kalbos, kas turėtų prisiimti atsakomybę dėl katastrofiškos padėties mūsų keliuose. Po kraupios tragedijos Skuodo rajone, kai policininko Sauliaus Pauliko vairuojamas automobilis mirtinai sužalojo 3 vaikus ir pasišalino iš įvykio vietos, vidaus reikalų ministras Raimondas Šukys vienareikšmiškai davė suprasti, kad laukia policijos generalinio komisaro Vytauto Grigaravičiaus atsistatydinimo.

Tačiau „Tėvynės sąjungos“ lyderis Andrius Kubilius „Balsui.lt“ teigė, kad dėl tragiškų įvykių Skuodo rajone atsakomybę turi prisiimti ne tik V. Grigaravičius. „Apie savo atsakomybę turėtų pagalvoti ir pats vidaus reikalų ministras, negalima visko suversti tik ant generalinio policijos komisaro pečių. Pati situacija reikalauja griežto pačių aukščiausių valstybės pareigūnų įvertinimo. Susimąstyti turėtų ir pats premjeras Gediminas Kirkilas. Galima klausti, ką jis padarė, kad tokių tragiškų situacijų Lietuvoje būtų išvengta?“ – savo nuomonę dėstė A. Kubilius.

Visuomenės veikėjas, profesorius Egidijus Aleksandravičius „Balsui.lt“ teigė nemanąs, kad dėl tragiškų įvykių Skuodo rajone V. Grigaravičius turėtų atsistatydinti. „Tokiam žingsniui nėra jokios politinės logikos. Priešingu atveju, atsistatydinimo galėtume reikalauti ir iš paties premjero. Teiginiai, kad V. Grigaravičius yra atsakingas už kiekvieno provincijos policininko veiksmus primena pasaką apie vištytę ir gaidelį“ – teigė E. Aleksandravičius.

REKLAMA

Paprašytas įvertinti A. Grigaravičiaus fenomeną, kai šis, nepaisant žemo visuomenės pasitikėjimo policija, puikuojasi net penktoje populiariausių visuomenės veikėjų sąrašo vietoje, profesorius teigė nemanąs, kad tokia komisaro sėkmė yra viešųjų ryšių specialistų triukas. „V. Grigaravičius nemenką populiarumą susikrovė dar sėkmingai dirbdamas Alytuje. Prie jo populiarumo augimo prisidėjo ir įvairių politinių grupuočių mėginimai visokiais įmanomais būdais pašalintį komisarą iš jo užimamo posto“ – teigė E. Aleksandravičius.


Rašyti komentarą...
M
Matas
2007-11-09 15:22:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
grigaravičius sukūrė visą prisitaikėlių sistemą,kurioje nevertinama pareigūnų moralė,kompetencija.Negalima reikalauti iš paprastų piliečių,kad jie laikytųsi kelių eismo taisyklių,kai pareigūnai girti važinėja.Baisiausia yra tai, kad grigaravičiai turi politinių užtarėjų ir tarnauja ne piliečiams,o politinėms grupuotėms.Tada tampa svarbiausia pirkti reitingai.
Atsakyti
0

M
Matui
2007-11-09 15:42:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Atvesk! Toki karstakosiai ir pridaro daugiausisi problemu.
Atsakyti
0

t
tautiečiai
2007-11-09 15:44:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
palaikykime Skuodo žmones, teisingumas turi triumfuoti
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (26)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų