Apklausa: auga S.Skvernelio populiarumas – jis lenkia prezidentę ir premjerą

Artėjant Seimo rinkimams ne vienos partijos geidžiamu veikėju yra tapęs vidaus reikalų ministras Saulius Skvernelis - pernai ėmę sparčiai kilti šio politiko reitingai dar labiau ūgtelėjo šiais metais ir populiarumu jau pralenkė prezidentę Dalią Grybauskaitę ir premjerą Algirdą Butkevičių, šeštadienį rašo „Lietuvos rytas“.

Net 59 proc. šalies gyventojų S.Skvernelį vertina palankiai ir tik 12 proc. nepalankiai, o iš institucijų labiausiai pasitikima Vidaus reikalų ministerijai priklausančiais ugniagesiais gelbėtojais bei policija. Tai parodė visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausa.

Prieš mėnesį atliktoje apklausoje S.Skvernelį palankiai vertinančių apklaustų gyventojų buvo daugiau negu 2 procentiniais punktais daugiau - 57,2 proc. , o nepalankiai mažiau - 11,6 proc. Populiariausiu visuomenės veikėju tapęs vidaus reikalų ministras gana apčiuopiamai lenkia antrojoje vietoje esantį premjerą Algirdą Butkevičių ir į trečiąją vietą smuktelėjusią prezidentę Dalią Grybauskaitę. Šių dviejų politikų gerbėjų per pastarąjį mėnesį sumažėjo, taip pat padaugėjo svarstančių, kaip juos vertinti - teigiamai ar neigiamai.  

REKLAMA

Šįkart teigiamai premjerą įvertino 56,1 proc. respondentų, o prieš mėnesį tokių buvo 60,9 proc. Neigiamai A.Butkevičių vertina 20 proc. respondentų - šiek tiek daugiau negu prieš mėnesį, kada premjerą neigiamai vertino 18,7 proc. apklaustųjų.   

Prezidentę teigiamai sausį pareiškė vertinantys 54,1 proc. apklaustųjų, o prieš mėnesį - 57,2 proc. Neigiamai prezidentę dabar vertina 26,8 proc. respondentų, o praėjusių metų gruodį   jų buvo 25,2 proc.

Po prisipažinimo apie kyšio davimą atsistatydinančią sveikatos apsaugos ministrę Rimantę Šalaševičiūtę teigimai vertina 24,9 proc. respondentų – mažiau negu prieš mėnesį, kada jų buvo 27 proc., o  neigiamai 33,3   proc. (gruodį - 37,7 proc.)

Liberalsąjūdiečių lyderį Eligijų Masiulį teigiamai vertinančių sumažėjo iki 43,8 proc. nuo 44,7 proc. gruodį, tačiau beveik 4 procentiniais punktais padaugėjo tų, kurie jį vertina neigiamai – iki 22,2   proc. nuo 18,5 proc. gruodį.  

Smuko užsienio reikalų ministro Lino Linkevičiaus populiarumas – teigiamai jį vertina 39,8 proc. respondentų (prieš mėnesį buvo 40,5 proc.) , o neigiamai 18 proc., o gruodį tokių tesiekė 16 proc.


Rašyti komentarą...
K
Ką padarysi
2016-01-30 12:08:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Populistus ir dar mentus lietuviai myli. Išvaizda taip pat runkelio...
Atsakyti
0

D
Delta
2016-01-30 16:44:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
Man svarbiau ne politiko populiarumo procentai, o tai, kaip jis atstovauja mano interesams. Šiuo požiūriu Skvernelis tik 5-tas su 3,7%. Todėl tokie rašinių pavadinimai neobjektyvūs, tendencingi.
Atsakyti
0

T
Tai kad
2016-01-30 12:59:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
Turejaom jau Valinska
Panasus ir cia atvejas
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (18)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų