Ketvirtadienį Vilniaus apygardos teismas nagrinės L. Stankūnaitės, jos tėvų ir velionio Andriaus Ūso tėvų bei jo našlės skundą dėl atsisakymo pradėti ikiteisminį tyrimą viešai apie tariamas dėmes ant A. Ūso lyties organo pasakojusiai onkologei B.L., rašo lrytas.lt.

Generalinė prokuratūra pareiškėjams pasiūlė onkologę į teismą paduoti privataus kaltinimo tvarka, tačiau jie šį nutarimą apskundė teismui. Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas apšmeižtųjų skundą atmetė, bet jie teismo nutartį apskundė.

Medikė vienoje televizijos laidoje pasakojo, kaip dvi moterys, stambus vyras ir mergaitė jos privačioje klinikoje apsilankė prieš porą metų. Buvo reikalaujama vyrui nuo lyties organo pašalinti vyndėmę, o vyras prie vaiko ir abiejų moterų lyg niekur nieko išsitraukė savo penį.

L. B. teigė neabejojanti, kad pas ją buvo apsilankęs A. Ūsas, L. Stankūnaitė ir velionė V. Naruševičienė su dukra. Tačiau tai ji esą supratusi vėliau, pamačiusi istorijos herojus per televiziją.

Jei bus nustatyta, kad L. B. melavo ne tik televizijos laidoje, bet ir apklausoje, jai bus iškelta baudžiamoji byla dėl melagingų parodymų davimo.


Rašyti komentarą...
A
Audronė
2012-08-29 13:06:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Prof. Bloznelytė kelia didesnį pasitikėjimą nei Stankūnaitės ir Ūso šutvė.
Atsakyti
-2

A
Antanas
2012-08-29 13:00:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
Su ieškiniu keripiasi "šventoji "stankūnaitė ; klausimas iš kur ji žino buvo dėmė ar ne ??? kaip ji teigė ,kad su ūsu nieko bendra neturėjusi .Tai gal tikrai matė kai šis prievartavo mergaitę ??? ! ! !
Atsakyti
-3

T
Temide
2012-08-29 12:46:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
Na kam profesorei meluoti? Ar niekam neiškilo toks klausimas? Rizikuoti socialiniu, profesiniu statusu?... Ji aiskiai prabilo pilietines pareigos saukiama, kaip doras, tiesos norintis zmogus. Jai paprasciau butu buve tyleti.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (129)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų