„Antikorupcinėje koalicijoje“ – nauji nariai

Į „Antikorupcinę Kristupo Krivicko ir Naglio Puteikio koaliciją“ įstojo nauji nariai - jais tapo Seimo narės Aurelijos Stancikienės padėjėjas, buvęs parlamentaras Ligitas Kernagis, buvęs Šiaulių meras Vytautas Juškus ir su Kauno klinikine ligonine po vaiko mirties bylinėjęsis Egidijus Drėzas.

Koalicijos nariai trečiadienį pristatyti spaudos konferencijoje Vilniuje.

„Antikorupcinė koalicija“ žada siekti Seimo narių mandatų vienmandatėse rinkimų apygardose ir daugiamandatėje rinkimų apygardoje kaip Centro partijos atstovai, kurios pirmininku praėjusią savaitę buvo išrinktas Seimo narys N.Puteikis.

Iki šiol Centro partijai vadovavęs Klaipėdos universiteto profesorius Albinas Stankus tapo N.Puteikio pavaduotoju. Pavaduotojomis išrinktos ir Panevėžio miesto savivaldybės tarybos narė Gema Umbrasienė bei Ukmergės savivaldybės tarybos narė Nijolė Giedraitienė.

Lietuvos centro partija įsteigta 2003 metų birželio 1 dieną. Signataras Romualdas Ozolas į ją subūrė buvusius Centro sąjungos narius, kurie nepritarė sąjungos panaikinimui ir susijungimui su Liberalu sąjunga į Lietuvos liberalų ir centro sąjungą.

Seimo rinkimai vyks 2016 metų spalį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų