Aiškėja detalės apie 100 žmonių vakarėlį Vilniuje: dalis spėjo pabėgti, gresia baudos iki 1,5 tūkst.

Stebinantis jaunuolių įžūlumas Vilniuje per karantiną. Apie šimtas studentų, kurių dauguma – užsieniečiai, naktį linksminosi pobūvių salėje. Pasirodžius policijai, jaunuoliai ėmė bėgti, tačiau daugumą pareigūnai sustabdė, jiems gresia baudos už karantino pažeidimus.

Vilniuje policijos pareigūnai naktį užklupo neteisėto vakarėlio dalyvius. Po vidurnakčio pareigūnai gavo pilietiško gyventojo pranešimą, kad šiame pastate vyksta vakarėlis, garsiai groja muzika ir žmonės nesilaiko karantino reikalavimų.

„Gautas iškvietimas, kad vienoje patalpoje žmonės triukšmauja, groja muzika. Atvykus pareigūnams informacija pasitvirtino. Užlipus į antrą aukštą buvo rasta daugiau negu 100 asmenų, vyko vakarėlis, teko vakarėlį nutraukti“, – tikina policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis.

Atvykę pareigūnai pobūvių salėje, kuri dabar užrakinta, rado didelę daugiau kaip šimto žmonių minią, dalis jų puolė bėgti, bet policininkams pavyko nustatyti 89 dalyvių tapatybes. Paaiškėjo, kad linksminosi pilnamečiai, o dauguma jų – užsieniečiai iš įvairių šalių, studentų mainų programos ERASMUS dalyviai.

„Ten yra pobūvių salė, joje susirinkę studentai Erasmus iš švarių užsienio šalių surengė vakarėlį“, – aiškina R. Matonis.

Šeštadienį šiose patalpose tuščia, o šalia įsikūrusios baldų parduotuvės šeimininkas tvirtina nematęs ir nežinąs, kas čia galėjo dėtis naktį.

Pareigūnai tvirtina jau nustatę įtariamą vakarėlio organizatorių užsienio pilietį, taip pat patalpų nuomininką ir toliau aiškinasi įvykio aplinkybes.

„Studentai pagal Erasmus programą mokosi Lietuvoje, turi grupę kažkur susijungę, nusprendė pašėlti šiek tiek“, – kalbėjo policijos atstovas.

Už karantino reikalavimų pažeidimus neteisėto vakarėlio dalyviams gresia baudos nuo 500 iki 1500 eurų. Nepaisant draudimo būriuotis, pareigūnai praėjusią parą Lietuvoje nustatė 7 vakarėlius, tačiau šis išsiskiria didžiule dalyvių gausa.


Rašyti komentarą...
B
Bulvė
2021-04-11 03:48:55
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne vafliams aiškinti
Atsakyti
0

E
E
2021-04-11 07:18:04
Pranešti apie netinkamą komentarą
Norim ,lygiai taip pat suzinot kokiom baudom buvo ,apdovanoti žvaigzdunai dalyvave žalgirio ,arenoje m a m a apdovanojimuose?
Atsakyti
0

A
AA
2021-04-11 08:59:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
Iš didelio debesio pšik lietaus....Ne tuos "surado".
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų