Skaitau buvusios finansų ministrės Ingridos Šimonytės sarkastiškus pamąstymus, kaip Vyriausybė, pasiekusi susitarimą dėl dujų kainų sumažinimo, tuoj pradės didinti minimalią algą, mažiausią pensiją, kelti mažus atlyginimus bibliotekininkams... ir galvoju, kad ponia Šimonytė jau labai seniai nebuvo kaime, nedidelio rajono centre ir visiškai neįsivaizduoja, kaip gyvena žmonės, o jos vieniša kaimynė, ko gero, neskaičiuoja paskutinių centų likus kelioms dienoms iki pensijos. Matyt, žvalgantis iš sostinės taip gerai skurdo nesimato.

Aš niekaip negalėčiau paaiškinti savo mamai našlei, gyvenančiai iš vienos mažytės pensijos, kad mūsų Vyriausybė, sumažinusi dujų kainas bei tokiu būdu sutaupiusi valstybės išlaidų, nepadidins jos pensijos nors keliasdešimt litų tam, kad po ketverių metų „nebaubtume dėl eilinio viešųjų finansų disbalanso“. Ir to padidinimo mano mamai reikia ne „gyvenimo pasaldinimui“, kaip ironizuoja buvusi A.Kubiliaus vyriausybės finansų ministrė, o tam, kad galėtų nusipirkti vaistų ir jaustis šiek tiek oriau. Ištiestų nugarą bei lengviau atsikvėpti norėtų ir jauna kultūros darbuotojų šeima, kurios atlyginimas nelabai daug skiriasi nuo minimalios algos, o vaikus išleisti į mokyklą vis tiek reikia.

REKLAMA

Sutinku, kad šalies finansinis stabilumas yra svarbus, reikia galvoti ir apie energijos efektyvumo problematiką. Tam Vyriausybė ir priėmė atitinkamus sprendimus, kurie sėkmingai vykdomi. Biudžeto deficitas mažėja, šilumos ūkio pertvarka ir daugiabučių namų renovacija vykdoma pagal numatytą planą. Tokias smulkmenas buvusi finansų ministrė galėtų ir žinoti.


Rašyti komentarą...
6
65377091
2014-05-21 19:33:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Šaunuolė. Tiksliai į dešimtuką. Geras įvertinimas sandėlio apskaitininkei I.Šimonytei.
Atsakyti
0

a
asta.
2014-05-22 10:12:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
Skaitau straipsni, ir suprast negaliu, kodel Sociademokratai mato tik pensininkus, suprantu, akad jiems sunku, o kaip jaunimas. Jam taip pat nelengva, o ir ne visi nori emigruot. Bustu, kaip rusu laikais, nedalina, atlginimai mazi, darbo pasiula nekokia, prerspektyvu iskyrrus gal Vilniaus miesta, beveik nera. ateitis liudna........
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų