Žmogaus teises ginsiantis P. Gražulis apie gėjus: „Tai išsigimimas, juos reikia gydyti“

Prieš gėjus ir kitas seksualines mažumas demonstravęs išpuolius, besisvaidantis skambiais įžeidimais ir savo vaiko mamai siūlęs abortą parlamentaras Petras Gražulis paskirtas į Seimo Žmogaus teisių komitetą.

P. Gražulis (nuotr. Fotodiena.lt)

Pats P. Gražulis sako, kad jam ten ir vieta, žada praskiesti liberalias pažiūras. Tačiau dalis parlamentarų, žmogaus teisių gynėjų tokiu sprendimu baisisi. Valstiečių lyderiui Ramūnui Karbauskiui toks nauja Petro Gražulio vaidmuo atrodo logiškas.

Jau daug metų nesiliaujantis tyčiotis žodžiais ir veiksmais iš homoseksualų, policijos jėga išneštas iš gėjų eitynių. Petras Gražulis homofobiškų veiksmų nesibaido ir Seime. Liberalams net padovanojo džinsus su užtrauktuku užpakalyje. 

Parlamentaras šiemet nepripažino ką tik jam gimusio vaiko. P. Gražulio vaiko mama kaltino krikščioniškas vertybes išpažįstantį parlamentarą raginimu pasidaryti abortą. 

O štai jau parą Gražulis turi neeilines pareigas Seime. Štai eina į pirmą Žmogaus teisių komiteto, kurio nariu tapo, posėdį. Rūpinsis Lietuvos žmonių teisėmis ir laisvėmis. Sako, praskies liberalais pažiūras komitete.

„Aš manau, kad labai tinku Žmogaus teisių komitete. Aš prie šitos sistemos irgi nepritapsiu, bet nejaugi aš turiu keisti savo požiūrį. Aš nekeisiu… – Tai gal nereikėjo eiti į komitetą? – Kodėl? Kaip kartas. Gal pasakysit, kad sovietmečiu nereikėjo priklausyt Helsinkio grupei ir nekovot už žmogaus teises sovietmečiu.“ teigė P. Gražulis.

Išsamiau apie tai TV3 žinių reportaže: 

 


Rašyti komentarą...
n
na
2018-09-12 21:35:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
liberastai seniai prichvatizavo tą komitetą ir ten nieko bendro su žmogaus teisėmis neliko. Todėl kita nuomonė ten reikalinga kaip oras.
Atsakyti
-3

B
Bukas.
2018-09-13 05:17:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne gydyti,o naikinti.
Atsakyti
-1

r
richard
2018-09-13 12:09:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
nekenciu debilu , lai gydo savo benkarte nuo lesbijizmo
Atsakyti
-1

SKAITYTI KOMENTARUS (10)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų