A. Ūso byla (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

A. Ūso byla (nuotr. Balsas.lt/Ruslano Kondratjevo)

Vilniaus 2-asis apylinkės teismas tęsė Kauno pedofilijos bylos nagrinėjimą, kurioje Andrius Ūsas kaltinamas mažametės tvirkinimu, apklausti Laimutės Stankūnaitės tėvai – Tatjana ir ir Stasys Stankūnai.

Gydytoją onkologę Laimą Bloznelytę, vienoje TV laidoje pasakojusią intymias detales apie A. Ūsą, nutarta apklausti kitą savaitę, nes ji į teismą neatvyko.

(Papildyta 13:14 val.)

D. Kedžio šalininkas M. Kuprevičius: ieškojau trečio pedofilo

Įštikimas Drąsiaus Kedžio šalininkas Marius Kuprevčius duodamas teismui parodymus tikino norįs papasakoti tiesą: „Po to, kai D. Kedys demaskavo pedofilų klaną, ieškojau kitų pedofilų, nes mergaitė minėjo A. Ūsą ir kažkokį Joną. Buvo dar Aidas. Manėme, jog tai Valstybės saugumo departamento pareigūnas Aidas Mieželis. Vėliau įtarinėjom, kad yra dar vienas – Vaidas Milinis“.

REKLAMA

Garliavos įvykių dalyvis M. Kuprevičius prisiminė, jog į Kedžių namus ateidavo kaimynė Olga ir ragindavo mergaitę prisiminti, ką jai darė dėdės: „Mergaitė vaikiškai naiviai viską pasakojo. Kad niekas to negirdėtų, užmesdavo antklode vaiko galvą“.

Kartą M. Kuprevičius esą nuvijo įkyrią moterį ir paprašė mergaitės papasakoti ir jam, kas vyko: „Tačiau mergaitė ėmė verkti, tada ją nuvedžiau namo“.

Per visą tą laiką, kol prie Kedžių namų rinkosi palaikymo grupė, M. Kuprevičius aktyviai dalyvavo ir šeimos gyvenime: „Ten tvyrojo chaosas, todėl reikėjo imtis veiksmų norint, kad gyvenimas judėtų“.

Paskui, prisiminė M.Kuprevičius, viskas baigėsi: „Policija jėga atidavė mergaitę motinai ir tada supratau, kad nieko padaryti negalim“.

Garliavos aktyvistas teigė tikįs, jog mergaitė patyrė prievartą ir ne visiems tai pasakojo: „Vargšas vaikas jau turi paslaptį“.

Į kitą teismo posėdį ketinama kviesti kaimynę Olgą ir neatvykusias Violetą Dedovienę ir Laimą Bloznelytę.

(Papildyta 11:24 val.)

L. Stankūnaitės tėvas: D. Kedys ją mušė

Teismui duodamas parodymus, Laimutės Stankūnaitės tėvas Stasys Stankūnas susijaudinęs pasakojo, kad dukra su D. Kedžiu susidraugavo dar būdama 15 metų: „Jam tuo metu buvo jau 30 metų. Kai sužinojom, kad pora turi lytinių santykių, norėjau rašyti pareiškimą policijai, bet žmona atkalbėjo.“

S. Stankūnas tikino, kad gimus dukrai L. Stankūnaitė apsigyveno Kedžių namuose, kur buvo mušama ir paversta tarnaite: „Kai tik susipykdavo, ateidavo pas mus, A. Ūsas jai padėjo kovoti dėl mergaitės. Jų santykiai buvo dalykiniai ir  jis niekada nemiegojo mūsų namuose.“

REKLAMA

L. Stankūnaitės tėvas tikino niekada negirdėjęs iš anūkės pasakojimų apie A. Ūsą ir „sysalus“: „Ji taip pradėjo kalbėti tik tada, kai pagyveno pas tėvą.“

S. Stankūnas tikino, kad mergaitė būdavo guvi, linksma ir neatrodė nusiminusi.

L. Stankūnaitės motina apie A. Ūsą: jis atrodė inteligentiškai

Tėvui pritarė ir Tatjana Stankūnienė. Anot moters, D. Kedžio tėvai juos ignoravo ir niekada nesilankė namuose: „Savo anūkę pasiimdavo kieme. Niekada nepritariau jų draugystei, juk vyras draugavo su 15-mete, bet tėvą atkalbėjau kreiptis į policiją, nes Lamutė jau laukėsi.“

Kai dukra pagimdė, tikino moteris, ji pasikeitė – tapo nervinga, išsekusi, suliesėjo: „Atrodė lyg praleidusi metus konclageryje.“

T. Stankūnienė taip pat tikinusi, kad anūkė apie A. Ūsą nieko blogo nekalbėjusi, šis lankėsi krikštynose, atnešė dovanų.

A. Ūsas, anot moters, visada ateidavo tvarkingai apsirengęs, vilkėjo kostiumą, pagarbiai kalbėjo su dukra.

----------------------------------------------------------------------------------

Moteris teismui pateikė raštišką paaiškinimą, kad yra išvykusi į komandiruotę.

Vilniaus 2-asis apylinkės teismas  nutarė gydytoją onkologę Laimą Bloznelytę apklausti kitą savaitę. Moteris vienoje TV laidoje teigė, kad jos kabinete privačioje klinikoje lankėsi A. Ūsas ir dvi moterys, prašė pašalinti nuo vyriškio varpos dėmę.

Ketvirtadienį tęsiant nagrinėti pedofilijos bylą, kurioje Andrius Ūsas kaltinamas mažametės tvirkinimu, apklausiami Laimutės Stankūnaitės tėvai – Tatjana ir ir Stasys Stankūnai.

REKLAMA

Šie ir A. Ūso artimieji kreipėsi į generalinę prokuratūrą su prašymu pradėti ikiteisminį tyrimą dėl šmeižto, bet prokuratūra tai daryti atsisakė, pasiūliusi kreiptis į teismą privataus kaltinimo tvarka.

Generalinė prokuratūra rugsėjį nutraukė ikiteisminį tyrimą dėl žudynių Kaune, nes įtariamasis D. Kedys yra miręs.

Generalinės prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo departamento prokuroras priėmė sprendimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl J. Furmanavičiaus ir V. Naruševičienės nužudymo bei rengimosi nužudyti A. Ūsą, taip pat dėl neteisėto disponavimo šaunamuoju ginklu bei šaudmenimis, įtariamajam D. Kedžiui mirus, pranešė rugsėjį prokuratūra.

Tyrimą D. Kedžio atžvilgiu prokuratūra jau buvo nutraukusi 2011 metų birželio 28 dieną, bet Vilniaus miesto 1-asis apylinkės teismas šių metų kovo 5 dieną tokį sprendimą panaikino. Prokuratūra buvo įpareigota iš naujo spręsti klausimą dėl ikiteisminio tyrimo užbaigimo D. Kedžio atžvilgiu, surašant kaltinamąją aktą ir perduodant baudžiamąją bylą teismui.

Prokurorai pabrėžė, kad „Lietuvos įstatymai numato tik kaltinamojo ir baudžiamosios bylos su kaltinamuoju aktu atidavimo pirmos instancijos teismui tvarką“.

„Kaltinamuoju laikomas asmuo, dėl kurio yra priimtas kaltinamasis aktas, o jo surašymas galimas tik apklausus įtariamąjį ir nurodžius įtariamojo poziciją. Iki bylos perdavimo teismui kaltinamojo akto nuorašas turi būti pasirašytinai įteiktas kaltinamajam. Baudžiamojo proceso kodeksas nenumato mirusio asmens, kuriam nebuvo pranešta apie įtarimus, perdavimo pirmos instancijos teismui“, – rašoma prokuratūros pranešime.

REKLAMA

D. Kedys nebuvo apklaustas kaip įtariamasis, jam nebuvo įteiktas pranešimas apie įtarimą, nes jis slapstėsi. D. Kedžio lavonas rastas 2010 metų balandžio 17 dieną.

Kartu prokuratūra atkreipė dėmesį, kad ikiteisminis tyrimas tęsiamas dėl dar dviejų įtariamųjų – R. I. bei E. B., taip pat siekiama nustatyti kitus asmenis, bendrininkavusius padarant nusikalstamas veikas.

2009 metų spalio 5 dieną Kaune buvo nušautas Kauno apygardos teismo teisėjas J. Furmanavičius ir V. Naruševičienė.

D. Kedys J. Furmanavičių, A.Ūsą ir dar vieną nenustatytą asmenį kaltino seksualiai išnaudojus ir prievartavus jo mažametę dukterį. Mergaitės motiną L. Stankūnaitę ir jos seserį V. Naruševičienę D. Kedys kaltino pardavinėjus mergaitę pedofilams.

Po žudynių besislapsčiusio D. Kedžio kūnas rastas 2010 metų balandį prie Kauno marių. Teisėsauga teigia, kad jis mirė nesmurtine mirtimi. Tų pačių metų birželį negyvas rastas ir A. Ūsas. Jis esą žuvo per nelaimingą atsitikimą.

Alina
2012-09-21 07:34:24
Labai nuotaikingai nuteikė tėvelių Stankūnų liudijimai apie tai, kad jų dukra Stankūnaitė Kedžių namuose buvo paversta tarnaite. Pasirodo, kad ir aš jau metų esu tarnaitė, nes, turėdama du aukštuosius išsilavinimus tvarkau namus, gaminu pietus, skalbiu, raviu sodą, užauginau dukrą... Tai kaip čia dabar? Iš gatvės plikai nuogai panelei reikėjo samdyti tarnaitę, kad indus suplautų, kambarį susitvarkytų? Tai kokioje šeimoje ta Laimutė užaugo, jei jau iš jų reikėjo bėgti? Juk nedaug tėra moterų, galinčių tarnaites samdytis. tas noras gyventi iš kito kišenės nieko nedirbant. liko iki šių dienų. Visą savo neilgą gyvenimą Laimutė buvo išlaikytinė, pirmiausiai "mušeikos" Kedži, vėliau tariamai inteligento Ūso. O juokingiausia, kad mergaitė, pasirodo, Stankūnų namuose kalbėjo gražiai ir kultūringai. Čia taip, kaip vakar kalbėjo per televiziją ponia Stankūnienė - baisiu žargonu, ir tai moteriškė stengėsi kalbėti suprantamai apie plionkų peržiūrą ir vobščie apie jos (taip mylinti močiutė vadina savo anūkėlę) elgesį. Ponai Stankūnai, jus reikia teisti už suluošintą savo dukterų gyvenimą, už tragedija tapusį anūkėlių gyvenimą. Esate galimai žmonės be sąžinės ir gėdos.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
hm 2012-10-03 09:25:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
bet fanaras tik siais metais išlindo....   ATSAKYTI
lina 2012-09-28 15:05:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
turbut su b y b i u per glava ja muse   ATSAKYTI
Vi 2012-09-28 11:33:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kai sita puse liudija,jokiu irodymu ,pagristu dokumentais,pazymomis,niekas nereikalauja,o kai liudija Venskienes puse ,reikia liudijimus pagrysti dokumentais arba pazimomis.Tai ar ne keista?Vieni gali sakyti ka nori,o kiti kaskokie kitokie?   ATSAKYTI
vailet 2012-09-26 20:00:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
o ka darete jus ,teveliai,kad dukte bego is namu pas daug vyresni,o dabar gerus vaidinate...   ATSAKYTI
vaidas 2012-10-13 10:44:26
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tėvai džiaugėsi turtingu žentu ,,o juk abi dukros buvo atsisakiusios ,tukių puikių savo tėvų ,  
parazituomene.lt svyla uodegos 2012-09-26 17:20:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
kaip chunta juos mokina,taip jie ir sako.chuntai svyla uodega uz prievarta pries vaikus,o ir visai parazituomenei.lt taip pat.tai ir neriasi is kailio visaip meluodami.zinoma,parazituomenei.lt nieko neisdegs ir teks atsakyti uz nusikaltimus,o kur dar tiek liudininku prizudyta,a?   ATSAKYTI
as 2012-09-25 12:45:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Melagiai Stankunai... Garlviavoje kai stankunaite susitiko Kedi kai pradejo bendrauti su juo, jos tevai lakste o garliava ir dziugavo kad dukra GAVO GERA VYRA, turtinga ir t.t. kad pagaliau mergaitei nieko netruks... o DABAR?? :D neskunde nes atkalbejo? Melas.   ATSAKYTI
purvas 2012-09-25 11:56:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tu pagalvok muse.Ir tik dabar skundziasi.Reikejo is karto rekti duoti i teismus skustis,pasodinti Kedi ar atimti dukra is jo,nes cia rimta priezastis.Ko tylejot? reiskia buvo gerai.Laima valkatauja ,kedys dirba,Venskiene dirba,Kedzio tevai vaika augina.O Stankunaites tevai girtuokliauja.Tik dabar kokie ponai ir nuskriausti pasirodo.Bjauru skaityti sitoki purva.Purvini zmones.   ATSAKYTI
assa 2012-10-13 10:52:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tai nesikusti ,snukiai girtuoklių nebėra žento,nebėra kas butelį,nuperka ,tai ir blogas pasidarė,išvalkatos žvaiždę padarė ,ir patys serialų herojai iš pijokų paliko  
rimante 2012-09-25 01:45:14
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
musu teisesauga, verta siuksiu baseina.... kai nuzude zmogu, dabar galime pilt ant jo visas siuksles ... bet..Dievas padaro savo... anksciau ar veliau..... stierva motina, kuri savo vaika paverte preke.... o Simasius, kuris tipo mate, kaip Usas girtas balutej paskendo... juokas per asaras... kol Lt tikes tokiom pasakom.... kaltu nera... slykstynes...viena zinokit, melo kojos trumpos.... ir tiesa anksciau ar veliau bus....geda...   ATSAKYTI
atpildas 2012-10-13 11:00:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
už viską reikia mokėti ,jeigu jie patys nekentės ,tai už viską sumokėti teks ,jų vaikams ,o jei ne, tai vaikų vaikams,,,,,,  
as 2012-09-24 18:21:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei tokie pavyzdyngi stankunaites teveliai buvo tai kodel jiems buvo atimta teise i ju vaika laima???   ATSAKYTI
go 2012-09-24 18:16:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
vargse Gydytoją onkologę Laimą Bloznelytę dabar ir ji bus prigrasinta primokynta ka ir kaip sakyti... Visi kedzio liudininkai atsiduria psichuskeje, mirsta, prigazdinami, ir si gydytoja neatlaikys spaudimo pries pedofilus, kaip ir teisejas Cininas neatlaike, nuo pat pradziu matesi i kuria puse si byla linksta   ATSAKYTI
Jonas 2012-09-24 14:08:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
protas neišneša, kai tėvai tokius briedus dėsto...Vienareikšmiškai peršasi nuomonė, kad vargšė 15 -metė visai neturėjo nei motinos , nei tėvo- klajojo kada norėjo ir kur norėjo, vaidindama suaugusią panelę. Ar 15 metų vaikas neprivalo laikytis namų, tėvų- ir per anksti šlaistytis ir vaidinti sexovą ??? Jei susidėjo su subrendusiu vyru - tai jau turėjo patyrimą tuose dalykuose.Aš pats pakabinau mergytę, na ,pasakė virš 20 turinti...tai nepatikėjau- nutariau nebesusitikti,kad neprisirištų -paskui malalietka pridarys bėdų. Po 2 metų grįžau iš užsienio- ji vežimėlį stumia... ar ne per greitai tu čia - nustebau klausdamas ...Geriau pasveikink mane - šiandien 25 sukako ir netauzyk niekų....Likau išsižiojęs.   ATSAKYTI
melagiai 2012-09-24 10:24:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
tomis pasakomis gali tik durneliai patiketi, daug kur logikos nera tose pasakose. kazin kodel buvo norima kreiptis i VTAT del Stankunu tevystes teisiu apribojimu? o ta "vargse, issekusi" laimute soko naktiniuose baruose, net foto yra   ATSAKYTI
2012-09-24 08:45:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Tai kodėl gi Stankūnaitės tėvas, toks DORAS ir leido savo 15 metų dukrytei miegoto si suaugusiu vyru? Tai gi Stankūnai viešai patvirtino, kad jie toleravo tokį dukros elgesį, tai nieko keisto, jei jie nieko blogo nemato iki šiol, kad jų Laima susidėjo su Ūsu, kuris turėjo savo šeimą. Tai ar čia normalu? Ir tai jie teisme pasakoja. Na siaubelis tikras. O tai kodėl Stankūnams buvo apribotos teisės į Laimą? Čia todėl, kad jie DORAI auklėjo vaikus? Baikite nusišnekėti. Kaip Stankūnams nerūpėjo savo dukros, taip, akivaizdžiai matosi, kad VISAI nerūpi ir niekados nerūpėjo anūkės. Matyt galimai Ūsas gerai UŽPYLĖ pinigais ir Stankūnaitę ir jos tėvelius. Šlykštu be galo, dar drįsta taip kalbėti.    ATSAKYTI
Siandiena 2012-09-23 21:05:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Siandiena ner per rusu nepriklausoma kanala RTVi ,vedancioji Latynina uzsimine apie Kedzio byla sulygindama ja su samokslo teorija,apie Kenedzio mirti ir pan atvejus,aiskiai parodydana savo puse uz dabartines valdzios priimtus sprendimus! Manau,kad jau uztenka tu samokslo teoriju! Apie "raudona dekuti" uzmesta,apie visokius migdomus vaistus ir t..t. manau ir matai,kaip su sia partija i valdzia bando prasmukti daug prisimeteliu ir prisiplakeliu savais sumetimais,Kedziai aisku eina greiciau ne politikos ,bet "kersto ir istatymo" filmo vedami! Pas mus gi myli aukas,tik kiek ju buvo...ir kiek niekas nepastebejo,jei ne Venskienes "buldozeris" jau senai viskas butu pamirsta...vel turesim chaosa! ! ! Koncervai nors ir negeriausi,bet is dvieju blogybiu yra renkamasi mazesne,todel siulau vis tik per ateinancius rinkimus balsuoti uz juos! bent jau ne rusu kolaborantai ir ne komunistu(iskrypusiu)liekanos   ATSAKYTI
už Tautą 2012-09-23 20:58:32
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Sveikinu “Drąsos_kelią įstojus į šaunų sisteminių partijų būrį!
Girdėjote, “Komjaunimo tiesos” (lietryčio) “apklausoje” partija pagaliau patenka į seimą. Purvasklaidos, kurioje visada buvo pilamas mėšlas ant “violetinių”. Dabar ta purvasklaida (kurios akcijų turi valstybė, taigi ją išlaiko visi mokesčių mokėtojai) nuo ateinančio sekmadienio savo televizijos šou “Lyderių forumas” propaguos savo dar neseniai taip niekinamą ir dergiamą politinę jėgą.
Ar nekeista, kad po visų pjautynių, skandalų ir tarpusavio kaltinimų, kai net partijos nariai pripažįsta, jog jų populiarumas smunka, kai padoresni nariai bėga iš partijos (ekspertai_eu savininkai), partijos populiarumas taip “šoktelėjo”? Ar tai reiškia, kad partija jau “apdorota” ir sistemai nepavojinga, kad sąrašo priekyje jau tik “tinkami” žmonės?
Tuo tarpu šioje apklausoje paminėta neegzistuojanti partija – socialdemokratų sąjunga. O iš tikro ši partija dalyvaus koalicijos “Už_Lietuvą_Lietuvoje’ bendrame sąraše. Taigi apklausa niekinė, apgaulinga (jei iš tikro buvo apklausiami žmonės), o greičiausiai jos duomenys iš viso iš piršto laužti, skirtingai nei alkas_lt ir estų kompanijos atlikti realūs tyrimai, pagal kuriuos viena didžiausių Lietuvos partijų “Už_Lietuvą_Lietuvoje” viršija 7% (ir tai visiškai logiška, turint omeny jos narių skaičių ir jos propaguojamas įvairias idėjas: tautiškumą, socialdemokratiją, teisingumą…), “Drąsos_kelias” nepatenka (ir tai logiška, turint omeny pastarųjų mėnesių įvykius, bei partijos aroganciją, bei jos narių skaičiaus menkumą).   ATSAKYTI
Apšvarinkime Lietuvą nuo visų naujųjų 2012-09-23 19:40:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Deglutienė: Apšvarinkime Lietuvą nuo visų naujųjų. Užtenka senųjų gerųjų partijų,
.
Būtina dar iki Seimo rinkimų suagituoti galutinai emigruoti iš Lietuvos visus viešai įvardintus valstybės pūlinius ir visokiausius maištininkus: pirmiausia Neringą Venckienę su Kedžiais ir visais Garliavos patvoriniais, visą Drąsos kelio partiją su kunigu Varkala, išgalvojusiais ir išpučiančiais nebūtą pedofiliją, (o jei ir įkišo, tai už tai motkai tinkamai – po 3000 Lt - už seansą sumokėjo), kurstytojus valdžiai nepaklusti Naglį Puteikį, Ligitą Kernagį, A. Stancikienę, Valdą Vasiliauską, Vytautą Matulevičių ir visus kitus nepataisomus ramybės drumstėjus.
O jei nesusipranta geruoju emigruoti, tai tinkamai paspausti, pvz., iškeliant po 5-6 baudžiamąsias bylas ir nesvarbu už ką (pvz., Venckienei 6 bylos, Skučienei bylos ir 10 000 policininko ieškinys ir t.t.). Pavargs besiteisindami ir pagaliau spruks paskui tą milijoną jau išvykusių.
..
Dėkojame AMB ir Ko, kad laiku išgrūdo iš Lietuvos visą milijoną vien tik erzelį keliančių išbadėjusių asmenų, kurie dabar iš užsienių kasmet į Lietuvą persiunčia giminėms išlaikyti po 4-5 milijardus litų, iš kurių 21 proc per PVM maistui ir kt. pakliūva vėl į biudžeto, t.y. į valdančiųjų rankas.
O svarbiausia - nepiketuoja, neprašo pašalpų, nedaužo Seimo langų.
.
Tik zirzia dėl atimamų Lietuvos pasų. Atseit – tai jų prigimtinė teisė.
Galima būtų tuos pasus ir palikti, jei tie emigravusieji nesiveržtų balsuoti rinkimuose į LR Seimą, Prezidentus ir savivaldybes.
.
Todėl jokių dvigubų pilietybių, kad netrukdytų ir toliau be stresų vėl sugrįžti į Seimą ir valdžią visiems geriausiems NUSIPELNIUSIEMS GYVENTI GERIAU.
.
Tai įgyvendinti padės mūsų specialiosios pajėgos, aprūpintos naujaisiais elektrošokiniais prietaisais, šalmais, neperšaunamosiomis liemenėmis, spec. lazdomis, kovinėmis dujomis, ištreniruotais šunimis, apginkluotos visais reikiamais šaunamaisiais ginklais, šarvuočiais ir sraigtasparniais.
.
Tai šie 240 kaukėtų vyrukų pademonstravo savo ištikimybę š.m. gegužės 17 d. 6 val.rytą, per pusvalandį išvaikant Varkalos trijų kunigų vadovaujamą bepoteriaujantį visą Garliavos patvoryną, išpjaunant metalo duris ir “paimant” mergaitę nuo teisėjos Venckienės kaklo.
.
Seimo rinkimuose balsuokite toliau tik už Jums iki šiol, tai yra. jau 22 metai, atsidavusias ir pasiruošiusias toliau Jums tarnauti patikrintas partijas, kurių svarbiausių nuopelnu pripažinkite tai, kad jos iki šiol nuslėpė LR Seimo ratifikuotą ES Chartiją, pagal kurią minimali alga į rankas Lietuvoje privalo būti išmokama nuo 2001 metų-68 proc. ir 60 proc. - nuo 2004 metų nuo vidutinės.
Išsamiau skaitykite Paryžiaus advokato Stanislovo Tomo straipsnyje "Ar žinote, kad minimali alga „į rankas“ šiuo metu Lietuvoje 1004 litai“, t.y. jau po visų mokesčių. Šie sutaupytieji pinigėliai puikiai papildė oligarchų kišenes.
.
Juk šauni LT mylima valdžia ir visos sisteminės partijos, maitinamos milijonais iš valstybės biudžeto. Dėkokime joms ir toliau vien tik jas rinkime į Seimą. Juk jose visose pagrindą sudaro buvę komunistai, kurie yra tinkamai prisitaikę pagal ES reikalavimus ir sėkmingai įsisavina ES pinigus


   ATSAKYTI
Teismas Stankūnams atėmė tėvystės teises 2012-09-23 18:49:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Kauno miesto apylinkės Teismas „Teisuoliams“ Stankūnams buvo atėmęs tėvystės teises į dukrą Laimą.
.
Kauno miesto vaikų teisių apsaugos tarnyba Teismui rekomendavo atimti tėvystės teises į dukrą Laimą turbūt už jų "pavyzdingą“ dukros Laimos auklėjimą ir priežiūrą.
Globėja buvo paskirta vyresnė sesuo Stankūnaitė-Naruševičienė.
.
Žiniasklaidoje buvo rašyta, kad vyresnioji sesuo vežiodavusi Laimą teikti sekso paslaugas pagal užsakymus sekso pasiūlų skelbimuose.
   ATSAKYTI
dr. Jonas Ramanauskas [email protected] 2012-09-23 18:36:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Pagrindinis dalykas visame siame procese yra MAZOS KLONIO MERGAITES paliudijimai, kurie pripazinti tikrais ir neisgalvotais! Visa kita, kad kalti Kedziai, Venskiene, Stankunai.....yra NIEKALAI palyginus su FAKTAIS ir aplinkybemis, kuriuos liudijo Klonio mergaite, tame tarpe pries savo biologine! Net jau priesu tapes tas apsimetelis irgi tai patvirtina. Cituoju: "Garliavos įvykių dalyvis M. Kuprevičius prisiminė, jog į Kedžių namus ateidavo kaimynė Olga ir ragindavo mergaitę prisiminti, ką jai darė dėdės: „Mergaitė vaikiškai naiviai viską pasakojo. Kad niekas to negirdėtų, užmesdavo antklode vaiko galvą“." Taigi ka is esmes sako M.Kuprevicius? Jis sako, kad "Mergaite vaikiskai naiviai viska pasakojo", tai yra pasakojo, kaip jai buvo nutike!, o tai reiskia nieko isgalvoto pas mergatie NERA, tai FAKTAI! Taciau kgbistine pedofiliniu iskrypeliu teisesauga ir teisetvarka kartu su Valdzios tripletu (I.Degutiene, A.Kubilius, D.Grybauskaite) NIEKO NENORI ZINOTI teiseje apie FAKTUS ir aplinkybes, kurias liudijo laisveje budama Klonio mergaite. Valdzios tripletas ISNIEKINO teise, sutrype Konstitucija, isniekino savo priesaikas ir SULAUZE mazos nekaltos Klonio mergaites GYVENIMA galutinai! Tai iskrypeliskiausi nieksai Lietuvos valdzios istorijoje!, amoralus iki galo ir iki pacios gelmes. Tikekimes, kad daugiau tokiu nieksu Lietuvos valdzioje NEBUS!
Valdzios tripletas elgiasi pagal gilias kgbistines tradicijas.....kaltus versti nekaltais, nekaltus sodinti ar i Sibira vezti.....is esmes ju ideologija.....ATIMTI ir NAIKINTI< NAIKINTI< NAIKINTI!
Amrali valdzia NEGALI priimti Lietuvai naudingu sprendimu.....ir ekonomika kelia praskolindami LIETUVA!    ATSAKYTI
mokytoja 2012-09-23 19:02:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ir dar vienas svarbus faktas,kad mergaite apklausoje sake,kad ji kosedavo,kisant lyties organa i burna. Tai yra apsaugos refleksas,patekus "svetimkuniui" i burna. To reflekso tikrai niekas negalejo primokyti pasakyti,tai ji sake,ka pati isgyveno...  
a 2012-09-23 18:23:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jei ir muse, tai mazai sitai valkatai dave.   ATSAKYTI
Daug klausimų Stankūnui 2012-09-23 18:13:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Sakote, ponas Stankūnai, kad Kedys mušė jūsų dukrą? O kaip ji atsidūrė Kedžių šeimoje? O kas jos veidą paženklino tuo baisu randu? Juk tai galimai girto tėvelio darbas? Ir kodėl abi jūsų dukros dar būdamos vaikais atsidūrė gatvėje? Kedys kaltas, o gal Venckienė? Tokius tėvus reikia teisti. Ir griežtai. Bet panašu, kad kaltės nejaučiate nei už vyresniosios dukros tragišką likimą, nei už anūkėlių suluošintą vaikystę. Tėvai-monstrai. Ar ne per vėlu ieškoti kaltų? Melskitės.   ATSAKYTI

Top Video

Gero vakaro šou. „TV Pagalbos“ žvaigždė Navickas prisiminė, kaip saugojo Landsbergį: pas jį prie durų miegodavom
DABAR RODOMA
Gero vakaro šou. „TV Pagalbos“ žvaigždė Navickas prisiminė, kaip saugojo Landsbergį: pas jį prie durų miegodavom
DABAR RODOMA
Lietuvis įsiuto: bejėgio vilkiko vairuotojo nelaimė policijai sukėlė juoką
DABAR RODOMA
Gerbėjai dalijasi įrašu ir sako, kad princas Harry – svajonių vyras
DABAR RODOMA
Išsitraukė kamerą, pamačius, ką išdarinėja lėktuvo keleivė – vos sulaikė juoką
DABAR RODOMA
Įrašas spaudžia širdį: šuns reakcija į veterinarą nepalieka abejingų
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Meiželytė dėl darbo Seime neteko meilės: „Puikiai suprantu Grybauskaitę“
DABAR RODOMA
Gražuolės bandymas atkreipti sportininkų dėmesį virto sensacija – visai nesidrovėjo
DABAR RODOMA
Princas Williamas su žmona Kate vos sulaikė juoką po žurnalistų komentarų
DABAR RODOMA
Negalėjo nenufilmuoti: vaizdas danguje priminė baisiausią siaubo filmą
DABAR RODOMA
Tokio padaro žvejai dar nebuvo regėję: nesuprato, kas per mutantas
REKLAMA
Avarija sostinėje (nuotr. „Facebook“/Reidas Vilniuje)
Pirmadienį, apie 14 val. Vilniuje įvyko avarija, kurios metu nuo kelio nuvažiavo ir apsivertė automobilis. Įvykio metu nukentėjo vairuotojas ir keleivė. Naujienų portalui ...
Policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Teisėsauga teismui artimiausiu metu planuoja perduoti bylą, kurioje joniškietis su bendru kaltinamas apvogęs žmonos darbovietę. Kaip pirmadienį pranešė Šiaulių apskrities ...
Manfredas Žymantas (nuotr. Fotobankas)
Penktadienį neblaivus prie vairo sulaikytas Ignalinos vicemeras darbietis Manfredas Žymantas traukiasi iš pareigų, skelbia portalas delfi.lt. „Vakar (vasario 16-ąją) jis ...
moteris (nuotr. 123rf.com)
Savaitgalį Vilniaus policijos pareigūnai sulaukė pranešimo, kad Vokiečių g., naktiniame klube „Metelica“, nepažįstamas vaikinais išžagino 18 metų merginą. Mergina į ...
Pinigai (nuotr. Fotodiena.lt)
8 tūkst. eurų kyšį aplinkos ministro patarėjai siūliusiam Lietuvos zoologijos sodo darbuotojui skirta 9 tūkst. eurų bauda. Kaip pirmadienį pranešė prokuratūra, Vilniaus miesto ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų