Nauji draudimai – karantino metu teks atsisakyti šių pramogų

Nuo šeštadienio Vyriausybė planuoja įvesti karantiną, tad bus ribojama ne viena gyvenimo sritis. Nemažai pramoginių veiklų planuojama uždrausti.

Antradienį premjeras Saulius Skvernelis pranešė apie planus šalyje įvesti antrąjį visuotinį karantiną. Jo metu bus draudžiama ne viena pramoginė veikla. Muziejai, teatrai, kino teatrai bus uždaromi. Gyvai aptarnauti klientų negalės ir bibliotekos.

Planuojama, kad renginiai galės vykti tik be žiūrovų. Uždaromi sporto klubai, baseinai, SPA centrai, masažo kabinetai.

Bus apribota ir būrelių veikla, draudžiami šokių, dainavimo ir kiti užsiėmimai, kuriuose galimas kontaktas.

Trečiadienį Vyriausybei bus siūloma visuotinį karantiną nuo šios savaitės pabaigos, greičiausiai šeštadienio vidurnakčio. Kaip kalbėjo premjeras, Vyriausybės suburta COVID-19 valdymo grupė pateikė siūlymus, kuriems visiems buvo pritarta. Jis pabrėžė, kad daugiau detalių bus pateikta rytoj Vyriausybės posėdyje.

Šiuo metu karantinas paskelbtas 21-oje savivaldybėje. Pagal Vyriausybės pirmadienį priimtą nutarimą, vietinis karantinas šiuo metu paskelbtas Elektrėnų, Joniškio rajono, Jurbarko rajono, Kauno miesto, Kelmės rajono, Klaipėdos miesto, Klaipėdos rajono, Kretingos rajono, Marijampolės, Pasvalio rajono, Plungės rajono, Skuodo rajono, Šiaulių rajono, Šilalės rajono, Širvintų rajono, Švenčionių rajono, Telšių rajono, Trakų rajono, Vilniaus miesto ir Vilniaus rajono savivaldybių teritorijose. Kiek anksčiau karantinuotas ir Raseinių rajonas.

Į raudonąją zoną nuo pirmadienio įtraukta dar 13 savivaldybių, kurioms gresia karantinas: Prienų rajono, Rietavo, Šalčininkų rajono, Šiaulių miesto, Šilutės rajono, Tauragės rajono, Utenos rajono, Varėnos rajono, Kauno rajono, Mažeikių rajono, Molėtų rajono, Palangos ir Panevėžio rajono savivaldybės.


Rašyti komentarą...
?
?
2020-11-03 14:52:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
Reikia uždraust ir šiukšlių išvežima irtt
Sako kaukės privalomos o jei su dviračių važiuoji neprivalomos tai važiuojant valgant neužsikrėsį kažkoks apsurdas nukvakėliai
Atsakyti
-9

L
LLL
2020-11-03 17:20:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
Tie kurie sulio viską uždaryti. Gal turi pasiulimų kaip išgyventi be pinigų. Nerašau apie tuos kas turi kaimus, sodus, sodybas. Juk yra tokių, kurie nieko neturi. Tik gyvena savo butuose arba nuomojasi.
Atsakyti
-2

V
Vita
2020-11-03 18:59:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kokia tu žiauri, Linute, niekam nelinkėk mirties, nes dievulis gali tave arba tavo artimą nubaust , atsimink
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (7)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų