Patarė, kaip veiksmingai kovoti su automobilių randais: yra keletas būdų

Neatsargūs kaimynai ar skubantys prekybos centrų klientai dažnai netyčia savo automobilio durelėmis trinkteli į šalimais stovintį automobilį ir padaro nedidelę, bet akį rėžiančią duobutę. TV6 laida „Autopilotas“ domėjosi, kaip tokias žaizdeles galima išgydyti.

Toks įlenkimas automobilio tikrai nepuošia, bet panaikinti jį įmanoma. Tokie apgadinimai patenka į vidutinio sunkumo remonto kategoriją, tačiau atstatyti pažeistą vietą į pradinę padėtį galima automobilio neardant.

Pavyzdžiui, jei įlenkimas yra ant automobilio durelių, išlyginti jį galima tiesiog specialius įrankius įkišant per tarpą tarp lango ir durų skardos. Paviršiaus išlyginimui gali būti naudojamas ir kalimas. Daugeliu atvejų toks remontas įmanomas be dažymo, nes jei smūgio metu ir nukenčia, tai dažniausiai tik viršutinis lako sluoksnis, kurį galima poliruoti.

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Automobilių randai: patarė, kokios priemonės veiksmingiausios

Kartais remonto darbus apsunkina tai, kad toje vietoje, kurioje yra įlenkimas, sumontuoti durų rėmai, tačiau ir tokiu atveju įlenkimą išlyginti tikriausiai pavyks, tik viskas užtruks kiek ilgiau.

Nors ne visada visi randai užgyja, tačiau bent jau tokius, kurie atsiranda ant automobilių, dažniausiai sutvarkyti galima be ypatingų pastangų ir sudėtingo kėbulo remonto darbų.

Daugiau patarimų, kaip tvarkyti automobilių įlenkimus, rasite reportaže, esančiame straipsnio pradžioje.

Laidą „Autopilotas“ žiūrėkite šeštadieniais 09:55 val. per TV6.

VISĄ LAIDĄ ŽIŪRĖKITE:


Rašyti komentarą...
K
Kryziazodis
2020-10-24 11:26:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
vertikaliai:- atvaziavau antreip; horizontaliai:- iseinantieji;
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų