Kelininkų dovanėlė lietuviams: magistralėje Klaipėda-Kaunas spūstis tęsiasi 40 km

Gražūs savaitgalio orai ne tik sukvietė lietuvius prie jūros, bet ir įkalino juos ilgoms valandoms laukimo pakeliui namo. Pranešama apie 40 km automobilių kamštį magistraliniame A1 kelyje Vilnius-Kaunas-Klaipėda. 

Automobilių spūstis (nuotr. skaitytojo)
6

Sekmadienio pavakare naujienų portalą tv3.lt pasiekė pasipiktinusio vilniečio skambutis. Vyras pasakoja, kad dėl kelio remonto automobilių eismas link Kauno ir Vilniaus iš pajūrio juda žmogaus žingsniu. Čia uždarytas maždaug 40 km ilgio kelio ruožas, eismas vyksta tik viena kelio juosta. 

(6 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Spūstis

„Užsienyje yra įprasta, kad kelininkai dirba naktį, arba nuolatos, o pas mus Lietuvoje – arba darbo dieną, arba savaitgaliais. Kelionė namo dėl remonto darbų pailgėja kone perpus. Pavyzdžiui, ir šiandien kelyje vyksta kova  – vieni bando važiuoti per kelkraštį, kito šoka prieš eismą, treti nenori užleisti vietos. Dar stebina ir tai, kad yra tokių atkarpų, kuriose jokių nuveiktų darbų apskritai nematyti, guli tiesiog nepaliestas senas asfaltas“, – pasipiktino neslepia vilnietis.

Vilnietis patikina, kad Palangos taksi vairuotojai šį savaitgalį žmonių srautą pajūryje prilygina birželio mėnesiui.

Spūstis A1 magistralėje


Rašyti komentarą...
P
Pilietis
2020-09-27 18:37:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kaip kelininkams mokes algas kaip uzsieni tada ir dirbs naktimis ir ilgiau.O Jie irgi zmonės turi seimas ir mazus vaikus.
Atsakyti
-9

*
*2*
2020-09-27 18:44:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Todel ir nedirba naktimis, savaitgaliais nes uz toki darbo laika reikia papildomai alga primoketi, o visi darbai vykdomi pigiausiu tarifu
Atsakyti
-5

K
Kęsts
2020-09-27 18:50:37
Pranešti apie netinkamą komentarą
Važiuokit kitais keliais,i Vilniu ar Kauna gali patekt ne tik per A 1
Atsakyti
-5

SKAITYTI KOMENTARUS (15)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų