Vilniuje tilto remonto darbai sustabdyti dėl paukščių perėjmo

Naujienų portalo tv3.lt skaitytoja stebisi: Valakampių tiltas jau kurį laiką yra tik pusiau suremontuotas. Remonto darbai pradėti dar vasaros viduryje, tačiau juos darbininkai nutraukė nė neįpusėję. Vilniaus miesto savivaldybė teigia, kad remonto darbus nutraukti reikėjo dėl paukščių perėjmo.

Valakampių tiltas (nuotr. asm. archyvo)

Naujienų portalo tv3.lt žurnalistus pasiekė skaitytojos Aušrinės nuotraukos ir klausimas: kodėl Valakampių tilto šviestuvų stulpai yra nudažyti iki pusės?

„Kitą dieną dar pastebėjau, kad ne tik stulpai nudažyti iki pusės, bet ir turėklai pusiau surūdiję, pusiau perdažyti“, – pasakoja Aušrinė.

Skaitytojos atsiųstose nuotraukose išties matyti: visi šviestuvų stulpai iki pusės yra nudažyti juodai, o pusė pėsčiųjų tako turėklų taip pat pusė yra palikta surūdijusi.

Valakampių tiltas

Darbus sustabdė paukščiai

Vilniaus miesto savivaldybės infrastruktūros vyr. patarėjas Arūnas Visockas sako, kad tilto remonto darbai buvo pradėti dar liepą.

„Planavom šiais metais perdažyti turėklus, buvo jau ir pradėtas valymas, bet gavom skundų iš žaliųjų, kad paukščiai peri ir siūlo nevalyti dabar“, – pasakoja A. Visockas.

Vilniaus miesto infrastruktūros vyr. patarėjas teigia, kad remonto darbai turėtų būti baigti dar šį rudenį, kai paukščiams grėsmės nebebus.

„Dabar planuojam sutvarkyti bei perdažyti ir turėklus, ir stulpus“, – komentuoja A. Visockas.

VVT žada remonto darbus pabaigti dar šią savaitę

Už tilto būklę, Vilniaus miesto savivaldybės teigimu, yra atsakinga įmonė „Vilniaus viešasis transportas“ (VVT). Įmonė patvirtina, kad darbai netrukus bus pabaigti.

REKLAMA

„Korozijos pažeisti šviestuvų stulpai prieš dažymą yra nušveičiami mechaniškai ir vėliau dažomi specialiu rūdžių surišėju, kuris yra juodos spalvos. Atlikus šiuos veiksmus stulpai yra dažomi pilka spalva. Iki šios savaitės vidurio stulpai bus nudažyti“, – komentuoja VVT viešųjų ryšių specialistė Patricija Elžbieta Zarankaitė.

Valakampių tiltas yra ilgiausias Vilniuje ir vienas ilgiausių tiltų Lietuvoje. Tiltas buvo pastatytas 1973 m.


Rašyti komentarą...
N
Nu jo
2020-09-16 22:46:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
savivaldybės runkeliai vis dar mano, kad paukščiai peri rudeniop ? Tikri liberalai...
Atsakyti
0

Žaliasis
2020-09-17 08:26:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
Jei jau tokie žalieji žali , tai turėtų vasarą visai aplenkyi ši tiltą ir važiuoti aplinkui, aišku jei ten jiekas neperi
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų