savivaldybė

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „savivaldybė“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „savivaldybė“.

Gyventojai nesupranta, kas vyksta Liepynės kapinėse: įprastos tvarkos – nė kvapo

Sostinės Liepynės kapinėse besiilsinčių žmonių ramybę drumsčia Vilniaus savivaldybės ir du dešimtmečius kapines prižiūrėjusios privačios įmonės konfliktas. O štai kenčia dėl to mirusiųjų artimieji, likę be aiškios informacijos, kas už ką atsakingas, o svarbiausia – likę be vandens. Įmonė, iki šiol tiekusi vandenį lankytojų reikmėms, uždraudė naudotis vandens gręžiniu kapinėse. Tad nusiplauti rankas ar įmerkti vieną kitą gėlės žiedą lankytojai gali nebent atsinešę savo vandens.
Aktualijos 2024-04-24

Vilniaus savivaldybė įsigijo 12 butų, kurie bus skirti žmonėms su psichosocialine ir intelekto negalia

Vilniaus miesto savivaldybė įsigijo 12 naujų butų, kurie bus skirti tiek žmonėms su psichosocialine, tiek su intelekto negalia. Šiuose butuose padedami socialinių darbuotojų iš viso galės gyventi 24 žmonės. Kaip nurodo Vilniaus savivaldybė, toks sprendimas padės ne tik plėsti bendruomenines paslaugas, bet ir patenkins 16 laukiančiųjų eilėje poreikį gauti apsaugoto būsto paslaugas. „Labai džiaugiuosi, kad paraleliai mieste plečiama sąlyginai nauja apsaugoto būsto paslauga.

Marijampolės mero padėjėjas galimai apsimetinėjo plastikos chirurgu: merginai siūlė genitalijų operaciją

Sekso skandalas Marijampolėje: viena mergina Marijampolės mero padėjėją įtaria apsimetus plastikos chirurgu. Esą politikas, prisidengdamas vieno garsaus plastikos chirurgo vardu, prašė iš merginos intymių nuotraukų, o žinutėse ne kartą esą prašė jį sujaudinti. Plastinės chirurgijos klinika kreipėsi į teisėsaugą,  o pats politikas palieka mero padėdėjo darbą, nors tvirtina esantis apžmeižtas.

Per metus po rinkimų pasikeitė beveik šeštadalis savivaldybių tarybų narių

Praėjus metams nuo savivaldos rinkimų 2023-iųjų pavasarį pasikeitė beveik šeštadalis išrinktų savivaldybių tarybų narių, rodo Vyriausiosios rinkimų komisijos (VRK) paskelbta analizė. Jos duomenimis, pernai vykusiuose rinkimuose išrinkti 1498 tarybų nariai ir 60 merų. Per vienus metus įvairiose Lietuvos savivaldybėse pasikeitė 233 išrinkti asmenys, jie atsisakė arba neteko savivaldybės tarybos nario mandato.

Duobėtu keliu sunkiai pravažiuoja tiek gyventojai, tiek tarnybos: žmogus kreipėsi pagalbos

Skaitytojas Šarūnas į naujienų portalą tv3.lt kreipėsi prašydamas tarpininkavimo tarp dėl itin prastos kelio dangos kenčiančių gyventojų ir Vilniaus miesto savivaldybės. Pasak vyro, Justiniškėse, Helsinkio gatvėje, gyvenantys vilniečiai negali patekti į tam tikrus gyvenamojo rajono kvartalus dėl netvarkomo kelio.

Įspėja gyventojus: šiame mieste vyks karinės pratybos

Sekmadienį Marijampolėje vyks karinės pratybos, praneša miesto savivaldybė. Skelbiama, kad Lietuvos kariuomenės Krašto apsaugos savanorių pajėgų Dainavos apygardos 1-osios rinktinės 105 pėstininkų kuopa sekmadienį nuo 9.30 val. iki 12.00 val. Marijampolės mieste vykdys žygį. Žygio metu karių grupės judės pėsčiomis, su ginklais, imitacija naudojama nebus. Gyventojų prašoma supratingumo ir išlikti ramiems.

STT pareiškė įtarimus dviem Šiaulių miesto ir Mažeikių rajono tarybų nariams

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) dėl galimai neskaidriai naudotų išmokų įtarimus pareiškė Šiaulių miesto savivaldybės tarybos nariui Sauliui Stasiūnui ir Mažeikių rajono savivaldybės tarybos nariui Laurynui Jonauskui.

Prakalbo, kokį košmarą teko išgyventi vaikams: „Pasakyti „atsiprašau“ tėvams – niekingai menka“

Vilniaus Lopšelyje-darželyje „Žvangutis“ buvo šaukiama ant vaikų, aidėjo grasinimai išvaryti iš darželio ir vaikų pravardžiavimas. Po darželio administracijos kreipimosi į Valstybės vaiko teisių ir įvaikinimo tarnybą kyla daug klausimų, nes vaiko teisių gynėjai ten neapsilankė.

Vilniaus socialiniuose būstuose apgyvendinti žmonės išgirdo šiurpių istorijų: kai kuriuose buvo ir nužudymų

Savivaldybė leido Viršuliškių daugiabučio gyventojams dar kartą sugrįžti į savo namus pasiimti daiktų. Žmonės turėjo daugiau laiko, tad ir daiktų pasIėmė daugiau. Didelė dalis namo gyventojų jau apsigyveno socialiniuose būstuose. Vieni TV3 žinių kalbinti žmonės gavo tuščius butus ir dabar bando juos užpildyti žmonių dovanotais baldais, kiti – atsitiktinai apsigyveno butuose, kuriuose anksčiau buvo įvykdyti kriminaliniai nusikaltimai.

Vilnius nepratęs leidimo ūkininkams protestuoti

Galimybės pratęsti terminą išduotam leidimui ūkininkams protestuoti Vilniuje nėra, Eltą informavo miesto savivaldybės Komunikacijos skyriaus Ryšių su žiniasklaida specialistas Gabrielius Grubinskas. „Vilniaus miesto savivaldybės administracija Lietuvos žemės ūkio tarybos prašymą pratęsti išduotą leidimą protestui neterminuotam laikui gavo trečiadienį.
REKLAMA
REKLAMA
Į viršų