tiltas

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „tiltas“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „tiltas“.

Kėdainiuose prie Obelies tilto atsivėrė įgriuva

Kėdainiuose, šalia Obelies tilto, tarp važiuojamosios kelio dalies ir pėsčiųjų tako atsivėrė įgriuva – deformavosi kabelinis ryšių šulinys, praneša portalas „Rinkosaikštė.lt“. Portalo duomenimis, planuojama, kad darbus atliks ne kelininkai, o už šulinį atsakinga telekomunikacijų bendrovė. Kėdainių kelių tarnybos darbuotojai ant prietilčio per Obelies upę pastatė įspėjamuosius kelio ženklus. Tiltas yra Kėdainių miesto Kauno gatvės ribose. Visai šalia – Paobelio kaimo riba.

Matijošaičio projektui Kaune reikia 115 milijonų, bet jis turi išeitį: „Taupysim...“

Kauno valdžia oficialiai paskelbė ambicingo projekto – vadinamojo Kėdainių tilto statybos – pradžią. Nors šio statinio nauda daugelis abejoja, valdininkai sako, kad jis sumažins spūstis senamiestyje. Tilto projekto neparėmė Vyriausybė, tad įspūdinga jo suma, 115 mln. eurų, keliems metams taps našta Kauno biudžetui. Pompastiškai paskelbta ambicingiausio Kauno valdžios projekto, vadinamojo Kėdainių tilto per Nemuną, pradžia. Kaip sako statytojai, darbų jau atlikta penktadalis.

Šioje vietoje radus 14-metės kūną vėl atskubėjo tarnybos: aptiko svarbų daiktą

Antradienį popiet Dainų slėnio teritorijoje vėl pastebėti ugniagesiai-gelbėtojai. Tiesa, ne vietiniai, o atvykusi komanda iš Kauno. Paaiškėjo, kad jie ieško su vakar įvykusia tragedija, kuomet žuvo nepilnametė, susijusių daiktų. Pasitelkę valtį, ugniagesiai-gebėtojai daiktų ieškojo Baltosios rožės tilto prieigose, ties viena iš tilto atramų. Čia apie 14 val. iš Nemuno buvo ištrauktas telefonas. Spėjama, kad jis priklausė vakar nuo tilto nukritusiai keturiolikmetei.
Aktualijos 2024-06-11

Kraupi paieškų atomazga Alytuje: dingusios 14-metės kūnas rastas Nemune

Alytuje pirmadienį dingusi nepilnametė galimai nukrito nuo Baltosios rožės tilto, patvirtino policija. Po pietų pranešta apie Punios apylinkėse rastą, įtariama, šios merginos kūną. Kaip Eltai sakė Alytaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovė Kristina Janulevičienė, pirmadienį, pieš 12 val., moteris pranešė, kad iš namų į mokyklą išėjo, bet į mokyklą taip ir nenuėjo jos 14-metė dukra. Pranešta, kad mergina dingo.

Sostinėje baigtas tvarkyti Žvėryno tiltas

Po pustrečio mėnesio trukusių darbų sostinėje baigta Žvėryno tilto rekonstrukcija. Kaip pranešė Vilniaus savivaldybė, tvarkant tiltą buvo nudažyti metaliniai tilto turėklai ir atitvarai, suremontuoti deformaciniai pjūviai, taip pat nuvalyti grafičiai ir nuplauti granitiniai tilto paviršiai.
2024-06-06

Kolumbijoje sugriuvus tiltui žuvo keturi žmonės

Penktadienį Kolumbijos šiaurėje dviem automobiliams ir motociklui nukritus nuo iš dalies sugriuvusio tilto žuvo keturi žmonės, trys buvo sužeisti, pranešė pareigūnai. Kelių policija pranešė, kad dėl smarkių liūčių sugriuvo viena tilto, jungiančio Barankilijos miestą su Soledado oro uostu, atkarpa. Trys žmonės mirė įvykio vietoje, o dar vienas vėliau ligoninėje. Valdžios institucijos uždarė tiltą, baimindamosi, kad įgriūti gali ir kitos jo dalys, nustatyti alternatyvūs maršrutai į oro uostą.
2024-05-31

„Via Lietuva“ pradeda tilto per Kruną rekonstrukciją: eismas vyks laikinu tiltu

„Via Lietuva“ praneša, kad automagistralėje ties Kauno miestu pradedama tilto per Kruną rekonstrukcija. Artimiausiu metu eismas vyks laikinu tiltu. „Esamo tilto per Kruną rekonstrukcijos metu eismą iš Vilniaus Kauno kryptimi planuojama kreipti laikinu tiltu, o eismą iš Kauno Vilniaus kryptimi – rekonstruojamo tilto viena puse. Kita tilto pusė būtų rekonstruojama.
2024-05-15

Įspėja Vilniaus vairuotojus: pradedamas lauktas tilto remontas

Į Kultūros paveldą įrašytas Vilniaus pakraštyje esantis Kazbėjų tiltas, kurio rekonstrukcijos ilgai laukė vietos bendruomenė bei sostinės vairuotojai, pagaliau bus sutvarkytas. Jo kapitalinio remonto darbų imasi tvarios miestų ir infrastruktūros plėtros bendrovė „YIT Lietuva“, laimėjusi Vilniaus miesto savivaldybės skelbtą konkursą. Vietos bendruomenės iniciatyva išsaugotas Kazbėjų tiltas bus pritaikytas saugiam ir patogiam susisiekimui. Projekto darbų vertė siekia per 1,12 mln.
2024-04-24

Subyrėjus tiltui Rusijoje sužaloti 6 žmonės, visiškai sustabdytas traukinių eismas su Baltarusija

Smolensko srityje (Rusija) subyrėjo virš geležinkelio bėgių nutiestas tiltas. Sužeisti šeši žmonės – asmenys, buvę kartu su tiltu nukritusiuose automobilyje bei sunkvežimyje. Taip pat sustabdyta pagrindinė traukinių eismo Minskas – Maskva atšaka. „Baza“ skelbiama, kad šiandien subyrėjo tilto virš geležinkelio bėgių Viazmos mieste, Smolensko srityje, atkarpa. Nukentėjo šeši asmenys, važiavę tuo metu tiltu sunkvežimiu ir lengvuoju automobiliu, įskaitant mažametę.
148 2024-04-08

Baltimorės tilto tragedijos vietoje narai 7 metrų gylyje aptiko sukrečiantį radinį

Rasti dviejų darbininkų, kurie dingo, kai Baltimorėje sugriuvo krovininio laivo kliudytas tiltas, kūnai, pranešė pareigūnai. Antradienio rytą apie 1.30 val. (vietos, 7.30 val. Lietuvos laiku) Baltimorėje, už maždaug 62 kilometrų į šiaurės rytus nuo Vašingtono, krovininis laivas įsirėžė į keturių juostų Francis Scott Key tiltą, jį sugriaudamas.
78 2024-03-28
REKLAMA
REKLAMA

Rasti dviejų Baltimorės tilto griūties aukų kūnai

Rasti dviejų darbininkų, kurie dingo, kai Baltimorėje sugriuvo krovininio laivo kliudytas tiltas, kūnai, pranešė pareigūnai. Antradienio rytą apie 1.30 val. (vietos, 7.30 val. Lietuvos laiku) Baltimorėje, už maždaug 62 kilometrų į šiaurės rytus nuo Vašingtono, krovininis laivas įsirėžė į keturių juostų Francis Scott Key tiltą, jį sugriaudamas.
2024-03-28

JAV pakrančių apsaugos tarnyba: šeši po tilto griūties dingę žmonės laikomi mirusiais

Šeši žmonės, kurie dingo, kai Baltimorėje sugriuvo laivo kliudytas tiltas, laikomi mirusiais, pranešė JAV pakrančių apsaugos tarnyba. Ji nurodė, kad išgyvenusiųjų paieškos operacija buvo sustabdyta. Ankstų antradienio rytą apie 1 val. 30 min. (vietos, 7 val. 30 min. Lietuvos laiku) Baltimorės uoste krovininis laivas įsirėžė į keturių juostų Francis Scott Key tiltą, jį sugriaudamas. Merilendo valstijoje esanti Baltimorė yra už maždaug 62 kilometrų į šiaurės rytus nuo JAV sostinės.
2024-03-27

Vienas aukščiausių šalies tiltų bado kauniečių akis: kada bus pataisytas brokas?

Kaune po metus trukusio remonto praėjusių metų gruodžio 15-ąją oficialiai atidarytas aukščiausias tiltas mieste. Buvo teigta, jog daugelio pamėgta pasivaikščiojimų vieta tapo patogi visiems, tačiau praėjus vos dviem savaitėms po Trijų mergelių tilto atidarymo pasimatė brokas, kuris akis kauniečiams bado ligšiol. Atidarius Trijų mergelių tiltą Kauno miesto savivaldybė išdidžiai skelbė, jog pagrindinis akcentas – tilto danga – po remonto skirtingomis spalvomis žyminti pėsčiųjų ir dviračių takus.

„Kauno tiltai“ už 14 mln. eurų statys tiltą Kaune iš Nemuno salos link Aleksoto

Bendrovė „Kauno tiltai“ už 14,4 mln. eurų statys tiltą Kaune tarp Nemuno salos ir Žemosios Fredos – įmonė su Kauno miesto savivaldybe šią savaitę pasirašė tai numatančią sutartį.  Pagal ją per kiek daugiau nei dvejus metus bendrovė pastatys 258 metrų ilgio ir šešių metrų pločio pėsčiųjų ir dviratininkų tiltą. Statybas numatoma pradėti gegužę, pranešė savivaldybė. „Naujasis tiltas neabejotinai pagerins susisiekimą tarp istorinio Kauno centro ir Žemosios Fredos, Aleksoto.
2024-03-01

Iš Krymo pranešama apie raketų ataką, uždarytas Kerčės tiltas

Laikinai okupuotame Kryme vietos socialiniai tinklai praneša apie raketų ataką. Rašoma apie sprogimus Sevastopolyje ir Sakų rajone. Tai pranešė „Telegram“ kanalas „Krymskij veter“, kuriuo remiasi „Ukrinform“. „Mūsų šaltiniai praneša, kad užfiksuota smūgių Sevastopolyje ir Sakų rajone“, – rašoma pranešime. Taip pat pažymima, kad uždarytas Kerčės tiltas ir Džankojaus kontrolės punktas Sevastopolyje.
2024-03-01

Malyje autobusui nuriedėjus nuo tilto, žuvo 31 žmogus

Malyje antradienį 31 žmogus žuvo, o dar 10 buvo sužeisti, kai šalies pietryčiuose nuo tilto nukrito autobusas, važiavęs Burkina Faso link, pranešė Transporto ministerija. Nelaimė įvyko apie 17.00 val. vietos laiku prie tilto, kertančio Bagojės upę, pridūrė žinybos atstovai. "Autobusas, išvažiavęs iš Keniebos komunos į Burkina Fasą, nuvirto nuo tilto. Manoma, kad vairuotojas nesuvaldė transporto priemonės", – sakoma ministerijos pranešime.
2024-02-28

Nyderlanduose sugriuvus statomam tiltui žuvo 2, buvo sužeisti dar 2 žmonės

Nyderlanduose trečiadienį sugriuvus statomam tiltui žuvo mažiausiai du ir buvo sužeisti dar mažiausiai du žmonės, pranešė olandų pareigūnai. „Statant tiltą įvyko nelaimingas atsitikimas darbe. Deja, dėl to žuvo du žmonės. Du žmonės sužeisti“, – rašė Nyderlandų regioninė saugos institucija socialiniame tinkle „X“. Incidentas įvyko Nyderlandų rytuose esančiame Locheme. Kol kas neaišku, kas lėmė tilto griūtį.
2024-02-21

Dingusios 22-iejų metų merginos istorijoje aiškėja siūlo galas: išsiųsta jos iškalbinga žinutė

Prieš porą savaičių Kaune galimai nuo tilto nušokusi mergina vis dar nerasta – tęsiamos paieškos. Merginos paskutinis mobiliojo ryšio telefono signalas užfiksuotas prie Lampėdžių tilto. Socialiniuose tinkluose prieš dingimą buvo išsiųsta jos iškalbinga žinutė. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Odeta Vaitkevičienė naujienų portalui tv3.lt patvirtino, kad 22-iejų metų studentė vis dar nerasta. „Taip, paieška tebevyksta.

Paslaptingai Kaune dingusi jauna mergina 3 paras nerasta: gelbėtojai nepraranda vilties, dirba kinologai, pakeltas dronas

Kaune nuo tilto nukritusi mergina vis dar nerasta. Pirmadienį prie jos paieškų vėl prisijungė ugniagesiai gelbėtojai. Kaip nurodė Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdybos vyresnioji specialistė Džiuginta Vaitkevičienė, ugniagesiai gelbėtojai į paiešką vėl prisijungė pirmadienį maždaug 14 val.  Savaitgalį jų darbai buvo sustoję. Nuleisti valtis į upę ir atlikti kitus paieškos veiksmus trukdė ledo lytys.

Kaune nuo tilto nukritus merginai, tarnybos tęsia jos paieškas

Penktadienį nuo tilto Kaune nukrito jauna mergina. Pranešama, kad jos kūno vis dar ieškoma. Kaip skelbia Delfi.lt, anot Kauno policijos, penktadienį dėl blogų oro sąlygų merginos paieška buvo sustabdyta, o šeštadienį jos jau vėl yra ieškoma. „Pirminiais duomenimis, dirba gausios policijos pajėgos iš Kauno miesto ir rajono, pasitelkti kinologai su šunimis, taip pat vėl pakeltas dronas.

Kaune nuo tilto nukrito jauna moteris

Ankstų penktadienio rytą naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja pasidalijo socialinio tinklo „Facebook“ grupėje paskelbtu įrašu apie galimą nelaimę. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (AVPK) patvirtino, kad Vakariniame aplinkkelyje nuo tilto nukrito moteris. Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (PGV) 04.24 val. gavo pranešimą, kad Vakariniame aplinkkelyje, ties Lampėdžių tiltu, pastebėta mergina ant tilto, jai reikalinga pagalba.

Uostamiestyje bus remontuojamas istorinis Biržos tiltas

Klaipėdos senamiestyje rengiamasi kapitaliai remontuoti Biržos tiltą per Danę – norima pakeisti susidėvėjusias jo detales, kad tiltą būtų galima dažniau kilnoti dėl upėje intensyvėjančios laivybos.  Klaipėdos savivaldybės administracijos direktorius Andrius Žukas sako, kad ateityje upėje laivyba tik gausės, todėl būtina  suremontuoti tiltą.
2024-01-09

Kaune nuo tilto nukrito vyras: gelbėjimo operacija bevaisė – darbus sunkina ledonešis

Ketvirtadienio vakarą Kauno priešgaisrinė gelbėjimo valdyba (PGV) gavo pranešimą apie įvykusią nelaimę – nuo tilto nukrito vyras. Gelbėtojai išvalgę krantines asmens kūno nerado, šeštadienį pasitelkti dronai. Naujienų portalui „Kas vyksta Kaune“ apie nelaimę pranešė nuo tilto nukritusio vyro artimieji. Vyras galimai nukrito nuo Č. Radzinausko tilto. Kauno PGV pranešimą gavo sausio 4 d., 18.47 val., kad nuo Ringaudų link „Megos“ tilto per Nemuną ką tik į vandenį nukrito žmogus.

Tikras stebuklas: amerikietis šešias dienas išgyveno prispaustas po automobiliu

Gelbėtojai Indianos valstijoje išvadavo vyrą, kuris šešias dienas buvo įkalintas po tiltu apvirtusiame automobilyje. Žmogų, kuriam reikia pagalbos, visai netyčia aptiko du žvejai, pamatę automobilio nuolaužas prie upės. Prispaustoje mašinoje po tiltu vyras buvo šešias dienas ir niekaip neprisišaukė pagalbos. Išgyventi padėjo lietaus vanduo Vyrą aptikęs žvejys pasakojo nė nemanęs, kad automobilyje buvęs žmogus galėjo išgyventi.
2023-12-31

Atidaromas aukščiausias ir ilgiausias geležinkelio tiltas Lietuvoje: kviečia pasivaikščioti

Užbaigtas ilgiausio ir aukščiausio Lietuvoje Lyduvėnų geležinkelio tilto bei jo prieigų pritaikymo visuomenei projektas, leisiantis lankytojams apžiūrėti tiltą ir pasimėgauti unikalaus Dubysos slėnio kraštovaizdžio vaizdais jau nuo gruodžio 13 dienos. Už 1,5 mln. Eur projektą įgyvendino LTG grupės akcinė bendrovė „LTG Infra“ kartu su Valstybine saugomų teritorijų tarnyba prie Aplinkos ministerijos ir Žemaitijos saugomų teritorijų direkcija.
2023-12-12

Stambiais betono gabalais byra Vilniaus tiltas, pėstieji bijo: „Jeigu tikrai ant galvos nukris, žmogų gali užmušti“

Nors Vilniaus valdžia nuolat ragina gyventojus kuo mažiau važinėti automobiliais ir daugiau vaikščioti, pasirodo, kad sostinės centre vaikštinėti gali būti pavojinga gyvybei. Ir ne dėl chuliganų ar plėšikų, o dėl ant galvos byrančių tiltų. Vienas labiausiai apkrautų Geležinio vilko tiltas per Nerį byra stambiais betono gabalais. Jie krenta ne tik į upę, bet ir į greta esančias dvi gatves, kuriose vyksta ne tik intensyvus eismas, bet dar ir šaligatviais vaikšto pėstieji.

Prasta darbo savaitės pradžia: sunkvežimis Kaune netilpo po tiltu

Pirmadienio rytą kauniečiai užfiksavo prastą darbo savaitės pradžią „Autokaustai“. „Netilpo…“, – pirmadienio rytą „Kas vyksta Kaune“ grupėje paviešinta nuotrauka, kurioje matyti po Vytauto Didžiojo tiltu pravažiuoti netilpęs „Autokaustos“ sunkvežimis. Netrukus kauniečiai priminė, kad tai jau ne pirmas kartas ir grupėje pasidalijo panašia nuotrauka.

Kaune ruošiamasi statyti naują pėsčiųjų tiltą: preliminari projekto vertė – 13 mln. eurų

Kaune ruošiamasi statyti naują pėsčiųjų tiltą per upę nuo Aleksoto iki Nemuno salos – miesto savivaldybė paskelbė rangovo konkursą, o preliminari projekto vertė siekia 13 mln. eurų. Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Gedeminas Barčauskas sako, kad tiltas sujungs svarbius objektus su miesto centru. „Tiltas suplanuotas, kadangi Kauno centro sąvoka jau senokai plečiasi, čia atsiranda vis daugiau traukos taškų“, – BNS teigė G. Barčauskas.

Kelių direkcija: įgriuvusio Kėdainių tilto remonto konkursas – iki metų pabaigos

Šiemet sausį įgriuvusio tilto per Nevėžį Kėdainiuose rekonstrukcijos konkursą Kelių direkcija planuoja paskelbti iki metų pabaigos.     „Pagal dabartinį planą iki metų galo paskelbsime konkursą įgriuvusio tilto rekonstrukcijai“, – ketvirtadienį Seimo Darbo partijos frakcijoje teigė Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovo patarėjas Remigijus Lipkevičius.

Pamačiusi tokį vaizdelį kaunietė nustėro: įspėja saugotis visus

Naujienų portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja antradienį pasidalijo vaizdu iš Vytauto parko, kur, kaip teigia, pastebi nesaugiai įrengtą tiltelį – „iki nelaimės trūksta labai nedaug“. „Susirūpinimą kelia Kauno Vytauto parke esantis tiltelis. Parko remontas įvyko prieš kelerius metus, tačiau ne viskas buvo sutvarkyta pagal parko aplinkai keliamus naudojimo reikalavimus (ISO 21542:2011). Takeliais patinka važinėti vaikams, deja, tiltelis nėra saugus naudoti – neįrengti turėklai.
2023-09-13

Kėdainiuose griuvęs tiltas per Nevėžį vėl uždarytas

Metų pradžioje dėl konstrukcijos griūties uždarytas ir birželį atidarytas tiltas per Nevėžį Kėdainiuose vėl laikinai uždarytas dėl sugadintų gabaritinių vartų, ribojančių sunkiasvorio transporto eismą. Specialius vartus, kurie riboja aukštesnių nei 3,2 metro aukščio transporto priemonių eismą tiltu, antradienį vėlai vakare nulaužė šio draudimo nesilaikiusi transporto priemonė, BNS teigė bendrovės „Kelių priežiūra“ komunikacijos vadovas Rimantas Zagrebajevas.

Kariuomenė iki metų pabaigos planuoja atlikti 100 tiltų ir viadukų inžinerinę žvalgybą

Kariuomenė iki metų pabaigos planuoja atlikti 100 tiltų ir viadukų inžinerinę žvalgybą. „Inžinerinės žvalgybos metu renkami techniniai duomenys: bendras tilto ir viaduko plotis bei ilgis, važiuojamosios dalies plotis, perdangos matmenys“, – rašoma kariuomenės BNS pateiktame komentare. Pirmasis žvalgybos etapas vyko šią savaitę – apžiūrėti 25 tiltai ir viadukai, esantys Kauno, Kaišiadorių, Elektrėnų, Trakų bei Vilniaus rajonų, taip pat Vilniaus miesto savivaldybėse.

Tragedija Kinijoje: sugriuvo greitkelio tiltas, aukų skaičius nežinomas

Šiaurės Kinijoje dėl smarkių liūčių sukeltų staigių potvynių sugriuvo greitkelio tiltas, du automobiliai nulėkė į upę, ketvirtadienį pranešė valstybinė žiniasklaida. Pasak „Beijing News“, ketvirtadienio popietę Heilongdziango provincijos Harbino–Mudandziango greitkelyje sugriuvo tiltas. Aukų skaičius dar nežinomas. Tiltas sugriuvo ketvirtadienį apie 8 val. 50 min. vietos (3 val. 50 min. Lietuvos) laiku, pranešė kelių tarnybos.
2023-08-03

Kėdainiuose atidaromas eisma žiemą sugriuvusiu Vilainių tiltu

Kėdainiuose penktadienį popiet atidaromas eismas Vilainių tiltu. Kaip nurodo Lietuvos automobilių kelių direkcija, eismas vyks su apribojamais, kol rangovas iki galo pabaigs darbus. „Suprasdami, koks svarbus šis tiltas kėdainiečiams, skubėjome atnaujinti eismą, kad vietinė bendruomenė patirtų nepatogumus kuo trumpesnį laiką“, – sako Lietuvos automobilių kelių direkcijos Transporto infrastruktūros statybos ir priežiūros departamento direktorius Evaldas Petrikas.

Svarbi žinia gyventojams: jau netrukus bus atnaujintas eismas pagrindiniu tiltu Kėdainiuose

Penktadienį bus atnaujintas eismas Kėdainių tiltu per Nevėžį, esančiu Tilto g. Eismas leidžiamas viena juosta, reguliuojant šviesoforu. AB Lietuvos automobilių kelių direkcijos specialistai kartu su Kėdainių rajono savivaldybės atstovais sutarė dėl tokios eismo per tiltą organizavimo tvarkos. Eismas atnaujintas greičiau nei per mėnesį po to, kai AB „Kelių priežiūra“ atliko visus darbus, reikalingus eismo saugai užtikrinti.
Aktualijos 2023-06-16

Direkcija: Kėdainiuose įgriuvusiu tiltu eismas bus leidžiamas birželį

Birželį bus atnaujintas eismas žiemą įgriuvusiu tiltu per Nevėžį Kėdainiuose, pranešė Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD). Sprendimas atnaujinti eismą priimtas įvertinus eksperto pateiktas rekomendacijas, pranešime nurodo direkcija. Eismas bus reguliuojamas šviesoforu ir leidžiamas viena juosta, juo galės važiuoti transportas iki 5,5 tonos svorio, tiltu taip pat galės naudotis pėstieji, pranešime nurodo direkcija. Iki to laiko ant tilto bus paklota nauja asfalto danga.
Aktualijos 2023-05-25

Gyventojų vargai baigiasi: Kėdainiuose bus leidžiamas eismas tiltu per Nevėžį

Atlikus tilto per Nevėžį (valstybinės reikšmės rajoninio kelio Nr. 1906 Aukštutiniai Kaniūkai–Babtai–Labūnava–Kėdainiai 44,3 km (Tilto g.) ekspertizę ir įvertinus eksperto pateiktas rekomendacijas, AB Lietuvos automobilių kelių direkcija priėmė sprendimą atnaujinti eismą tiltu per Nevėžį Kėdainiuose. Ekspertų teigimu, tilto vidurinės sijos yra tinkamos naudoti ir transportas gali judėti 1 eismo juosta išilgai tilto viduriu.
2023-05-18

Visos tarnybos skubėjo į Kėdainius prie Nevėžio upės: liudininkai pranešė apie įtartiną vyriškį

Visos Kėdainių specialiosios tarnybos sukeltos ant kojų gavus pranešimą, jog vyras ketina nušokti nuo geležinkelio tilto į Nevėžio upę. Savo ketinimų vyrui įgyvendinti nepavyko, jį nuo bėgių nunešė atskubėję ugniagesiai. Laimei, tuo metu pro Kėdainius nevažiavo traukinys. Pranešė liudininkai Šeštadienį, po 20 valandos, Bendrajame pagalbos centre gautas pranešimas, kad Kėdainiuose, J. Biliūno gatvėje, ant geležinkelio tilto per Nevėžio upę stoviniuoja vyras, kuris ketina nušokti nuo tilto.

Įgriuvo dar vienas tiltas? Jurbarkiečiai įspėja vairuotojus, Kelių direkcija pateikia kitą versiją

Socialiniuose tinkluose jurbarkiečiai perspėja vairuotojus, kad Lenkčių k. (Eržvilko sen.) įgriuvo tiltas per Upę. Vairuotojai perspėjami šioje vietoje pasisaugoti, rašo Jurbarko r. laikraštis „Šviesa“. Įrašas apie tiltą publikuotas „Facebook“ grupėje „Eržvilkas“. Tuo tarpu Lietuvos automobilių kelių eismo direkcija tikina, kad „Facebook“ grupėje „Eržvilkas“ pasirodžiusi informacija, kad Jurbarko rajone, Lenkčių k. (Eržvilko sen.

Klaipėdos centre esančio Biržos tilto būklė prastėja, jį ketinama remontuoti

Klaipėdos centre esančio Biržos tilto būklė prastėja, todėl ketinama imtis kapitalinio jo remonto, sako uostamiesčio meras Arvydas Vaitkus. „Biržos tilto būklė pastebimai prastėja, todėl, jau netrukus planuojama pradėti kapitalinį tilto remontą“, – pirmadienį paskyroje „Facebook“ sakė Klaipėdos vadovas.
2023-05-08

LAT: Čiurlionio tilto koncesijos sutartį nutraukęs Kaunas turi sumokėti per 0,2 mln. eurų

Kauno savivaldybei prieš trejus metus nutraukus M. K. Čiurlionio tilto prietilčio koncesijos sutartį jai teismuose galutinai nepavyko įrodyti, kad už sutarties nutraukimą turi sumokėti tiltą administruojanti įmonė „Čiurlionio tiltas“ ir paskolą projektui suteikęs SEB bankas. Lietuvos Aukščiausiasis Teismas (LAT) gegužės 4 dieną paskelbė galutinę ir neskundžiamą nutartį – savivaldybė įmonei „Čiurlionio tiltas“ turi sumokėti per 115 tūkst. eurų, o SEB bankui – 86 tūkst. eurų.
2023-05-08

Ekspertas įvardijo, kokia bus Ukrainos kontrpuolimo pradžia: reikėtų pradėti nuo Krymo tilto

Ukrainos pajėgų kontrpuolimo pradžią žymės Krymo tilto sunaikinimas, sako karinis ekspertas Romanas Svitanas, rašo UNIAN. Anot eksperto, Krymo tiltas yra pagrindinė ginklų tiekimo rusų pajėgoms arterija. „Mes sėdėjome ir laukėme, kol jie jį atstatys, kad galėtume visiškai jį įveikti. Atsižvelgiant į kariuomenės dislokaciją ir optimaliausią puolimo plėtrą, geriausias variantas – pradėti puolimą nuo Krymo tilto sunaikinimo.
84 2023-04-29

Išsiaiškino, kas kaltas dėl Kleboniškio tilto griūties: baiminamasi vieno

Prabėgus dviem mėnesiams po Kleboniškio tilto griūties, kai atitrūkusi milžiniška konstrukcija pakilo į dangų, Statybos inspekcija skelbia, kas dėl to kaltas. Kaltė krenta statybininkams, nesimetriškai ardžiusiems tiltą dabar ir tiems, kurie statė jį sovietmečiu, bet statydami išvogė dalį armatūros. Jei dabar bus nuspręsta stabdyti remontuojančių įmonių veiklą – gali strigti grandiozinis šio tilto automagistralėje rekonstravimo projektas.

Inspekcija paviešino, kas kaltas dėl Kleboniškio tilto Kaune griūties

Kleboniškio, arba Alfonso Meškinio tilto per Nerį konstrukcijos griūties priežastis tyrusi Statybų inspekcijos komisija konstatavo, kad incidentą lėmė lėmė kelios priežastys, tarp jų – tilto ardymo technologijos pažeidimas ir nepakankamas armatūros kiekis atramų lūžio vietoje. Komisija pirmadienį pranešė baigusi vasario 14 dieną įvykusios avarijos tyrimą.
Aktualijos 2023-04-17

Baudą išvydusi kėdainietė pasibaisėjo: tai – pasipinigavimas

Vienam Kėdainių tiltui subyrėjus, kitą – dar tvarkant, kraštiečiai neišvengia įvairių susisiekimo problemų. Į „Rinkos aikštės“ redakciją kreipėsi kėdainietė Ieva, kurią papiktino savivaldybės administracijos paskirta bauda už ne vietoje pastatytą automobilį. Moteris automobilį trumpam pastatė Didžiosios Rinkos aikštėje, dalyje, kur leidžiama sustoti tik autobusams, mat laukė iš mokyklos grįžtančio vaiko.

Neeilinis incidentas Raseinių rajone: sulūžo tiltas, ant jo pakibo greitosios automobilis

Raseinių rajone lūžus tiltui, trečiadienį ant jo pakibo greitosios medicinos pagalbos automobilis. Kaip skelbiama Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento suvestinėje, nelaimė įvyko Raseinių rajone, Nemakščių seniūnijoje, Jankiškės kaime.  Kauno greitosios medicinos pagalbos medikai pranešė, kad automobilis pakibo ant per upelį nutiesto tilto šiam sulūžus. Viena automobilio pusė buvo pakibusi ant pakraščio. Incidento metu niekas nenukentėjo.

Pagaliau darbai pajudėjo: nukeliamos nugriuvusio tilto Kėdainiuose sijos, sunkiausia užduotis – priešaky

Antradienį prie Kėdainių miesto Tilto gatvės tilto atvyko du itin galingi kranai bei kita technika, kuri iš Nevėžio turėtų iškelti lūžusią siją. Visą dieną vyko paruošiamieji darbai, o trečiadienį nuo ryto prasidėjo sijų iškėlimas. Pirmiausia nukelta ant tilto esanti ir darbams trukdanti sveika tilto sija, pavakarę iš vandens iškelta lūžusios tilto sijos trumpesnioji dalis, o ilgesniąją dalį planuojama iškelti šiandien. Pasak specialistų – tai ir bus sudėtingiausia užduotis.
Aktualijos 2023-04-13

Vilniuje nuo tilto į Nerį nušoko vyras, vėliau pats išplaukė į krantą

Vilniuje nuo Šilo tilto į Neries upę nušoko vyras. Vėliau paaiškėjo, kad vyras gyvas, jis pats išplaukė į krantą. Pranešimą Bendrasis pagalbos centras gavo 15.25 val. Kaip teigė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato Komunikacijos poskyrio vedėja Julija Samorokovskaja, remiantis pranešimu, apie 40 metų amžiaus vyras nusirengė, perlipo per tilto turėklus ir palikęs daiktus nušoko į upę. Jos žiniomis, vyrą apžiūrėję medikai jį išsivežė į gydymo įstaigą.

Dėl uždaryto Ariogalos tilto ūkininkams prailgo kelionės į dirbamus laukus: prašo leisti važiuoti autostrada

Uždarius avarinės būklės Ariogalos tiltą ūkininkai atsidūrė aklavietėje. Norėdami pasiekti savo laukus dabar jie turi važiuoti šimtus kilometrų. Kyla bėdų ir aptarnaujančioms tarnybos. Ir Raseinių valdžia, ir patys ūkininkai sako ne kartą prašę automobilių kelių direkcijos leisti jiems važiuoti autostrada, kad būtų arčiau. Tačiau kelių direkcija ūkininkų nė girdėti nenori. Traktorius abipus magistralės Vilnius–Kaunas netoli Ariogalos rikiuoja ūkininkai.

Pokyčiai kelyje Vilnius-Kaunas: griaus ir statys naują Krunos tiltą

Prieš gerą savaitę ant Krunos tilto pasirodžius kelininkams, o vairuotojams A1 magistralėje spaudus stabdžius, Lietuvos automobilių kelių direkcija (LAKD) pasidalijo tolimesniais jungties remonto planais. Greta numatoma įrengti laikiną tiltą, o esamą griauti ir pastatyti naują. „Krunos tiltas griūva, uždaroma dešinė eismo juosta važiuojant link Kauno. Bent dvejiems metams“, – tokios skaitytojo žinutės naujienų portalas sulaukė praėjusį šeštadienį. Eismoinfo.
74 2023-04-04
Į viršų