Koronavirusas įsisuko į darželį Panevėžyje: susirgo du vaikai

Nacionalinio visuomenės sveikatos centro prie Sveikatos apsaugos ministerijos (NVSC) Panevėžio departamento liepos 29 d. duomenimis patvirtinti du COVID-19 ligos atvejai vaikams, lankantiems lopšelį-darželį „Gintarėlis“. Abu vaikai susiję giminystės ryšiais, ugdymo įstaigoje paskutinį kartą jie lankėsi liepos 22 d, praneša Panevėžio miesto savivaldybė. 

Darželis (nuotr. stop kadras)

Šiuo metu ugdymo procesas dviejų lopšelio-darželio grupėse, kurias lankė susirgę vaikai, yra sustabdytas, visų grupes lankiusių vaikų tėvai informuoti. Lopšelio-darželio „Gintarėlis“ vadovybė skubiai organizuoja darbuotojų testavimą, rengia vaikų, tėvų bei darbuotojų, galėjusių turėti kontaktą su COVID-19 atvejais, sąrašus ir teikia juos NVSC Panevėžio departamentui.

Taip pat dar intensyviau tęsiamos visos koronaviruso prevencijos priemonės – lopšelio-darželio „Gintarėlis“ patalpos nuolat vėdinamos ir valomos, dezinfekuojami paviršiai, durų rankenos ir kt.


Rašyti komentarą...
M
Mindaugas
2020-07-30 11:27:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Va ką reiškia sienų atidarymas visiškas valdžios negalvojimas
Atsakyti
-8

L
Laila
2020-07-30 11:39:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
O juk garsiai buvo teigiama, kad "vaikai neserga, jiems nepavojinga". Faktai kalba patys už save. Sukišimas į kolektyvus gali atsisukti prieš pačius kai tai įvyko Covido akivaizdoje. Jis sparčiai stiprėja, skubiai keičiasi, prisitaiko, tampa dar pavojingesnis. Gaila tik, kad skaičių tikrų visuomenė nežino, nėra jie žinomi, nėra žinomas tikrasis vaizdas, todėl žmonių judėjimas, keliavimas ir elgesys vis dar aktyvus, neatsakingas, trūksta sąmoningumo ir atsargumo.
Atsakyti
-7

O
Oi
2020-07-30 11:47:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kur dėti tuos vaikus juk badas i akis ziuri
Atsakyti
-4

SKAITYTI KOMENTARUS (8)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų