Vilnietis parodė, kaip žmones veža iš oro uosto į karantiną

Naujoji karantino tvarka grįžusiems iš užsienio džiugina tikrai ne visus. Vilnietis taip pat pasidalijo, kaip veikia sistema: lauke stovėjo valandų valandas, be maisto ir vandens. Vienai iš vyresnio amžiaus moterų pasidarė negera, o greitosios net nebuvo. Lauke teko stovėti ir moterims, vaikams. 

Vilnietis sutiko papasakoti ir daugiau detalių apie šią karantino sistemą. Jis pasakoja:

„Šiuo metu situacija tokia, kad nesutikome būti karantinuojami po 2. Taip pat pasakė, kad veš su autobusu į Trakus. Įlipus į autobusą ir jam pajudėjus autobusas nusuko link Druskininkų, šiuo metu vis dar važiuojame. Atvežė priverstinai autobusais, norėjo uždaryti po 2 į karantiną. Visi pasipiktinę, sušalę, pervargę. Vyksta visiškas nesusipratimas.“

Vyro filmuotus įrašus iš autobuso, laukimo, nežinios ir daugiau keleivių komentarų – vaizdo siužete.

(4 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Vilnietis parodė, kaip iš oro uosto veža į karantiną: šąla lauke valandas ir yra nežinioje


Rašyti komentarą...
n
nu
2020-03-24 16:48:00
Pranešti apie netinkamą komentarą
o ko jie čia visi brukasi kodėl nesikarantinuoja tose šalyse kur gyveno,kai pikas praeis tada sugrįžtų,dabar Lietuva nepajėgi tokių srautų užkarantinuot,reikia ileist ribotą kiekį žmonių,vieną lėktųvą ileidi sukarantinuoji,už 14d,ileidi kitą lėktuvą ir taip palaipsniui vežti
Atsakyti
-1

J
Jura
2020-03-24 18:53:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gerbiamieji jei jus dirbote uzsieni legaliai, mokejote mokescius uzsienyje, tai ir soc. Garantijas ten turite visas. Todel nereikia meliuoti, kad jus ten neturite soc. Garantiju. Kad darbo ten dabar nera, taip, tai tiesa. Bet Lietuvos valstybe jums nieko del to neskolinga. Sakykit aciu, kad is viso jus parskraidina. O vandens, maisto, normalus zmones ir siaip visada pasiima I kelione. Nefilmuokit, nes savo lepumu ir pretenzingumu, tikrai niekam nesukeliat nei gailescio nei uzuojautos. Greiciau jau sukeliat pykti ir nusivylima jumis. Turetumet suprasti, kad 85 proc. Atveju koronaviruso yra iveztiniai. Tai viska ir pasako, kkodel jums reikia pabuti 14 dienu izoliacijoje. O jeigu jusu tai netenkina, tai welcom atgal is kur parskridote. O ten jau galesite reiksti savo nepasitenkinima kiek tik telpa. Tik itariu, kad ten apskritai nebusite niekam idomus. O musu valstybe daro ka gali ir kaip gali.

Atsakyti
-3

t
tai,
2020-03-24 17:08:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
pabodo verksniai! Matai, rekejo palaukt, niekas nepasirupino gerimais, gal laikas pasirupint patiems, ar ir to nesugebat! Nenorekit , kad Jus veziotu limozinais. Dekokit visiems mokesciu moketojams, kuriu lesomis sumoketa: dalis islaidu uz lektuva bei pragyvenima ir maitinima 14 dienu. Jau turekit sarmatos.
Atsakyti
-2

SKAITYTI KOMENTARUS (63)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų