Šeškinės kiemuose vyksta tikra kova. Kaimynai viešai susipliekė dėl ne vietoje statomų automobilių, baudų policijai ir tylaus, bet nuoseklaus „patruliavimo“ kiemuose, kur vienas žmogus fiksuoja pažeidėjus, o kiti jį gaudo ir mėgina nubausti, grasina. Kova už teisę statyti automobilį ten, kur norisi ir įtarimai, kad Šeškinės kiemų „patrulis“ braižo mašinas, virto net viešu raginimu pastebėjus šį žmogų „duoti jam nosin“. 

Šeškinės „Facebook“ grupėje prieš porą dienų pasirodė raginimas rajono kiemuose sutikus vyrą, fotografuojantį ne vietoje pastatytus automobilius, „duoti jam į nosį“. Esą vyras ne tik fotografuoja, nuotraukas siunčia policijai, bet ir laužo automobilių valytuvus, apdrasko pačius automobilius. Rasa K. (pavardė redakcijai žinoma) parašiusi šį įrašą, piktinosi, kad pernai dėl šio žmogaus jai ir vyrui teko mokėti 7 baudas, šiais metais jau atėjo 5 pranešimai apie baudas. 

„Saugokitės šio žmogaus, o pamatę tiesiog duokite į nosį (labai bailus jis, o drąsa tik slapta fotografuojant ir siunčiant policijai atsiranda)“, – griebtis smurto ragina moteris, dėstanti vienoje sostinės kolegijoje ir universitete. 

REKLAMA

'Facebook' pasidalijimai

'Facebook' pasidalijimai

Tiesa, tik raginimais smurtauti konfliktas tarp Šeškinės gyventojų nesibaigė, Rasos K. sutuoktinis Laimonas patykojo ant vejos automobilius statančius žmones fotografuojančio vyro ir su juo susikibo. Viskas baigėsi tuo, kad Šeškinės  „patrulis“ Jurijus P. kreipėsi į policiją.

Kaip portalui tv3.lt pasakojo Jurijus P., trečiadienio rytą fotografuojantį automobilius Šeškinės kiemuose ji užklupo Laimonas K., čiupo ir ėmė stumdytis, grasinti. 

„Vakar ryte fotografavau ant pėsčiųjų šaligatvio pastatytą automobilį. Mane pamatęs asmuo Laimonas K. iš karto priėjo, pradėjo grasinti susidorojimu ir stumdytis. Jis ant manęs pyko dėl to, kad gavo nemažai administracinių baudų. Aš išsigandęs pradėjau nuo jo trauktis. Laimonas K. liepė man palaukti ir nuėjo prie savo automobilio kažką pasiimti. Dar labiau išsigandęs pradėjau greičiau eiti. Laimonas K. mane pasivijo, dar kartą apstumdė, pagriebė mano šaliką ir gerai kratė į visas puses, tuo pačiu metu toliau grasindamas. Tada nufotografavo mano veidą ir apsiraminęs nuėjo“, – pasakojo visą incidentą nufilmavęs vyras. 

Jis tikino, kad dar tą pačią dieną Laimonas K. jo nuotrauką įdėjo į „Facebook“, kur apkaltino automobilių gadinimu. 

„Tada Laimono K. žmona Rasa K. įdėjo dar vieną mano nuotrauką grupėje „Šeškinė“, pranešdama, kad fotografuoju KET pažeidimus, taip pat šmeižė, esą gadinu automobilius, paprašė kitų grupės narių mane pamačius „duoti nosin“, skatino kitus vykdyti nusikalstamą veiklą“, – sakė vyras, patikinęs, kad šios moters vyras jam grasino „įkišti į bagažinę“. 

REKLAMA

Jis prisipažino, kad pažeidėjus fotografuoja jau senokai. 

„Šis kryžiaus žygis yra mano pilietiškumo išraiška – man nėra tas pat, kokioje aplinkoje gyvenu. Kai žmonės pastato automobilius ant šaligatvių, jie nepalieka visiškai jokio praėjimo pėstiesiems. Pėstieji priversti nesaugiai vaikščioji važiuojamąja kelio dalimi. Automobiliai išlaužia šaligatvius, privarvina tepalų. Dažnai vairuotojai važiuoja pėsčiųjų šaligatviais tiesiai ant pėsčiųjų norėdami patekti ant kokios nors vejos.  

'Facebook' pasidalijimai

'Facebook' pasidalijimai

Pastatyti ant vejų, automobiliai jas visiškai sunaikina, padaro iš jų košę. Dažniausiai tenka tik žodžiu padiskutuoti su vairuotojais. Jie visada bando apeliuot į žmogiškumą, sakydami, kad jiems nėra, kur pastatyti savo automobilių. Taip pat bando išsiaiškinti, ar man „gaila“ ir ar man sunku juos apeiti. Kartais pasitaiko ir žodinių grasinimų. Tačiau šis fizinis konfliktas buvo pirmasis“, – pasakojo Jurijus P., prisipažinęs, kad dėl incidento trečiadienį kreipėsi į policiją. 

Į incidentą įsivėlusi Rasa K. portalui tv3.lt tvirtino, kad Jurijus P. galimai braižo automobilius, konfliktas esą kilo būtent dėl to. 

„Automobiliu fotografavimas tai mažiausia bėda, bet jis dar ir braižo jų šonus, nes jam nepatinka, kad daugiabučių gyventojai mašinas ant šaligatvių kraštelių sustato. Bet visi supranta, kad tai visų daugiabučių gyventojų problema“, – sakė moteris. 

Pasak jos, ji su sutuoktiniu į policiją dėl galimai apibraižyto automobilio nesikreipė, bet žino, kad Jurijus P. ten kreipėsi dėl galimo smurto. 

REKLAMA

„Konfliktas buvo tik tame, kad vyras jį čiupo už šaliko ir pasakė, einam parodysiu kaip tu man mašiną apdraskei, o jis pradėjo filmuoti, kad neva ji čia vos ne užmušti nori. Ir konfliktas baigėsi tuo, kad vyras pasakė, tvarką savo kieme daryk, kad daugiau tavęs nematyčiau prie savo mašinos. Tik, kad tas Jurijus baisiausią burbulą čia išpūtė. Pats užsiima nesąmonėmis ir ieško sau sensacijos“, – tikino  Rasa K. 

Tiesa, Jurijau P. atsiųstas vaizdo įrašas įrodo, kad konflikto būta išties karšto, o diskusijos Šeškinės „Facebook“ grupėje atskleidžia, kad yra ir daugiau pažeidėjų, kurie nepatenkinti gautomis baudomis bei norėtų „pamokyti“ Šeškinės „patrulį“.

Palaikome
2020-02-13 21:59:43
Palaikom tave, Jurijau. Ponas Laimonas jau pašalino savo facebook sienos įrašą, bet kas matė jo ir jo draugų pokalbius, tas supranta, jog turėjote reikalų su visiškai asocialiu asmeniu, kurį gyvenime panašu supa tokie pat asocialai. Visiškai jokios pagarbos, vien rašybos klaidos, grasinimai susidoroti, įžeidinėjimai ir t.t., visiški visuomenės padugnės. Ir visi puikiai žino, jog pilietiški asmenys, pranešinėjantys apie kiaules išvažinėjančias purvynus iš žolės, automobilių negadina. Ant kiek riboto proto reikia būti, jog galvoti, kad kažkas gadins ir po to dar savo asmeninius duomenis pats perduos policijai. Gadinimas tik reiškia, jog yra ir daugiau žmonių netoleruojančių pašlemėkų, tiktais jie išreiškia savo pasipiktinimą neteisėtai ir amoraliai.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Ona 2020-02-14 22:09:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Jei tokie pedagogai, tai ką kalbėti apie jų auklėtinius. Tipo, kovotojai prieš klimato kaitą, o net ir pasodintus medelius užvažinėja savo kledarais, tingėdami pajudinti storus užpakalius ir pastatyti mašiną kur toliau gatvėje   ATSAKYTI
JONAS 2020-02-15 10:11:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
O prie ko čia auklėtiniai? Rašot bet,ką,kad tik parašyt... ir ne apie klimato kaita turbut to žmogaus pamokeles. O jus dar ir zinot,su kokia masina vazineja,kledaras ar ne kledaras... ir vairuotoju uzpakaliu dydžius matuojat,stori, ploni. Puikūs gebėjimai, P.Ona  
\Rasai 2020-02-14 21:46:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Mažiau kalbų, daugiau darbų.   ATSAKYTI
Halal 2020-02-14 15:38:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tokios dėstytojos, kurios skatina smurtą turėtų netekti savo darbo.   ATSAKYTI
chrusciovke 2020-02-14 13:46:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Identiška situacija karoliniškėse, pats nedrįstu statyti ant žolės, geriau paeisiu 500m... Ir ne dėl baudų, o kažkaip nemalonu pačiam, kai užstato pėščiūjų takus... Gerbkim vienas kita   ATSAKYTI
Gintas 2020-02-14 13:10:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Palaikau Jurijų. Tai tikras pilietiškumas. Pats gyvenu mikrorajone ir NĖ KARTO per dešimtį metų nesiparkavau ant šaligatvio ar žolės. Statau gatvėje, jei nėra vietos gatvėje, randu kur nors atokiau ir pajudinu sėdimąją blogiausiu atveju 500 m. Ypač įžūliais atvejais pafotkinu ir aš, ir siunčiu į e-policiją. Kad ir kokios sisteminės problemos būtų kiemuose, jei nenorime gyventi purvyne (o nenorim?), turim rasti kitą išeitį, bet nevaryti ant bortų, vejų ir šaligatvių.    ATSAKYTI
kaimynė 2020-02-14 12:12:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
galėtų ta šeimynėlė papasakoti kokio dydžio autoparką yra sukaupę ir laiko viešose vietose...   ATSAKYTI
Kaimynas 2020-02-14 15:16:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
O is pavydo tamsta nesproksit  
Šnipiškietis 2020-02-14 20:13:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
O kam čia rūpi jų autoparkas? Jei jūs neišgalit nusipirkt geresnės mašinos,tai čia jūsų bėdos. Straipsnis ne apie jų autoparką. Jei jums rupi ju autoparkas,jus ir domekites.  
Sunerimes 2020-02-14 10:02:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Ir tokie žmonės dėsto universistete?? Kursto neapykanta ir smurta.. o tokie žmonės turėtu būti mūsų visuomenės šviesuoliai. Puiku Pone Rasa!   ATSAKYTI
Gležna moteryte 2020-02-14 20:17:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Vajezau,gležna moterytė pasakė,duos į nosį ir vyrukas iš baimės pasiskundė žurnalistei. Vat čia tai vyras,ŠVIESUOLIS  
Tai 2020-02-14 09:01:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
Kad , manau , visoj Lietuvoj tas vyksta , dėl tautos bukumo ir valdžios noro baust , o ne sudaryt salygas automibilių statymui , bent ten , kur vietos tikrai pakanka . Tautos bukumas tai vienų noras skūst , nematant , nesuprantant situacijos , o kitų vaidinimas ponus ar kažkokius visagalius .    ATSAKYTI
Fuxas 2020-02-14 07:08:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Ne tik šeškinėje bet ir visur kitur , jei tik butu galimybė tai ir i laiptine ivažiuotu kat tik arčiau pasistatyt mašina, taigi 100 metru nueit jau tragedija. Ir po to , kam žole art, taip jum ir reikia.   ATSAKYTI
Neaktyvus 2020-02-14 04:58:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-23
Ar tik šis patrulis nėra etatinis darbuotojas,gal dar premiją gauna nuo kiekio užfiksuotų ,,prasižengėlių"?Labiausiai stebina,, tvarkdario"palaikytojai.Atsibuskit,negi nemokė skųsti negražu!Šiandien džiaugiatės,kad kažką nubaudė,o rytoj jūsų eilė.O nubausti ras už ką,nes norint ir prie stulpo galima prikibti.   ATSAKYTI
Asta 2020-02-14 08:24:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
O pažeidinėti taisykles ir kitų teises tai gražu? Egoistai, galvojat tik apie save ir savo skardines. Teršiat ir gadinat aplinką ir nesusimąstote. Dar drįstate kažką aiškinti apie skundimą? Neturit kur laikyti vaikščiokit pėsčiom. Yra tuščios mokamos aikštelės. Susimokėkit ir ten statykit ir nebus problemų niekam. Mašinai, degalams, draudimui pinigų yra, parkavimui nebesukrapštote? Siūlau įstatymiškai įpareigoti kiekvieno automobilio savininką apsimokėti už kiekvieno turimo automobilio parkavimo vietą mokamoje aikštelėje. Gal tada bus tvarka ir rasis vietos skardinėms.  
Astai 2020-02-14 09:09:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Vadint kitus egoistais pačiai tikia esant kažkaip labai jau bobiškai . Tai kodėl negalvijat apie auto turėtojus ?
Taip , ne gerai kai stato auto ant žolyno , šaligatvio , bet kur jį dėt , įpač gryžus vėlai vakare ar naktį ? O tiem , kurie su vežimuku nesugeba apeit auto ant šaligatvio ar rūpi kiti , šiuo atveju automobilistai , negi sunku nuvažiuot su vežimuku nuo šaligatvio ?
Ir dar , kam tie žolynų didžiausi plotai , ar ne geriau apsodint medžiais , o tarp jų statyt auto pabetonavus ? Kas daugiau deguonies pagamina , medžiai ar žolė ?  
ro astai 2020-02-14 09:45:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
saligatvis yra skirtas pestiesiems. kas cia neaiskaus? kodel as su vaiko vezimeliu turiu nardyt tarp masinu? cia saugu? cia normalu? kodel jus negalit pasistatyt masinos pagal taisykles? kas cia per nesveikas noras ziuret tik saves ir nusispjaut ant taisykliu?  
Astai 2020-02-14 11:26:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Nieko tokio,ateis ir pas jus didi šventė-žiūrėkit,kad siūlymai prieš pačią neatsisuktų,nes visiškai akivaizdu,kad nelabai už ką mokat.Kokiai partijai priklausot?  
Maša 2020-02-14 04:10:51
Pranešti apie netinkamą komentarą
-21
Imtų juokas,jeigu nebūtų liūdna.Matomai žmogus neturi darbo.Kitas klausimas,kodėl jo neturi.O tada prasideda savęs realizavimas,nes viskas erzina ir mašinos,ir žmonės ir gyvūnai.Šeškinės poliklinikoje yra psichinės sveikatos centras,galima kreiptis pagalbos.   ATSAKYTI
Bet 2020-02-13 23:04:36
Pranešti apie netinkamą komentarą
-11
ponai ir ponios, kad meras visiškai nesusitvarko su pareigomis - tai faktas. Piktintis yra normalu, bet, leiskite priminti, kad nuo kiekvieno kuro euro sumokama 60 centų mokesčiams. Sumos milžiniškos, o rezultatų nematom. Tik valdžiažmogiai riejasi dėl susisiekimo ministro kėdės, nes ten mėtosi didelės babkės. Žodžiu, vienas kitą kaltindami nieko nepasieksit, automobilių už miesto neiškels, nes metalinius garažus meras irgi atėmė. Todėl reikalaukit iš Šimašiaus plėsti stovėjimo aikšteles, pagaliau statyti daugiaaukštes mokamas    ATSAKYTI
Is seskines 2020-02-13 23:03:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
Palaikau Juriju, o tai degradei kuri net tik parkuojasi kur papuola, bet dar grasina susidorojimu, dar linkiu pora administraciniu pazeidimu uzsidirbt   ATSAKYTI
Asd 2020-02-13 22:09:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-27
Tai nepilietiskumas, pilietiskumas jeiguvtu eitum i savivaldybe ir rasytum prasimus, bandytum kitaip surinkti pinigus ir tvarkyti aiksteles, o tas fotografavimas tai kazkoks iskrypeliskas pasitenkinimas... nori zoles beto dbr valstybe duoda net palengvinima paskolom rajonuose bus zoles sociai   ATSAKYTI
Pasitikrinkite žodyne 2020-02-13 22:16:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-15
Žinoma kad pilietiškumas, iškrypęs pasitenkinimas yra numesti mašiną per metrą nuo laiptinės ant šaligatvio ir eiti namo jaučiantis geresniu už kitus. O čia pilietis tiesiog padeda savivaldybei palaikyti tvarkingą aplinką, nes pati savivaldybė visiškai nesusitvarko. Galbūt jis išvis neturi automobilio, kas jam darbo rašyti prašymus ir atstovauti vairuotojų interesams? Ne visiems prioritetas yra parkavimo vieta, kitiems prioritetas yra tvarkingi šaligatviai ir neišvažinėta žolė.  
Asd 2020-02-13 23:23:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
Aklas taisykliu laikimasis tikrai neparodo pilietiskumo, neveltui seime poto naudojasi visom imanomom galimybem taskyti pinigus nes juk tasko pagal istatima(taisykles) tai vat   
Palaikome 2020-02-13 21:59:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-19
Palaikom tave, Jurijau. Ponas Laimonas jau pašalino savo facebook sienos įrašą, bet kas matė jo ir jo draugų pokalbius, tas supranta, jog turėjote reikalų su visiškai asocialiu asmeniu, kurį gyvenime panašu supa tokie pat asocialai. Visiškai jokios pagarbos, vien rašybos klaidos, grasinimai susidoroti, įžeidinėjimai ir t.t., visiški visuomenės padugnės. Ir visi puikiai žino, jog pilietiški asmenys, pranešinėjantys apie kiaules išvažinėjančias purvynus iš žolės, automobilių negadina. Ant kiek riboto proto reikia būti, jog galvoti, kad kažkas gadins ir po to dar savo asmeninius duomenis pats perduos policijai. Gadinimas tik reiškia, jog yra ir daugiau žmonių netoleruojančių pašlemėkų, tiktais jie išreiškia savo pasipiktinimą neteisėtai ir amoraliai.   ATSAKYTI
palaikytojui 2020-02-13 22:10:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-32
Pilnas Sibiras lietuvių kaulais nuklotas per tokius "pilietiškus" piliečius. Tokie jurijai drąsūs tik policininko nugaros, o visais kitais atvejais tėra apgalėtini, komleksų kamuojami bailųs menkystos, save "realizuojantys" tik per stukalinimą ir pasitenkinantys, tik kai ką nors sušika kitiems.  
Rimtai 2020-02-13 22:21:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-12
wow, ar jūs palyginote lietuvių tautos genocido organizavimą su pilietišku pranešinėjimu apie pažeidėjus NETEISĖTAI niokojančius aplinką ir infrastruktūrą? Man atrodo čia jūs esate menkysta, kuris panašu irgi mėgsta žolę versti purvais ir sušikinėti visiems aplinką. Kiek pats baudų jau susimokėjote? Visą uždirbamą minimalkę palikot?  
Toma 2020-02-13 21:52:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
-9
Palaikau Juriju. Identiska situacija yra jeruzaleje. Masinos stovi skersai peaciuji taku. Arba aplinkui esanciu imoniu automobiliai užima puse parkavimo vietu kieme. Pasistatyti masina 100m toliau zmonems tapo problema. Nebegali paeiti tinginiai...    ATSAKYTI
tomai 2020-02-13 22:05:11
Pranešti apie netinkamą komentarą
-32
esk mažiau. Kai tavo svoris paliks mažiau už 100 kg galėsi tarp tų automobilių praeiti be problemų. O už 100 metrų, beje, paprastai stovi kitas daugiabutis, kurių gyventojams irgi su vieta parkavimui tokios pačios problemos.   
Pofigistas 2020-02-13 21:38:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
Na jo, neteigiamas...kita vertus erzina kai mamos su vezimais praeiti negali, pensininkai nu nepraeina nes ir taip vos juda, apie invalidus net neminesiu. Tiesa gal kam ir patinka kai vaikai ismaltose zaliose vejose nardo. Pilnam efektui dar suniukai nesusirenka savo nes seimininkui ne fasonas, taip ir gyvenam    ATSAKYTI
Pilietiskas pilietis 2020-02-13 21:23:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Tegul valkatos dziaugiasi kad rugstim neapipyle ir pats i snuki negavo kiemu gaideliai   ATSAKYTI
Vika 2020-02-13 21:17:38
Pranešti apie netinkamą komentarą
-22
Tai yra tokiu ir klaipedoj mano dukte visad statydavo masina vietoje kur patys kaimynai vieta papyle zvyru ir akmenukais kad galetu masinas statyt ir atsirado viena diena toks kuris fotkino ir siunte nuotraukas policijai vieni zmones gavo 7 baudas nu mano vaikui nuskilo gavo viena ir tik puse ty 15euru    ATSAKYTI
shura 2020-02-13 21:15:10
Pranešti apie netinkamą komentarą
-29
iš kur tie stukačiai lenda ,turbūt nerimsta savam kailyje ,žmonės su kompleksais jaučiasi
neįvertinti    ATSAKYTI
Toma 2020-02-13 21:53:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Stukaciai tyko taves gaideli!   
Alexandr 2020-02-13 22:24:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Homo sovietikus  
Rura 2020-02-14 12:19:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Neivertinti ant gazonu jauciasi, va ir ivertina  

Top Video

Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
Policininką nužudžiusio vyro žmona: jis sirgo depresija, bet daug metų nesigydė
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Narkevičius – vėl įvykių sūkuryje: Trakų rajone sustabdytas keliuko remontas kelia daug klausimų
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Skaičiai gąsdina: per karantiną 11400 į septintą dešimtį įkopusių asmenų neteko darbo
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Žada masinį tyrimą dėl Covid-19: aiškinsis, kokį imunitetą sugebėjome įgyti
DABAR RODOMA
Farai. Klaipėdoje BMW lėkė tarsi viesulas: taranavo automobilį ir išrovė medį
DABAR RODOMA
„Pasikalbėkim #IŠNAMŲ“ su Zuokiene apie savanorystę COVID-19 židinyje ir nemalonų vyro akibrokštą
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Nausėda gimtadienį sutiko Nidoje, keturių žvaigždučių viešbutyje
DABAR RODOMA
TV3 žinios. Lietuvoje savaitgalį – susirgimų koronavirusu šuolis
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Egzaminai prasidės birželio 22 d.: aiškėja tvarka, kaip jie vyks
DABAR RODOMA
TV3 Žinios. Koronaviruso židiniai plečiasi globos namuose: sergančiųjų daugėja Antaviliuose, Širvintose
REKLAMA
Gitanas Nausėda  (Irmantas Gelūnas/Fotobankas)
Lobistinės veiklos įstatymas turi būti keičiamas, nes, remiantis dabartiniu reglamentavimu, sunku pasakyti, kas laikytina legalia, o kas – nebelegalia veikla, sako prezidentas ...
Aidas Budrys (nuotr. LBA)
Lietuvos bankų asociacijos (LBA) valdyba, reaguodama į asociacijos prezidentui Mantui Zalatoriui pareikštus įtarimus, jo apribotas galimybes atlikti LBA veiklai užtikrinti ...
Vydas Petkevičius (nuotr. stop kadras)
Anapilin iškeliavo legendinis šalies aktorius – Gediminas Girdvainis. Daugelis jo kolegų šiandien sunkiai valdo emocijas ir su TV3 žiniomis dalijasi prisiminimais apie išėjusį ...
Dukras auginantys Neringa ir Romas gyvena tik iš tėvystės išmokų, bet stygiumi nesiskundžia (nuotr. stop kadras)
Artėjant rinkimams Seimas trykšta dosnumu. Vaikams jau ruošiamos išmokos po 120 ir 200 eurų. Priešpensinio amžiaus dirbantiesiems, atsidūrusiems prastovose algas žada ...
Vitas Vasiliauskas (nuotr. Tv3.lt/Ruslano Kondratjevo)
Seimui patvirtinus dvejus metus trukusio buvusios ekonominės krizės tyrimo išvadas, Lietuvos banko valdybos pirmininkas palankiai vertina faktą, kad tyrimas baigėsi, ...
REKLAMA

×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų