Penktadienio vakare Vilniaus apskrities vyriausiajame policijos komisariate paskelbtos naujausios žinios ieškomos ir galimai pagrobtos mergaitės byloje.

Policija kelias paras tyrė infromaciją dėl sausio 15 d. sostinėje galimai įvykdyto mažametės pagrobimo.

„Šiandien jau galime pranešti, kad surinktų duomenų visuma ir analizė mums leidžia daryti išvadą, kad nebuvo tokio nusikaltimo, kaip galimo asmens pagrobimo“, – sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato viršininkas Saulius Gagas.

Pasak jo, asmenys, matę įvykį, jį interpretavo savaip. S. Gagas neneigė, kad liudininkai, pranešę apie mergaitės pagrobimą, matė tikrą įvykį, tačiau nepatikslino, ką jie matė.

„Asmenys, matę įvykį, galėjo interpretuoti jį savaip“, – per spaudos konferenciją penktadienį teigė S. Gagas.

Policija siūlys prokurorams nutraukti pradėtą ikiteisminį tyrimą, į policiją nesikreipė tėvai, kurie pasigedo vaikų, nėra gauta kitos informacijos, kad vaikas gali būti pagrobtas. S. Gagas sako, kad gali nuraminti Vilniaus gyventojus ir juos patikinti, kad yra saugūs. Jis taip pat dėkojo pareigūnams ir visuomenei.

REKLAMA

„Įvykis buvo, tačiau mes neturime duomenų, kad tai galėjo būti nusikaltimas: vaiko pagrobimas", – kalbėjo S. Gagas.

S. Gagas patikslino, kad liudininkų ne taip suvoktas įvykis nėra traktuojamas kaip melagingas pranešimas, nes melagingu pranešimu laikomas tyčinis veiksmas, kai teikiama melaginga informacija. Pasak jo, jei paaiškėtų, kad liudininkai tyčia teigė melagingą informaciją, tuomet grėstų atsakomybė.

Įvykių chronologija

Sausio 15 d. apie 19 val. prie vyriškio einančio Sausio 13-sios gatve prisiartina keli apie 11 metų berniukai, kurie pareiškia, kad iš šalia televizijos bokšto esančios žaidimų aikštelės buvo pagrobta ir prievarta į automobilį įsodinta mergaitė, kuriai gali būti apie 11-12 metų.

19.14 val. policijos pareigūnai sulaukia, tikėtina, to paties vyriškio skambučio, kuris praneša, kad Vilniuje, Sausio 13-osios g., į nenustatytos markės automobilį (sidabrinės arba auksinės spalvos), užsienietiškais numeriais, galimai buvo įsodinta 11-12 metų nepilnametė.

Kelios minutės po gauto pranešimo, įvykio vietoje jau dirba gausios policijos pareigūnų pajėgos. Ieškoma galimai įvykdyto nusikaltimo pėdsakų, įvykio liudininkų. Apklausiami netoli įvykio vietos gyvenantys ar pro šalį einantys žmonės.

Imamasi ir kitų aktyvių veiksmų. Tikrinamos iš Vilniaus miesto išvažiuojančios transporto priemonės.

Pirminiais duomenimis, įvykį matė trys liudininkai.

21.13 val. policijos atstovai paviešina tokią informaciją: „Pastebėję sidabrinės ar auksinės spalvos automobilį su užsienietiškais numeriais arba įtartinus asmenis, prašome nedelsiant apie tai pranešti tel. 112. Tėvai, kurie neturi duomenų, kur yra jų vaikai, prašome kuo skubiau paskambinti 112. Socialiniuose tinkluose pastebėję bet kokią, galimai su įvykiu susijusią informaciją, pasidalinkite su mumis.“

REKLAMA

22.56 val. pareigūnai dėkoja visiems, kurie dalijasi informacija ir toliau ragina pranešti bet kokią, su įvykiu susijusią, informaciją. Pareigūnai pabrėžia, kad vos tik mergaitė bus rasta, visuomenė bus nedelsiant apie tai informuota. Policijos atstovų teigimu, socialiniuose tinkluose sklando labai daug netikrų gandų, kurie susiję su šiuo įvykiu.

Apie 23 val. socialiniame tinkle „Facebook“ pasirodo informacija, jog Vilniuje, prie vieno prekybos centro, rasta mergaitės piniginė. Patikrinus šią versiją paaiškėjo, kad piniginės savininkė yra saugi savo namuose. Naujienų portalui tv3.lt Vilniaus VPK Komunikacijos poskyriaus vedėja Julija Samorokovskaja patvirtina, kad netoli įvykio vietos rastas angliškų cigarečių pakelis – pareigūnų akiratyje. Tikrinamos visos įmanomos versijos.

Vilniuje didžiulės policijos pajėgos ieško pagrobtos mergaitės

Vilniuje didžiulės policijos pajėgos ieško pagrobtos mergaitės

23.42 val. policijos pareigūnai dar kartą prašo visų tėvų, kurių vaikai negrįžo namo ir jie neturi informacijos apie jų buvimo vietą, paskambinti 112.

00.12 val. Policija kreipiasi į visuomenę ir prašo atsiliepti vairuotojus, kurie sausio 15 d. nuo 18 iki 20 val. važiavo Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonais (ypatingai Laisvės prospektu ir Sausio 13-osios gatve), kurių automobiliuose įrengti vaizdo registratoriai:

„Prašome vaizdo registratorių medžiagą išsaugoti ir susisiekti su policijos kontaktiniu asmeniu. Pareigūnai susisieks su pranešėjais. Kontaktinis policijos asmuo: Eglė Šut, tel. Vilniuje 271 5060, arba el. paštu: [email protected]. Jūsų suteikta informacija gali labai pagelbėti tiriant šį rezonansinį atvejį. Iš anksto dėkojama už pagalbą."

REKLAMA

Vilniuje didžiulės policijos pajėgos ieško pagrobtos mergaitės

Vilniuje didžiulės policijos pajėgos ieško pagrobtos mergaitės

6.56 val. pareigūnai patvirtina, kad visą naktį intensyviai vykdyta paieška kol kas nedavė užčiuopiamų rezultatų. Maža to, į policiją iki šiol nesikreipė tėvai, kurie pasigestų savo vaiko, policija taip pat nėra gavusi oficialios informacijos apie Lietuvoje dingusį vaiką. Tyrimo metu iškelta daug versijų, visos jos nuodugniai tikrinamos.

Policija gavo šimtus piliečių pranešimų, informacijos, visa gaunama informacija stropiai tikrinama, pareigūnai dėkoja žmonėms už pilietiškumą.

Taip pat informuojama, kad Vilniaus apskr. policija pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vaiko pagrobimo. Už tokį nusikaltimą įstatymas numato iki 8 metų laisvės atėmimo bausmę.

Į pagalbą pasitelkti ir Lietuvos kriminalinės policijos biuro pareigūnai, bendradarbiaujama su kitomis institucijomis. Peržiūrėta daugybė įvairiose vietose įrengtų vaizdo kamerų, medžiaga analizuojama ir bendrinama su turimais duomenimis.

Policijos pareigūnai taip pat prašo Sausio 13-osios g. gyvenančių asmenų, kurie turi bet kokios su įvykiu galimai susijusios informacijos, kurie sausio 15 d. nuo 18:50 iki 19:15 val. buvo toje vietoje kreiptis į policiją. Svarbi bet kokia informacija.

Vilniuje didžiulės policijos pajėgos ieško pagrobtos mergaitės

Vilniuje didžiulės policijos pajėgos ieško pagrobtos mergaitės

8.23 val. pareigūnai dėkoja už pagalbą, tačiau labai prašo visų, kurie siunčia jiems privačias žinutes, neklausinėti, kaip sekasi, ar yra naujienų, ar atliko tam tikrus veiksmus, ar peržiūrėjo visas kameras, ar apklausė visus liudytojus:

REKLAMA

„Ačiū už aktyvumą, bet tokiame dideliame pranešimų sraute gali pasimesti tikrai naudinga ir svarbi informacija. Todėl praneškite, tik jei kažką pastebėjote ar pamatėte. Kai tik turėsime naujienų, būtinai informuosime. Ačiū už supratingumą ir informaciją.“

10.15 val. Policijos departamento atstovas Ramūnas Matonis tv3.lt patvirtina, kad yra tikrinamos visos versijos: nuo vaiko pagrobimo iki melagingo pranešimo. 

15 val. Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato (AVPK) atstovai surengė spaudos konferenciją, kurioje pateikė naujausias žinias apie vykdomą paiešką.

Per spaudos konferenciją Vilniaus AVPK viršininkas Saulius Gagas teigė, kad tęsiamos apklausos, peržiūrima vaizdo medžiaga. Apžiūrėtos apylinkės. Policija sudarė fotorobotą asmens, kuris gali suteikti reikšmingos informacijos apie įvykį.

„Norėčiau pabrėžti, kad tai nėra įtariamasis, o asmuo, kuris gali turėti reikšmingos informacijos apie įvykį. Prašyčiau ką nors žinančius kreiptis į policiją, o ne dalintis informacija socialiniuose tinkluose bei kelti nereikalingą įtampą. Policija tiria visas versijas.“

fotorobotas asmens, kuris gali turėti reikšmingos informacijos

fotorobotas asmens, kuris gali turėti reikšmingos informacijos

Policijos atstovas patvirtino, kad įvykį matė daugiau nei du vaikai. Jie jau buvo apklausti. Taip pat buvo apklaustas ir pranešėjas, ir vieno vaiko mama, kuri viešino tam tikras galimo nusikaltimo detales.

„Kol kas mergaitės tapatybė nėra nustatyta. Jei ją žinotume, iškart paviešintume. Šiandien dienos šviesoje buvo apžiūrėta įvykio vieta. Buvo rasti daiktai, bet negalime pasakyti, kam jie konkrečiai priklauso. Rasti daiktai kol kas nepatvirtina nei vienos versijos“, – pabrėžė S. Gagas.

REKLAMA

Intensyvi paieška

Naujienų portalas tv3.lt rašė, kad šį ketvirtadienį policijos pareigūnai toliau tyrė galimo mergaitės pagrobimo įvykio vietą. Pasižvalgyti po šią vietą galite tv3.lt vaizdo įraše:

Vėliau paieška buvo tęsiama ir Karoliniškių bei Lazdynų mikrorajonus jungiančiame „Pasakų parke“. Gausios policijos pareigūnų pajėgos šukavo šio parko teritoriją. Įvykio vietoje sutiktas atsitiktinis praeivis teigė, kad „Pasakų parkas“ turi ne kokią reputaciją. Anot vyro, šiame parke buvo užpulta ir bandyta išprievartauti mergina:

Viešojo saugumo tarnybos pareigūnai vykdo galimai pagrobtos mergaitės paiešką „Pasakų parke“. Šios paieškos akimirkos – nuotraukų galerijoje:

Mįslingos aplinkybės

Įvairios informacijos apie šį įvykį pasirodė socialinio tinklo „Facebook“ grupėse. Kažkas teigė matęs įtartiną automobilį, kuris kirto Lietuvos-Lenkijos valstybių sieną, vėliau paaiškėjo, kad tai – melaginga informacija.

Policija atstovai kelis kartus kreipėsi į visuomenę ir prašė atsiliepti vairuotojus, kurie sausio 15 d. nuo 18 iki 20 val. važiavo Karoliniškių ir Lazdynų mikrorajonais (ypatingai Laisvės prospektu ir Sausio 13-osios gatve), kurių automobiliuose įrengti vaizdo registratoriai.

Nesamoniu muziejus
2020-01-17 18:43:12
O tai ka reiskia dalykas kad mergaitei uzklijavo lupas
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Daiva 2020-01-18 14:45:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nesuprantu kodėl nepaskelbė nei vardo, nei foto roboto mergaitės ir aplamai tamsoj smulki 16 m gali atrodyti kaip 12.niekas tiksliai nežino nei kiek metų tai mergaitei nei ką. Konkrečiai niekas nieko nepasako, tik pilsto iš tuščio į kiaurą. Policija irgi tik mykia, konkretumo jokio. Matyt nieko rimto nebuvo, gėda prisipažinti kad ieško to, ko nėra.    ATSAKYTI
Daiva 2020-01-18 14:38:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Matyt panelė tėvų neklausė, laiku namo nepraėjo, tai tėvas be ceremonijų namo nuvežė. Niekas nieko negrobė, pasivaideno berniukams. Aplamai kokio velnio vaikai sutemus apie garąžus trinasi?    ATSAKYTI
Vat 2020-01-18 09:39:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Netikiu tokiu pareigūnų darbu. Teisminį tytrimą jie tokiu būdu nutraukia ir dėl vagysčių iš metalinių garažų, mat pritūksta noro ar įkalčių, o alga ta pati.   ATSAKYTI
Oi 2020-01-18 05:37:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Teisingai, baust reikia tu spingalietu tevus, kad leidzia paaugliams slampioti vakarais gatvemis ir kad be prieziuros, tai kita kart zinotu kad skiest negalima.   ATSAKYTI
Jonas 2020-01-18 02:29:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
O jei fotorobota atpazinciau.....   ATSAKYTI
meluoja 2020-01-18 01:21:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Jeigu būtų bent kilę įtarimų, kad nieko nebuvo, mentai nebūtų paskelbę galimo liudininko fotoroboto viešai. Būtų išdalinę ekipažams, pasieniečiams ir panašiai, bet viešai nebūtų paskelbtas. Čia jau tikrai ima Garliavą priminti. Pažiūrėkite nuo ko prasidėjo stabdymas. Ogi pats vyr.komisaras Požėla pareiškė, kad jis norėtų. Ten ir kitas jo bendražygis Vytenis Marma turėjo kažkur greta maskatuotis.
O fotoroboto atitikmens dabar jau, tikriausiai, reikia ieškoti tarp savižudžių.
Pikčiausia, kad mentai ir vėl išeis triukšmauti ir šiukšlinti prie valstybinių institucijų, nes jų manymu už tokį "darbą" jiems per mažai mokama.
Berniukų tėvų vietoje aš jiems dėl visa ko parodyčiau advokato Gintaro Černiausko nuotrauką. Aišku, vargu ar jis pats rankas teptųsi, bet dėl šventos ramybės reikėtų parodyti.   ATSAKYTI
Rasa 2020-01-17 20:16:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tegul visi taip rūpinasi vaikais, kaip rūpinamasi globos namų vaikais.    ATSAKYTI
Tikrai 2020-01-17 20:16:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Jeigu būtų melagingas pranešimas tėvai pakloti nemenką sumele   ATSAKYTI
Ale 2020-01-17 20:00:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Puikiai surežisuotos pratybos   ATSAKYTI
ACAB 2020-01-17 19:59:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kas atlygins nuostolius? Neturėtų pranešėjai ar jų tėvai būt nubausti už melagingą pranešimą? Kiek policijos sukelta ant kojų buvo, kiek pinigų issvaistyta paieškoms? O kiek galima buvo baisu surinkti, vietoj ieškant mergaitės, statant trikojis?   ATSAKYTI
Manau 2020-01-17 19:25:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
kad viskas kur kas paprasčiau. Sava kompanija, su sava panele, pasielgė, kaip jie manė reikalinga. Neklausai, tai mes tave bagažinėje parsivešime. Kaip tarė, taip ir padarė. Tik vėliau pamatė, kad ne visi galvoja, kad tai tinkamas būdas bendrauti, tad visi tyli, kaip į kelnes pridėję. Bet, manu, yra įtariamieji, yra filmavimo kameros, galima pasitelkti palydovinį ryšį ir sekami jų telefonų pokalbiai, ir visa kitą. Dabar susemiami ne tokie gudručiai, o kur, kas gudresni.   ATSAKYTI
2020-01-17 18:59:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
pakarti visua3    ATSAKYTI
..... 2020-01-17 18:51:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Oi ta mūsų milicija:)Ydomu kiek procentų visuomenes ja pasitiki....   ATSAKYTI
Gal 2020-01-17 18:51:21
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tų tėvų nei nėra, ponia, Ramune. Gal ta mergaitė iš vaikų namų, jau paauglė. O kas jų ieško. Dažbiausiai sako, parujos ir pareis, nes jie mąsiškai bėga, paskui grįžta...   ATSAKYTI
atsakymas! 2020-01-17 18:53:30
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Tai tuo labiau jeigu iš vaiknamio tai tos auklėtojos gi turi sąrašus ir praneštu kad mergaitės nėra  
Greta 2020-01-17 18:54:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Tos aukletojos iš vaikų globos namu tikros vedmos muša tas mergaites ir negloboja,teko klausytis vienos mergaitės pasakojimą...baisu!  
Kas 2020-01-17 19:00:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kad jos turi tuos sąrašus. Jeigu bent menkiausias įtarimas, kad pas bernus kur, tai net nesivargina kažkam pranešinėt. Labai retais atvejais tik praneša. Jeigu ir tada 12 dieną dingsta, o gal 15 dieną sužino tik policija ir tai tik atsitiktinai. Tai ką mes dar kalbam, apie kažkokius pranešimus...  
kas! 2020-01-17 19:56:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Tai kas tada per globos namai pas mus???? ir kokios raganos ten dirba?  
Na 2020-01-17 20:10:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Ne visos raganos ten dirba, bet ar jūs žinot, kad ir gydytojai, kartais, į jus žiūri, tik kaip į darbą. Jie ateina, atlieka savo ir viskas. Gi neguodžia jūsų, vos užklumpa liga. O kaip globėja, ta, kuri 5 metų vaiką baudė? O vaikus gi dėl to ir paėmė iš tėvų, būtent dėl to ir atidavė globėjai. Ir tos pačios auklėtojos, nesakau, kad visos, bet nežiūri į tuos vaikus, kaip į savus. Kai kurioms tai tiesiog darbas. Jos grįžę namo myluoja savo vaikus ar anūkus. O ir sako, kai kurios, kad darbas ir yra darbas, kur negalima rodyt emocijų, nes vaikai pripranta.  
Tarp 2020-01-17 20:16:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Kita ko. Buvo toks atvejis, kai į mažylių skyrių buvo atvežtas mažiukas, iš vaikų namų. Mamytės, kitų vaikų, kur buvo skyriui, tą vaiką nešiodavo, nes jis nuolat verkdavo. Tiesiog nuolatos, kai nemiegodavo, tai verkdavo, jei niekas nenešiodavo. Atėjo laikas, kada tos mamos išvyko namo. Tai vaikas pradėjo ir miegot dažniau, nes sesutė jam nešdavo vaistukų. Tiesiog, jos pasiteisinimas buvo, kad ji viena ant viso skyriaus ir negali vien tik pas tą vaiką būt, yra ir kitų pacientų, kuriems reikia tyrimų ir t.t. ir aš ją suprantu. Šiaip, niekas neduoda atskirai žmogaus, kad su tuo vaiku ligoninėj gulėtų. Ir tiesa, kad sesutė negali vien prie jo būt. Čia gal ir sistemos spraga, kad nėra tokiems atvejams žmonių. Tačiau aš ir neteisinu to migdymo vaistais, bet ir negaliu pasmerkti, nes viskas argumentuota...  
Ramunė 2020-01-17 18:46:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
To ir reikėjo tikėtis, kad nebuvo jokio pagrobimo. Kokie tėvai neieškos savo vaiko.    ATSAKYTI
Nesamoniu muziejus 2020-01-17 18:43:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O tai ka reiskia dalykas kad mergaitei uzklijavo lupas    ATSAKYTI
Omg 2020-01-17 19:39:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
0
Nu taigi raso kad jie savaip interpretavo įvykį, taigi buvo tamsu ką jie galėjo matyt per tamsa, pasivaideno galimai jiem  
Nu 2020-01-17 20:17:56
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
...kad vaikai per daug žiūri filmų ne pagal savo amžių  
Nezinomas 2020-01-17 18:41:54
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Lavonai kaip jie gali ta tyrim nutraukt??? O jei istikro yra pagropta ta mergaite? Kodel nepaaiskina to yvikio per kuri buvo mergaite isodinta i masina prievarta, kodel netite to kad je jau lenkijoi mate??? Nrmoka dirpt ir dar sako gyvenkit saugiai, mentai tik smulkius vagius te sugeba pagaut!!!!!! Geda   ATSAKYTI
Ir 2020-01-17 18:40:17
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Vaiduoklių medžiotojai.    ATSAKYTI
Vanagas 2020-01-17 18:37:39
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
O gal žydai....   ATSAKYTI

Top Video

Praeities žvalgas. Lietuvis apsilankė apleistoje Estijos pionierių stovykloje: vaizdai sukėlė gailestį
DABAR RODOMA
Praeities žvalgas. Lietuvis apsilankė apleistoje Estijos pionierių stovykloje: vaizdai sukėlė gailestį
DABAR RODOMA
Farai. Ne iš kelmo spirta pardavėja tapo didvyre – lietuvės gudrybė sustabdė vagišių
DABAR RODOMA
Farai. Vairuotojo elgesys pareigūnus išvertė iš koto: mašina nevažiavo, o vyras „vairavo“
DABAR RODOMA
Pasidalijo, ką mama išdarinėjo lėktuve: dukrai teliko rausti iš gėdos
DABAR RODOMA
Pamačius, kaip bandoma išvažiuoti iš automobilių aikštelės aplinkiniai susiėmė už galvų
DABAR RODOMA
Košmaras autobuse: nufilmuota, kas dėjosi viduje per siaubingą avariją
DABAR RODOMA
Internautai negali patikėti savo akimis: neatskiria, kuri yra dukra, o kuri – mama
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Po 12 metų kartu Dianos gyvenimas virto pragaru: istorija – pamoka kiekvienam
DABAR RODOMA
Prieš srovę. Gimtadienio šventė porai virto pragaru: atėmė keturis vaikus, tarnybos reikalauja tūkstančių
DABAR RODOMA
Visi mes žmonės. Skambinas įvardijo skyrybų su Krysko priežastį: galutinis taškas padėtas tik dabar
REKLAMA
Policija Andrius Ufartas/Fotobankas
Neeilinis įvykis Vilniuje, Antakalnio mikrorajone, P. Vileišio gatvėje – vyras uždarė savo žmoną vonios kambaryje, įtardamas, kad ji susirgo koronavirusu. Kaip naujienų ...
Policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Šiaulių apylinkės teismas penktadienį 32-ejų šiaulietę E. V. pripažino kalta dėl fizinio ir psichologinio smurto prieš du vaikus: jai skirtas laisvės apribojimas ir ...
Policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Teismui perduota byla, kurioje du šiauliečiai kaltinami turto prievartavimu. Kaip penktadienį pranešė prokuratūra, ne kartą už įvairius nusikaltimus teisti 24-erių G. Š. ir ...
Policija (nuotr. Broniaus Jablonsko)
Teismui perduota organizuotos trijų latvių ir trijų lietuvių grupuotės byla, joje šeši asmenys kaltinami neteisėtu informacijos rinkimu, disponavimu šaunamaisiais ginklais, ...
Ligoninė (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Penktadienį ryte Vilniuje partrenktas per perėją ėjęs vaikas, vairuotoja iš įvykio vietos pasišalino.  Kaip BNS sakė Vilniaus apskrities vyriausiojo policijos komisariato ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų