Istorija, suskaldžiusi Lietuvą bei Kedžių ir Stankūnų šeimas, prasidėjo prieš gerą dešimtmetį. Kulminaciją ji pasiekė kelis kartus, mirčių tikrų ar tariamų pedofilų medžioklėje taip pat neišvengta, savo žodį čia tarė ir politikai. Savo nuomonę apie Neringą Venckienę yra išsakiusi prezidentė Dalia Grybauskaitė, tuometė parlamento pirmininkė Loreta Graužinienė, o Vytauto Landsbergio balsas ir nuomonė buvo itin garsiai girdima. 

N. Venckienė su dukterėčia (Wikimedia.org)

N. Venckienė su dukterėčia (Wikimedia.org)

Į buvusios teisėjos pusę, šiai kovojant dėl dukterėčios globos, stojo ir buvusi disidentė Nijolė Sadūnaitė, ir dvasininkų atstovai. Garliavos įvykių metu kilo tokia didelė sumaištis, kad Lietuva tarsi skilo į kelias dalis, o diskusijos apie tetą ir mergaitę tapo dominuojančiomis. 

Prezidentė nesusilaikė

Pačiame kovos dėl dukterėčios įkarštyje 2012 metų sausio mėnesį prezidentė D. Grybauskaitė viešai pareiškė, kad N. Venckienė vykdo teismo sprendimą dėl vaiko atidavimo motinai, nors ji akivaizdžiai to nedarė. 

Garliavos įvykiai (Wikimedia.org)

Garliavos įvykiai (Wikimedia.org)

„Kiek žinau, ponia Venckienė vykdo teismo sprendimą ir siūlo atiduoti dukrą, jei ji su tuo sutinka ir pati nori eiti pas mamą“, – per spaudos konferenciją, klausiama, ar N. Venckienė gali būti teisėja, jei pati nevykdo teismo sprendimo, atsakė D. Grybauskaitė.

REKLAMA

Tuo pat metu N. Venckienei buvo suteiktas paskutinis šansas geruoju Laimutei Stankūnaitei atiduoti jos dukrą. Tačiau ir tą kartą ji to nepadarė. 

Teisėjai grėsė baudos ar net baudžiamoji atsakomybė. D. Grybauskaitė ilgai delsė atimti teisėjos neliečiamybę iš N. Venckienės, motyvuodama, kad teismas nėra pripažinęs, ar ji kalta. Prezidentė iš jos neatėmė teisėjo regalijų ir po to, kai teisėjų garbės teisme 2012 pavasarį pradėtos svarstyti dvi N. Venckienei iškeltos drausmės bylos – dėl raginimo nevykdyti teismo sprendimo ir netinkamo elgesio Garliavos šeimos klinikoje.

Tiesa, teisėjų garbės teismas dar 2011 metų balandį jau siūlė D. Grybauskaitei atleisti N. Venckienę už teisėjų etikos pažeidimus. Tačiau tuomet prezidentė atsisakė tai padaryti, sakydama, kad nuobauda nebuvo adekvati pažeidimui. 

Savo knygoje „Nustokime krūpčioti“ buvusi prezidentės vyriausioji patarėja Daiva Ulbinaitė pripažino, kad prezidentūrai į šią istoriją nepavyko žvelgti objektyviai. 

„Garliavos kasdien tiesiogiai transliuojamos naujienos tik kurstė visuomenės isteriją, ir mums nepavyko į tai pažiūrėti iš šono ir objektyviai“, – knygoje rašė D. Ulbinaitė.

Patarėja savo knygoje prisiminė, kad Garliavos istorija suskaldė ir prezidentūros darbuotojus, ten dirbę teisininkai reikalavo prezidentės nesikišti ir nekomentuoti situacijos, o kiekvienas šalies vadovės žodis turėjo būti itin pasvertas. 

Prezidentė N. Venckienės neatleido iš pareigų, 2012 metų vasarą ji pati įteikė prašymą ją atstatydinti. Moteris suko į politiką. 

REKLAMA

Landsbergis rėmė, o vėliau išsižadėjo

Konservatorių partijos patriarchas V. Landsbergis taip pat nevengė pareikšti savo nuomonę apie Garliavos įvykius, N. Venckienės dukterėčios paėmimą iš tetos ar teismų darbą. Jis, manoma, paveikė ir prezidentę, ragino partiją nenusisukti nuo to, kas vyksta Garliavoje. Skelbiama, kad būtent V. Landsbergis pranešė prezidentei D. Grybauskaitei apie tai, kad D. Kedžio ir L. Stankūnaitės dukra 2012 metų gegužės 17 dieną perduota motinai. 

Įvykiai Garliavoje

Įvykiai Garliavoje

Jis pats apie operaciją Garliavoje sakė sužinojęs iš televizijos. Tuomet komentuodamas įvykius žiniasklaidai jis tikino, kad jo pozicija yra gana aiški.

„Pozicija ir negali būti kitokia, tik vienašališka. Kitas atvejis būtų nusiplauti rankas ir nematyti, kas vyksta. Aš nemanau pasiduoti bandymams užčiaupti burną ir nepareikšti savo nuomonės“, – lrytas.lt prieš daugiau, kaip septynerius metus sakė politikas. Jis taip pat svarstė, kad mergaitė paėmimo metu galėjo būti apsvaiginta. 

2012 metų pavasarį vykusiame konservatorių partijos suvažiavime V. Landsbergis ragino bendražygius atkreipti dėmesį į tai, kas vyksta Garliavoje, užsiminė apie, jo manymu, abejotiną teisėsaugos darbą, pedofilijos bylos tyrimo „blokavimą“. 

V. Landsbergis situacija Garliavoje domėjosi ir anksčiau. Iškart po teisėjo Jono Furmanavičiaus ir L. Stankūnaitės sesers Violetos Naruševičienės nužudymo 2009 metų spalį teisėsaugininkai norėjo atlikti Drąsiaus Kedžio dukters psichologinį tyrimą, mergaitę nuvežė į Vaiko raidos centrą. Mergaitės seneliai reikalavo, kad vaikas nebūtų tiriamas. Kalbama, kad tai, jog vaikas nebuvo tirtas – V. Landsbergio įsikišimo rezultatas.

REKLAMA

2012 metų gruodžio mėnesį duotame interviu portalui bernardinai.lt V. Landsbergis sakė: „Aš manau, kad vis dėlto mes, Tėvynės sąjunga, stovėjome kažkokioje atsargioje pozicijoje, kuri galėjo būti ne tokia atsargi. Bet galbūt galima už tą atsargumą atleisti. Elgėmės taip, kad neateitų dar blogesni. Aiškiai buvo galima spėti ir tai pasitvirtino – jie darys viską, kad Neringa Venckienė kurtų partiją. Šitame kambaryje sakiau jai: ponia, tik nepasiduokite, nesteikite partijos, jus sumurkdys, paliks sumenkintą, politikuojančią.

Jūs ir mergaitės neapginsite, ir pati nieko nelaimėsite. Atrodė, kad suprato. Bet ji turėjo kitus nuolatinius patarėjus, kurių, matyt, klausė ir kurie, matyt, jai sakė: taip visa Lietuva pakilusi, eisime ir visus nušluosime… Gal patikėjo moteriškė? Ji nėra didelio proto, atleiskite man. Jai pradėjo pūsti miglas, kad ji gali būti prezidente, kad ji tokį palaikymą turi“, – apie N. Venckienę ir konservatorių partijos poziciją Garliavos klausimu tuomet kalbėjo V. Landsbergis. 

Visgi jau 2013 metais pavasarį V. Landsbergis atsižadėjo N. Venckienės. Jis savo palaikymą teisėjai pavadino „viena iš legendų“. 

Įvykiai Garliavoje

Įvykiai Garliavoje

„Čia yra viena iš legendų, jų aš esu matęs per tuos dvidešimt ar daugiau metų jau ne vieną. Man buvo prirašomi kokie tai žodžiai, posakiai. Kokie nors visai kito politiko ar vadovo šalininkai išvadino ūkininkus runkeliais, tai paskui čia jau V. Landsbergis, jo partija vadina runkeliais. Niekada tokių dalykų nebuvo. Tokias legendas galima kartoti. kartoti ir panašiai“, – prieš šešerius metus dalyvaudamas 15min.lt konferencijoje teigė V. Landsbergis.

REKLAMA

Jis tikino niekada nestovėjęs N. Venckienės pusėje. 

„Iš tų legendų, kurią jūs paminėjote, yra ir tai, kad aš stoviu kažkokiame N. Venckienės fronte. Tai visai ne taip. Kai pradėjo aiškėti ta sudėtinga ir daug žmonių jaudinanti byla dėl mergaitės buvimo vienuose ar kituose namuose, kad ją galima „išimti“ kaip daiktą pagal antstolio specialiai sudarytus įgaliojimus ir su visa kariuomene, tai man atrodo, kad čia yra kažkas ne taip. <...> O jeigu man tai kelia klausimų ir kai kas nepatinka, ir aš apie tai pasakau, tai nereiškia, kad aš įstojau į N. Venckienės partiją“, – tuomet aiškino politikas. 

Politiko sūnus, rašytojas Vytautas V. Landsbergis aktyviai dalyvavo Garliavos įvykiuose, palaikė N. Venckienę ir jos kovą dėl dukterėčios, koncertavo Garliavoje. 

Kiti politikai taip pat nesibodėjo pareikšti savo atsargią arba ne tokią atsargią nuomonę apie N. Venckienę: apie ją yra kalbėjusi ir tuometė Seimo pirmininkė Loreta Graužinienė, ir Irena Degutienė. Pasinaudoję N. Venckiene, į politiką vėl sugrįžo Povilas Gylys, Aurelija Stancikienė, naujus kelius į Seimą pramynė žurnalistas Vladas Vasiliauskas, buvęs katalikų kunigas Jonas Varkala. 

Prezidentas protingai tyli, Skvernelio padėtis kebli

Vytauto Didžiojo universiteto profesorius Algis Krupavičius sako, kad politikai anuomet išties nepraleido progos išsakyti savo nuomonę apie N. Venckienę. Tiesa, jis mato ir nemenką žiniasklaidos kaltę, plėtojant „violetinę“ temą. 

„Reikia tikėtis, kad politikai, kurie šiuo metu yra valdžioje, sieks pasimokyti iš pirmtakų klaidų. Bet kokia vieša nuomonė apie tokį rezonansinį įvykį iš politikų lūpų yra vertinama, kaip bandymas politizuoti ir daryti poveikį.

REKLAMA

Anuomet prezidentė buvo pasisakiusi, kad N. Venckienė esą vykdo teismo sprendimus, toliau V. Landsbergis kvietė „nestovėti po medžiu“ ir taip toliau. Išties [tokie pasisakymai] protestą aplink Kedžių-Venckų istoriją skatino ir stiprino“, – tv3.lt sakė politologas.

Jis iškėlė hipotezę, kad prezidentės tuomečiai pasisakymai apie N. Venckienę galimai buvo paveikti V. Landsbergio, su kuriuo šalies vadovė palaikė itin draugiškus santykius. 

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. Algis Krupavičius (nuotr. Jono Petronio)

Vytauto Didžiojo universiteto Socialinių mokslų fakulteto dekanas prof. Algis Krupavičius (nuotr. Jono Petronio)

„Žinoma, niekas konkrečių įrodymų artimiausiu metu negalės pateikti, bet prezidentės poziciją, manau, formavo V. Landsbergis, o jo paties požiūrį, kas formavo, sunku nuspėti. <...> Gal būta ir tam tikrų politinių skaičiavimų, nes konservatoriai buvo tuomet valdžioje ir galvojo apie būsimus rinkimus. Galima įvairiai svarstyti“, – sakė A. Krupavičius, pridurdamas, kad ši istorija padėjo mobilizuoti tam tikrą protesto-rinkėjų grupę, kuri buvo nusivylusi situacija Lietuvoje. 

Tiesa, pasak jo, šių dienų lyderiai elgiasi jau kur kas apdairiau.

„Prezidentas tikrai labai aiškiai nubrėžė distanciją, leido suprasti, kad [byla] turi užsiimti teisėsaugos institucijos ir teismai. Ramūnas Karbauskis, kaip valdančiosios partijos lyderis, taip pat apibrėžė ribas ir nerodo jokių ženklų, kas jis mėgintų komentuoti, vertinti ar aiškinti. Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis trečiadienį komentavo, kad Konstitucijos pataisos dėl Rolando Pakso atvertų duris N. Venckienei.

REKLAMA

Visgi tokie pastebėjimai yra ne vietoje ir ne laiku, ir dėl paprastos priežasties – artimiausius ketverius metus tas klausimas negali būti politikos darbotvarkėje, nes po apkaltos politikas turi praeiti dešimt metų. O po N. Venckienės apkaltos Seime dešimt metų sueis tik 2023 metais. Taigi, nerimauti per anksti yra blogas tonas“, – sakė politologas. 

Jis užsiminė, kad itin specifiška šiuo metu yra premjero Sauliaus Skvernelio situacija, mat tuo metu, kai vyko dukterėčios paėmimo ir N. Venckienės dramos ir greta buvusios teisėjos namų Garliavoje budėjo minios žmonių, premjeras užėmė policijos vadovo pareigas. 

„[Policija] organizavo vaiko perėmimą. Ir jis yra išsakęs tam tikras nuomones, bet visoje istorijoje buvo labai atsargus“, – sakė politologas. 

Kalti politikai ir žiniasklaida 

A. Kupavičius teigė, kad akivaizdu, kad visos institucijos siekia mokytis iš buvusios istorijos.

„Žinoma, kol kas negirdėjome opozicijos politikų reakcijų ir nuomonių. Tiesą sakant, to flango politikai buvo tie, kurie neutralumo ir objektyvumo sąlygas gerokai ignoravo. Na ir, žinoma, dar yra protesto politikai, kurie būrėsi aplink N. Venckienę. Atsirado „Drąsos kelias“ ir panašiai. Šiandien nėra jokių garantijų, kad tie protesto politikai nenorės eskaluoti istorijos, tikėdamiesi kokių nors dividendų, tikėdami, kad protesto balsai juos galėtų remti būsimuose Seimo rinkimuose“, – svarstė A. Krupavičius. 

Jis taip pat tikino, kad itin svarbus šioje istorijoje yra ir žiniasklaidos vaidmuo. Jei žiniasklaida, pasak politologo, skandalizuos šią istoriją taip pat, kaip tai darė 2009–2012 metais, tai galima laukti naujų protesto balsų, naujos vienijimosi aplink šią istoriją bangos ir net sulaukti „Drąsos kelio“ atgimimo. 

REKLAMA

„Politikai ir žiniasklaida turi labai panašias atsakomybes, jie telkia visuomenę, formuoja požiūrius ir nuostatas. Jei žvelgiant retrospektyviai, tai išties daug gerų žodžių apie politikus ir jų elgesį nebūtų galima pasakyti, bet gal net daugiau neigiamai galima vertinti ir žiniasklaidą, nes istorija iš visų pusių buvo rodoma, ja buvo mėgaujamasi“, – sakė A. Krupavičius, paaiškinęs, kad ne be žiniasklaidos pagalbos atsirado „Drąsos kelio“ politinė srovė. 

Portalas tv3.lt primena, kad kad N. Venckienė iš Lietuvos išvyko 2013 metais. Ji Čikagoje suimta 2018 metų vasarį, o pargabenta į Lietuvą 2019 metų lapkričio 6 dieną. 

Leva
2019-11-11 12:30:08
Prisimenu kai teisesaugos atstovas vadino p.N.Venckiene puliniu,o pasirodo kad pati tesesauga yra didziausias pulinys.Pazvelkime kiek teiseju sueme uz kysininkavima,o ka issidirbineja policija.Pasirodo Pernavas uz treniruotes ne is savo kisenes mokejo,geda,o vat ju niekas neteisia.
Atsakyti
Patogiausias būdas sužinoti daugiau - sekti naujienas mūsų „Facebook“ paskyroje!
Kkkkkkkk 2019-11-17 18:51:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kas per valstybe aisku valdoma pedofilu klano, niekas atseit negalejo pareiksti nuomones,prezidente ,seimas ir visi kiti valdziazmogei galejo tik stebeti plesoma mergaite ir vykdomas zudynes pagal pedofilu klano uzsakymus Rankos kisenese ir stebime ka dar pedofilu klanas suorganizuos Mergaite duos parodymus ,ar jus visi bevaikiai kad taip postringaujate, mergaite duos motinod parodymus ,nes ji su ja gyvena, jei gyvena tai viena, oantra ji apie jos siaubus ,jei dar ka ir prisimena pasamoneje, nenori nei girdeti ,jei jai nuolat buvo primrnsmas jos patirtas siaubas nei prisiminti Kaip buvo rasoma ziniasklaidoje kad ji dave parodymus ,tai yra neitiketina kad ji butu norejusi apie tai kalbeti Valdziazmogiu teiginiai kad Lietuvoje teisinguma vykdo teismai taip pat yra bredas ,ten prisirinke visokiu piemenu ka jie ismanno apie teisinguma Kas vyksta teismuose net su Grybauskaites palaiminimu isdeste viena teiseja ziniasklaidai ,del tos teisejos sku du tai paciai Grybauskaitei, kad teisejai turi vykdyti t pirmininku nuorodas koki sprendima primtii pati Grybauskaite ja pasiepe   ATSAKYTI
Kkkkkkkk 2019-11-17 18:51:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kas per valstybe aisku valdoma pedofilu klano, niekas atseit negalejo pareiksti nuomones,prezidente ,seimas ir visi kiti valdziazmogei galejo tik stebeti plesoma mergaite ir vykdomas zudynes pagal pedofilu klano uzsakymus Rankos kisenese ir stebime ka dar pedofilu klanas suorganizuos Mergaite duos parodymus ,ar jus visi bevaikiai kad taip postringaujate, mergaite duos motinod parodymus ,nes ji su ja gyvena, jei gyvena tai viena, oantra ji apie jos siaubus ,jei dar ka ir prisimena pasamoneje, nenori nei girdeti ,jei jai nuolat buvo primrnsmas jos patirtas siaubas nei prisiminti Kaip buvo rasoma ziniasklaidoje kad ji dave parodymus ,tai yra neitiketina kad ji butu norejusi apie tai kalbeti Valdziazmogiu teiginiai kad Lietuvoje teisinguma vykdo teismai taip pat yra bredas ,ten prisirinke visokiu piemenu ka jie ismanno apie teisinguma Kas vyksta teismuose net su Grybauskaites palaiminimu isdeste viena teiseja ziniasklaidai ,del tos teisejos sku du tai paciai Grybauskaitei, kad teisejai turi vykdyti t pirmininku nuorodas koki sprendima primtii pati Grybauskaite ja pasiepe   ATSAKYTI
Geriausias darbas 2019-11-16 09:25:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Kiekvienas gali užsidirbti 750 USD per dieną ... Galite uždirbti nuo 18000–28000 per mėnesį ar net daugiau, jei dirbate visą darbo dieną ... Tai paprasta, tiesiog vykdykite šiame puslapyje pateiktas instrukcijas, atidžiai perskaitykite nuo pradžios iki pabaigos ... Tai yra lankstus darbas, tačiau gera prabangos galimybė. Norėdami gauti daugiau informacijos, apsilankykite svetainėje.

.........>>>>>>>> w­­w­­w.T­­r­­a­­b­­a­­j­­o­­s­­7.C­­o­­m   ATSAKYTI
heba 2019-11-15 17:42:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Nоrite susіrasti mеrginą viеnai nаkčiai? Svеiki аtvykę - ww­w.l­ad­y­4.fu­n   ATSAKYTI
Leonora 2019-11-15 17:31:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Tikros liudininkes ,abi mergaites buvo isveztos i uzseni.Lietuvoj gyvent neimanoma ,ta rodo faktai ,pedofilai valdo teismus tai akivaizdu.Stankunaite turi sedet kalejme ,bet gyvena uzseni uz musu moketoju pinigus.   ATSAKYTI
pamastymas 2019-11-15 20:56:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
o tu turetum beprotmeni sedet, o gal pasakysi kad bepročiu lietuvoje nera?  
LNK 2019-11-14 23:41:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Kaip čia buvo, kad TV3 nebegina violetinių? Visos Janutienės bei Krivicko laidos, taip pat TV3 žinios bei kitos pokalbių laidos buvo šlovinančios violetinius ir drabstant š... ant Ūso, Furmanavičiaus, Stankūnaitės bei jos sesers. Nuo to laiko stengiuosi vengti TV3. Tik čia per facebooką netyčia papuoliau. Smalsumas nugalėjo.   ATSAKYTI
Konservas 2019-11-14 23:37:31
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
Lansbergis: „Čia yra viena iš legendų..."
Savo ausim girdėjau per Konservatorių suvažiavimą, kaip, tuo metu, garbės pirmininkas, Lansbergis nuo tribūnos barė partiečius, kad neina į "patvorio" gatvę palaikyti violeti ių. Tuo pačiu ir balsų "pasipinigautų". Visi protokolai, manau, ir garso įrašai turi būti konservatorių archyve. Nepamenu ar buvo filmuojama, bet žurnalistų lyg ir buvo.   ATSAKYTI
Karmelava 2019-11-14 21:22:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Oi venskiene trenke tai kalytei ir kaleimas jai,reikejo jai sulauzyti nosi,zandykauli,tracheja ir kojas issukioti tada butu tik smulkus suzalokimas uz kuri tik ispejimas taip nedaryti,juk musu valdzia kaip prie ruso,svogeriu krastas,teisus tik tie kurie turi pazystumu valdzioje   ATSAKYTI
antanas 2019-11-14 15:54:52
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
...teisininkai režisuoja... juk į pagrindinius klausimus ( daugybę mirčių) neatsakyta...o jeigu nieko nebuvo - tai kodėl niekas, net iki prezidento nereagavo. kai Kedys skundėsi? ...jei nieko nebuvo - tai kodėl po to įvyko tiek neaiškių liudininkų šalinimo faktų?   ATSAKYTI
to antanas 2019-11-15 12:05:02
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Pritariu 100%.   
Raimundas 2019-11-14 11:44:03
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
Pirma nuotrauka aiškiai įrodo tvirkinimą    ATSAKYTI
N 2019-11-14 02:54:27
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Keista ir paslapčių pilna istorija, kuri suskaldė piliečius. O jos ištakos iš to, kad kedys susidėjo su nepilnamete. Sesers klaida kad įsikišo ir liko kalčiausia, prarado darbą, šeimą, tapo bėgle į jav, o dabar bus teisiama lietuvoje. Tikrieji kaltininkai, liudininkai anapilyje ir tiesa niekada nebus atskleista. Gaila tik venckienės sūnaus, kuris liko vienas amerikoje su skaudančia širdimi dėl mamos likimo. Teismo posėdžiuose privalėtų dalyvauti stankūnaitė su dukra, bet kažin. Neaišku kur jos slepiasi ir kodėl? Štai kur klausimas svarbus!   ATSAKYTI
sad 2019-11-14 10:34:57
Pranešti apie netinkamą komentarą
-7
ne kiek nesvarbus. jos yra saugios, tai svarbiausia. kam ta mergaite dar tasyt minios malonumui? ka ji tokio pasakys, ko dar nezinom ar nematem? ar cia jusu asmeninis noras neduot gyvent ramiai zmonem  
Klišpetris 2019-11-14 23:44:35
Pranešti apie netinkamą komentarą
-2
Gaila sūnaus? O Ūso, Furmanavičiaus, kuris aplamai nepažinojo nei Ūso, nei Stankūnaitės, Jo įsūnio?  
Terese 2019-11-13 21:04:15
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
O kodel V.Landsbergis negali tureti savo nuomones?!
Na taip gal jam tuo metu taip atrode,toliau isigilines
gali ir pasikeist nuomone,tiesia sviesiai,kuo dabar nusikalto
V.Lansbergis?Negi ir jam jau uzvesit b.byla?   ATSAKYTI
vel kedzio 2019-11-11 19:51:20
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
kas liecia V.L. parama venskienei tai trumpa santykiu apžvalga:  Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionių demokratų pirmininko postą užimti norintis Vytautas Landsbergis neigia palaikęs „Drąsos kelio“ lyderę Neringą Venckienę.„Iš tų legendų, kurią jūs paminėjote, yra ir tai, kad aš stoviu kažkokiame N. Venckienės fronte". bet prisiminkime, kas ten sukavo „Lietuvos žinios“ 2009 m. lapkričio 21   V.Landsbergis. Kur antra mergaitė?.  2012 m v.l   kritikavo savo partijos laikyseną Drąsiaus Kedžio dukters istorijoje. Esą konservatoriai smurto prieš mergaitę akivaizdoje „stovėjo po medžiu“. LR skaliko laidoje verbavo advokata motieka  imtis sios bylos.  nesunku rasti jo v.l. sunelio  dainavima kluono gatveje,  youtube irasa. galima rasti youtube tv3 kaip v.l. komentuoja įvykius 2012.04.17. bet kada kate perbego kelia tarp neringos ir v.l.? ne paslaptis kad v.l. save laikantis nepriklausomybes architektu, buvo įvertintas neringos.  kuri grakščiai parimusi ant gražaus Kauno tilto žurnalistei TV reportaže be didelių konfūzų porino, kad L.Stankūnaitė iki pažinties su D.Kedžiu turėjo šimtus oficialių vyrų, o neoficialiai yra pergulejusi su tūkstančiais ar dešimtimis tūkstančių. Prie to dar pridūrė, kad atkurtoji Lietuvos nepriklausomybė yra tik nelaimingas nesusipratimas, nieko daugiau. po sito neringos pareiskimo garsusis politikas prarado susidomejima neringos "kova"   ATSAKYTI
Jo 2019-11-14 23:47:09
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Palaikau. Šauniai parašyta.   
to vel kedzio 2019-11-15 14:12:59
Pranešti apie netinkamą komentarą
-1
"kuri grakščiai parimusi ant gražaus Kauno tilto žurnalistei TV reportaže be didelių konfūzų porino, kad L.Stankūnaitė iki pažinties su D.Kedžiu turėjo šimtus oficialių vyrų, o neoficialiai yra pergulejusi su tūkstančiais ar dešimtimis tūkstančių. Prie to dar pridūrė, kad atkurtoji Lietuvos nepriklausomybė yra tik nelaimingas nesusipratimas, nieko daugiau."
Kur tas TV reportažas? Gal nuorodą įkelsit? Laukiu/
  
nepritariu 2019-11-11 19:12:23
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
žinoma reikia pasitikėti teisėsauga,jeigu ji neįsipainiojiusi įnusikaltimą,kaip dabar teisėjas Furmanavičius arba politikas Ūsas,todėl jie gali būti šališki,be to niekingas būdas valstybės vadovui nusisukti dėl savo įvaizdžio,arba dar ir koja pastumti silpnesnį   ATSAKYTI
antanas 2019-11-12 14:50:25
Pranešti apie netinkamą komentarą
-3
Žinoma, reikia "pasitikėti" teisėsauga, tai neseniai patvirtina Viešvilės vaikų namų direktoriaus beveik visiškas išteisinimas... Teisėsauga buvo humaniška, galimai rėmėsi tuo, kad direktorius santykiuose su vaikais turi daugiau teisių ...  
vel kedzio 2019-11-11 17:53:47
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
juokiasi puodas, kad katilas juodas. gal kas nors ištirs geltonosios ziniasklaidos kedzio TV-TV3 nuopelnus. prisiminkime, kad  už taip vadinamą "tiriamaja" žurnalistika TV3 prokurorai netgi siule atimti licencija. paklausite uz ka? kagi kuklus tv3 uzklasines veiklos  sarasas. Pradekime, kad tv3 irode, kad lietuvoje imanomos keliones laiku, buvo biblinis Lozoriaus prisikelimas is mirusiuju. tv3 laidoje buvo indefikuotas treciasis pedofilas aidas. pradekime nuo keliones laiku. TV3 zinios rode  reportaza, kuriame neva vienas budulis  laiptyneje mate usa ir teiseja kartu. budulis reportazo metu teige, kad atejo pirma karta  aplankyti gyvenancios seses (priminsiu kad filmuota  po zudyniu) nepaisant to kad jis  fiziškai negalėjo matyti teisejo ir uso kartu, nes pirma karta aplanke laiptinėje isikurusia sese, jam tai nesutrukde meluoti tv3 eteryje. nu gal su laiko mašina keliavo. tv3 vakaro ziniose diktorius isprogdina  akis-kaip mes padedame policijai tirti rezonansines bylas. biblinis lietuvoje prisikelimas ivyko anot garsiosios onkologes 2012m  vasara  tv3 janutienes laidoje. kurioje  onkologe dievagojasi, kaip pas ja pries du metus prisistate  keista grupele: violeta, laima, ūsas ir mergaite. usas pareikalavo pašalinti vyndėmė. Atidesni pastebejo, kad ivyko biblijinis violetos prisikelimas is mirusiuju. nesunku is 2012m minusuoti du metus ir gauti 2010 vasara (violeta nusauta 2009. spalio). vėliau pastebėjus tokia grubia klaida parodymai buvo koreguojami. baigesi tuo, kad galiausiai onkologe suabejojo janutienes reputacija, pastaroji suveme, kad sita melage pasiunte patsai landsbergis.   vaido milinio identifikavimas ivyko krivaicio laidoje. pastarasis sau iskele užduoti per dvi savaites rasti aida. kaip zinia vienoje laidoje, kedys bliove, kad nežino kas yra aidas. estafete pereme venciene ir krivaitis. kaip zinia venckiene  bliove tv3 laidoje,-" jei lietuva būtų normali valstybe, tai jau seniai aido fotorobota butu sudariusi" nes venckiene dievagojasi ji maciusi savo darbovietėje lifte. turbut ne sunku atspeti, kad vaidas milinis veikiausiai buvo atejes i savo patėvio darboviete. vėliau buvo nužudytas. jo imote nutare to nepalikti. policijoje venckiene pareiske, kad jokio kontakto su aidu nebuvo. fotorobota sudarinejes dailininkas tvirtino, kad venckiene visa laika zliumbe ir jam i rankas buvo išduota vaido milinio  nuotrauka, kuria jis paprasciausiai perpiese. nuostabi tv3 i vencku fotoroboto sudarymo metodika. ne nuostabu, kad tv3 pries pat uso teisma leido visa savaite visa krivisko laidu cikla. 2012m tv3 prieš uso apeliacini teisma istrauke onkologe su  savo "parodymais". todėl paklauskime saves koks indelis tv3 sioje istorijoje.    ATSAKYTI
Valdas 2019-11-11 19:06:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-13
Tamsta būtum neblogas istorikas, bet pasirodo, kad net Lietuvos istoriją jau reikia keisti, nes paskutiniai tyrimai parodo visiškai kitokia įvykių raida. Aš daug nieko nekomentuosiu, nes tokiems žinovams nelabai ką galima paaiskinti . Galiu tik patarti pabandyti atsakyti į 110 neatsakytų pedofilijos klausimų, į kuriuos neturi atsakymų mūsų teisėsauga. Jie internete. Linkiu sėkmės.  
vel kedzio 2019-11-11 19:46:45
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
sia turite garsiuosius pensininko pikaso 110 klausimus. pasakyk , ka blogai pasakiau? manes kol kas amnezija nekamuoja. todėl nereikia manes siuntineti i violetiniu ruporu (ekspertai.eu, laisvas laikrastis) saitus ieskoti taip vadinamosios tavo TIESOS.   
Valdas 2019-11-11 22:21:41
Pranešti apie netinkamą komentarą
-10
Jumoristas , ar beverta iš viso veltis į diskusijas, jeigu Venckienė jau isteisinta . Viskas kas vyksta dabar, tik eilinis teisininkų blefas .  
vel kedzio 2019-11-11 23:53:50
Pranešti apie netinkamą komentarą
-8
ai isteisino. turite omeny, kad is tu kaltinimuju liko tik 4? aišku mūsų  teisėsauga  demonstruoja impotencija jos atžvilgiu. štai puikus pvz.  kaip zinia Stankūnaitei privataus kaltinimo bylą N.Venckienė ir L. Kedienė iškėlė po jos interviu vienoje televizijos laidoje, kai ji pareiškė, jog mergaitė „buvo tvirkinta tos pačios šeimos visus tuos devynis mėnesius“. teisėsauga laimai iskele byla ir vyko teismas. tik po keletos metų, vėliau teisėsauga  nuteisia kediene ir kaimyne olga, už tai kas realiai dėjosi vencku troboje ir ka prie stai teigė laima.  zemiau musu teisesauga nusiristi  jau negalėjo. šnekant apie jumora, tame laimos teisme ivyko vienas juokingas epizodas. Venckienė teigė, kad sieks, jog už galimą šmeižtą L. Stankūnaitė būtų nuteista realia laisvės atėmimo bausme. . „Galėtų teismas gal kažkaip sugalvoti, kad skirti realų laisvės atėmimą“. nuostabus venckienes noras, galetu teismas, ka nors sugalvoti. todel ne nuostabu, kaip gime sita isgalvota pedofilijos istorija.  "mano filmuke mergaite atpazino jona, o viska kita turejo atlikti  prokurorai". tikiuosi, kad teismas, ka nors sugalvos jos atzvilgiu taipogi .  
Kotys 2019-11-11 16:28:48
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
Nesąmonė, kad V.Landsbergis kada nors atsižadėjo to, kad gynė teisingumą. Žodžiai, kad jis niekada nebuvo N.Venckienės fronte pasakyti tik apie N.Venckienę, kaip politikę. Labai daug nusikaltėlių gynėjų labai norėjo, kad V.Landsbergis prisipažintų "praregėjęs", bet nesulaukė.   ATSAKYTI
Politikai 2019-11-11 16:17:49
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
ir prostitutės turi labai daug bendro...   ATSAKYTI
... 2019-11-11 15:29:08
Pranešti apie netinkamą komentarą
-26
bloga jau nuo tos venskes ,sedi tegu sedi reiks dar sedes kiek galim kiekviena diena tas pats apie ta pati ,atveze uzdare ir ramu po poros men vel is naujo ...atsirado zviozda antra antanaviene    ATSAKYTI
Kodėl 2019-11-11 15:55:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
-6
kai apie Seimo parazitus kas dieną rašo pačiam nėra bloga?  
... 2019-11-11 16:26:18
Pranešti apie netinkamą komentarą
-25
seimunu nelyginkit su ligone ,nusikaltele ,is vieno kalejimo i kita nera garbes ja viesinti   
Kazin 2019-11-11 14:05:43
Pranešti apie netinkamą komentarą
-16
Ar yra viltis, kad kils toks pat ažiotažas. Televizijose nebera didžiųjų kurstytonu ir fantazuotoju Janutienes, Krivicko ir Kudabiene įgavo smegenų neeskaluoti to, apie ką nežinai ar žinai permazai.
   ATSAKYTI
nu jo 2019-11-11 19:14:13
Pranešti apie netinkamą komentarą
-5
bijai atvirai pasakyti, kad sisteminių mafija su žurnalistais susidorojo ?  
Kora 2019-11-11 13:19:58
Pranešti apie netinkamą komentarą
-4
Garbingas klaidų pripažinimas užkirstų kelią ankstesniam vienašališkumui, naujoms visuomenės emocijų audroms, kol dar santykinai palaikoma ramybė.    ATSAKYTI

Top Video

Rusijoje pro langą – neįtikėtinas reginys: atrodė lyg sapnuotų
DABAR RODOMA
Rusijoje pro langą – neįtikėtinas reginys: atrodė lyg sapnuotų
DABAR RODOMA
Važiuojant kelyje bauginantis vaizdas iš dangaus sukėlė nerimą
DABAR RODOMA
Vairuotojai kelyje sutiko Eloną Muską: jo automobilis – priverčia išsižioti
DABAR RODOMA
NBA išplatino įrašą Kobe Bryanui atminti: griebia už širdies
DABAR RODOMA
Pamatykite: 10 Kobe Bryanto metimų, atnešusių komandai pergalę
DABAR RODOMA
40 įspūdingiausių Kobe Bryanto karjeros dėjimų
DABAR RODOMA
Bryanto karjeros kelias NBA
DABAR RODOMA
Tarasovai atvirai prabilo apie skyrybas: negailėjo kritikos strėlių
DABAR RODOMA
Neįtikėtina Algimantės kova: dvidešimtmetė net du kartus įveikė vėžį
DABAR RODOMA
Klientas nustėro: kartu su maistu – šokiruojantis radinys lėkštėje
REKLAMA
Palangos tiltas (nuotr. stop kadras)
Palangos valdininkai užsimojo visiems laikams pažaboti kasmet tinklais stintas nuo kurorto tilto traukiančius žvejus. Pastarieji ant Palangos simbolio primontavo gervių ...
Eismo įvykis kelyje Vilnius–Kaunas (nuotr. „Facebook“)
Trečiadienį dieną avarija įvyko magistraliniame kelyje Vilnius–Kaunas, maždaug 67 kilometre, kai nuo kelio nuvažiavo sunkvežimis. Eismo įvykio metu žmonės nenukentėjo. ...
Alfredas Bumblauskas (nuotr. stop kadras)
Lietuva atsisveikina su neeiline mokslo asmenybe – profesoriumi istoriku Edvardu Gudavičiumi. Artimieji, bičiuliai ir kolegos sunkiai renka žodžius ir profesorių išskiria, kaip ...
Greičio matuoklis (nuotr. stop kadras)
Kol vairuotojai ir toliau nevengia reikšti savo nepasitenkinimo dėl mobilių greičio matuoklių, nes šie skirtinguose kelio ruožuose yra ...
Aurelijus Veryga (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)
Pačiame gripo ir kitų ūmių viršutinių kvėpavimo takų sezono įkarštyje – netikėtas Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) sprendimas. Pasirodo, nuo šiol pagrindinė šalies ...
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų