Artimiausią parą orai nelepins: be skėčio geriau nekišti nosies laukan

Antradienis Lietuvoje buvo apniukęs. Sostinėje vis pasirodydavo trumpas lietus. Sinoptikai teigia, kad ir artimiausią naktį Lietuvoje dangus bus apsiniaukęs. Daug kur lis. Pirmoje nakties pusėje kiek daugiau šalies vakaruose, viduryje ir šiaurėje, pietuose palis nedaug. Antroje nakties pusėje beveik niekur nelis. Kai kur gali suboluoti nelabai tirštas rūkas. Vėjas pietinių krypčių, dažniausiai nelabai stiprus.

Lietus Vilniuje (nuotr. Justinas Auškelis/Fotodiena) (nuotr. Fotodiena/Justino Auškelio)

Dieną irgi bus pilki apsiniaukę orai, palis visur, tik ne visur iš karto. Daugiau lietaus klius pajūriui, vakariniams šalies rajonams, taip pat šalies rytams. Pietinėje, centrinėje Lietuvos dalyje lietaus bus nedaug.

„Kitaip tariant, artimiausią parą numatomi šlapiojo rudens orai. Ir naktį, ir dieną dangus bus apsiniaukęs, pragiedrulių nebus. Naktį daug kur, dažniausiai trumpai ir nelabai gausiai, dieną visur, tik ne visur iš karto lis lietus. Vėjas pietinių krypčių, vidutinio stiprumo. Žemiausia temperatūra naktį bus apie 5–7 laipsnius, dieną vyraus 8–10 laipsnių šilumos“, – sakė sinoptikas Naglis Šulija.

Ketvirtadienio naktį vėl beveik visur, dieną tik vietomis lis lietus. Naktį kai kur gausokai. Žemiausia temperatūra naktį bus 4–5, prie jūros apie 7 laipsnius, dieną vėl šils iki 8–10 laipsnių šilumos. Penktadienį orai giedrysis. Dėl to naktį oras atvės iki 1–3 laipsnių šilumos, kai kur bus apie 0, dieną šils iki 9–11 laipsnių šilumos. Kur nors gal net ir dar daugiau. Lietaus tikimybė menka.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų