Pavojinga liūtis slinks per Lietuvą – įspėjama imtis atsargumo priemonių

Pirmadienio naktį kai kurie šalies regionai sulaukė gausaus lietaus, ir nors šiandien jo nematyti, lietus tikrai toli nepabėgo – trečiadienį nuo ryto dangus pasipils pavojingas ir gausus lietus. Vairuotojai įspėjami būti itin atidžiais, vairuoti pasirinkę saugų greitį, o galintys likti patalpose turėtų taip ir pasielgti.

Trečiadienį Lietuvą pasieks liūtis (tv3.lt koliažas)

Šią naktį kritulių dar bus nedaug, naktis gana rami, tačiau ryte gausūs lietaus debesys iš pietvakarių priartės prie Lietuvos. Dangus prakiurs nuo Druskininkų iki Šilutės. Trečiadienio dieną Lietuvą pasieks galingas debesų masyvas nešiantis į mūsų šalį smarkius lietus ir iš dangaus pasipils smarkios liūtys, informuoja Orai ir klimatas Lietuvoje.

Pagal dabartinius duomenis didžiausia liūčių tikimybė yra pietinėje ir rytinėje šalies dalyse. Lietuvos hidrometeorologijos tarnyba įspėja, kad lietus bus pavojingas. Visiems patariama apgalvoti kaip orai gali paveikti kasdienę veiklą ir imtis atsargumo priemonių. Perspėjama, kad smarkiam lietui užslinkus virš miesto, kai kurios gatvės bus užtvindytos. Dėl gausaus lietaus pristigs ir šilumos. Šils iki 19 laipsnių. 

Orų prognozės žemėlapis

Klaipėdoje 19, Šiauliuose 17, Panevėžyje 19, Kaune 18 šilumos. Kaip matome žemėlapyje, visur lis. Utenoje 19, Vilniuje taip pat. Šalies pietuose šiek tiek šilčiau.

Ketvirtadienį debesys po truputį sklaidysis. Vilniuje dieną 20, naktį 11. Kaune dieną 21, naktį 12. Klaipėdoje dieną 19, naktį 16. Link savaitgalio temperatūra sparčiai kils, saulės bus daugiau. Vilniuje dieną 22, naktį 14. Kaune dieną 23, naktį 12. Klaipėdoje dieną 21, naktį 16.


Rašyti komentarą...
J
Jonas
2019-08-20 18:34:46
Pranešti apie netinkamą komentarą
Joks jam vakar paraset per tv3lt bus lietus krusa perkunija uzsidarykit langus nakti uzsidariau viska vos nepadvesiau nuo degones trukumo nei krusos nei lietaus nei perkunijos gal jaucet vampyriska malonuma zmonis gasdinti neispruse oru pranesejai jus pres gamta esat 0
Atsakyti
-2

D
Darius
2019-08-20 19:31:16
Pranešti apie netinkamą komentarą
Gal bent koki kableli padekit, nes komentaras vertas dvejeto!
Atsakyti
-1

R
Rita
2019-08-20 17:43:40
Pranešti apie netinkamą komentarą
Raso kaip is oro juokdarei silta net karsta o jie mat silumos nebus besmegenei bejegiai pries gamtą.

Atsakyti
-6

SKAITYTI KOMENTARUS (6)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų