Sostinės širdyje – šventinis liepos 6 d. koncertas

Liepos 6 d., minime Valstybės (Lietuvos karaliaus Mindaugo karūnavimo) dieną, kurios vakarą Vilniaus gyventojai ir svečiai kviečiami praleisti šventiniame koncerte Lukiškių aikštėje.

Šimtmečio piknike „Vilnius - Lietuvai“ skambėjo Lietuvos himnas (nuotr. fotodiena/Justino Auškelio)
132

Susirinkusius sveikins Vilniaus meras, muzikinę programą ruošia garsus operos solistas Liudas Mikalauskas, Lietuvos žmonių itin mylimas atlikėjas Marijonas Mikutavičius, „Šventinis Bankuchenas“ ir populiariausio Lietuvoje muzikinio šou „X Faktorius“ dalyviai.

(132 nuotr.)
FOTOGALERIJA. Liepos 6-osios minėjimas Lukiškių aikštėje

Vakaro vedėjai Mindaugas Stasiulis ir Justinas Jankevičius surengs netikėtą išbandymą krepšininkui Mindaugui Kuzminskui. Šventinį vakarą vainikuos iškilmingas himno giedojimas.

TV3 Tautiškos giesmės giedojimą organizuoja jau 11 metų iš eilės. Renginys kasmet sutraukia minias dalyvių ir TV žiūrovų.

Be to, paklausėme vaikų, ką jie žino apie Lietuvos Karalių Mindaugą. Įdomūs ir smagūs jų atsakymai video įraše:

Taip, karalius Mindaugas buvo drąsus žmogus, jis nebijojo netekti karūnos, ar net galvos, bet tam tikrų silpnybių turėjo ir jis. Dar daugiau netikėtų, intriguojančių faktų apie Karalių Mindaugą, to laikmečio tradicijas ir papročius atskleis istorikas Mindaugas Nefas liepos 6 d. TV3 organizuojamame šventiniame renginyje „Laisvės karalystė. Tautiškos giesmės giedojimas“ Lukiškių aikštėje, Vilniuje.

REKLAMA

Šiemet, negalintys sudalyvauti šventėje Lukiškių aikštėje tiesioginę renginio transliaciją gali stebėti 19.30 val. per TV3 ir TVPlay.

Švęskite liepos 6-ąją kartu su TV3 ir tv3.lt: 19.30 jūsų laukia šventinis koncertas, o 21.00 kartu giedokime „Tautišką giesmę“! Stebėkite tiesiogiai!  

Siųskite vaizdo įrašą, kaip giedojote himną el. paštu [email protected] 


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų