Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Gegužės 18–20 dienomis Vilniuje organizuojamas pirmasis mūsų šalyje salsos šokio ir muzikos festivalis, kurio metu vyks šokių pamokos, vakarėliai ir žinomų šokėjų pasirodymai. Tikimasi, kad renginys paskatins domėjimąsi salsos kultūra, o salsą šokančių lietuvaičių būrys nuo kelių dešimčių netrukus išaugs iki kelių šimtų.

REKLAMA

Siekiant propaguoti salsos kultūrą tris dienas bus rengiami seminarai, kuriuose šokti galės mokytis visi norintieji. Seminarus Lietuvos vaikų ir jaunimo centre ves dvylika patyrusių salsos šokėjų iš įvairiausių pasaulio valstybių. Be to, Vilniaus klubuose „Tamsta“ bei „Woo“ kasdien bus rengiami salsos vakarėliai.

Organizatoriai – viešoji įstaiga „Salsa Vilnius“ ir salsos mokykla „Salsa Sisters“ – neabejoja, kad šis renginys taps stipriu impulsu kuriant salsos kultūrą Lietuvoje.

REKLAMA
REKLAMA

„Panašaus pobūdžio renginiai jau senokai organizuojami visose kaimyninėse valstybėse, o į Lietuvos kultūros erdvę salsa skverbiasi gana lėtai. Be abejo, tikimės, kad po pirmojo festivalio susidomėjimas šiuo jausmingu ir išraiškingu šokiu ir pas mus gerokai išaugs“, – sakė viena iš festivalio organizatorių Ieva Dadurkaitė.

Salsos šokiai ir muzika žavi daugybę žmonių visame pasaulyje, dažniausiai salsos gerbėjai suformuoja ir savitą kultūros sluoksnį. Salsa priklauso vadinamųjų „socialinių šokių“ grupei ir spinduliuoja žmogaus bendravimo su aplinkiniais idėją. Todėl salsos atlikėjas turi mokėti šokti su bet kuriuo kitu salsos žingsnius ir judesius mokančiu žmogumi, ne tik su savo pagrindiniu partneriu.

Bilietai į pirmojo salsos festivalio seminarus ir kitus renginius jau parduodami, juos platina „Tiketa“. Iki balandžio 30 dienos bilietai parduodami su nuolaida.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų