Šeštadienį vykusiame trečiajame Nacionalinės Eurovizijos ture paaiškėjo paskutiniai keturi finale dalyvausiantys atlikėjai. Į kitą etapą pateko Pokeris (41 balas), Nerri (41 balas), Mini-Me (64 balai) bei pirmąją vietą ture užėmusi Augustė (66 balai).

Pačios Augustės parašyta daina „Do Somethin'“ sužavėjo ir komisiją, ir žiūrovus, nors šie atlikėją paliko antrojoje vietoje daugiausia balsų skirdami Mini-Me. Galutinį rezultatą lėmė susumuoti tiek žiūrovų, tiek komisijos balai.

Nors iš Alano Chošnau, Rositos Čivilytės ir muzikologės Zitos Kelmickaitės sudaryta komisija visiems atlikėjams buvo ypač kritiška, po paprasto, šou elementais nepasižymėjusio Augustės pasirodymo visi buvo sužavėti. Tai „pats geriausias šio vakaro pasirodymas“, - konstatavo R. Čivilytė.

Trečiąjį kartą nacionalinėje Eurovizijos konkurso atrankoje dalyvaujanti Augustė savo daina tiki labiau nei pernai ir turi ambicijų atstovauti Lietuvai Belgrade.

Iš viso į vasario 2 dieną vyksiantį nacionalinio konkurso finalą pateko 14 atlikėjų: „Sasha Son“, Raimonda, „Funny Beat“, Ingrida Žiliūtė, Jeronimas Milius, Vilma Voroblevaitė, Justas, „Laiptai“, Pokeris, Nerri, Mini-Me, Augustė, Aistė Pilvelytė ir Julija Ritčik.


Rašyti komentarą...
t
tikras lietuvis
2008-01-27 04:50:53
Pranešti apie netinkamą komentarą
Ne Augustė,o MINI-ME !
Atsakyti
0

t
tikras lietuvis
2008-01-27 04:51:42
Pranešti apie netinkamą komentarą
Į Euroviziją važiuoja MINI-ME su daina YES !
Atsakyti
0

l
liurbiai
2008-01-27 09:21:01
Pranešti apie netinkamą komentarą
ir daina vadinasi ne "so what", jeigu ka..
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (11)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų