Aktorių-muzikantų  grupė „Suicide DJs“ jau ateinantį pirmadienį, paskutinį vasaros vakarą, pakvies į specialų koncertą  Vilniuje, skirtą 41-erių metų iki karjeros pabaigos paminėjimui. „Piano.lt“ kiemelyje vyksiančiame koncerte grupė pristatys savo visiškai naują koncertinę programą, kurioje nuskambės ir naujasis grupės radijo singlas „Saugiai“.

Praėjusią savaitę  „Suicide DJs“ nariai grįžo iš savo kūrybinės stovyklos Birštone, kur repetavo naują programą. Pasak grupės lyderio Vido Bareikio, muzikantai surepetavo keliolika naujų kūrinių, kurių didžioji dalis nuskambės koncerto Vilniuje metu. „Suicide DJs“ taip pat atliks ir didžiausius savo ankstesnės koncertinės programos hitus.

Grupės lyderis džiaugėsi, kad naujos dainos yra visų grupės narių bendro darbo vaisius. Pasak Vido Bareikio, prieš stovyklą buvo tik dainų rėmai, o per repeticijas kiekvienas įnešė savo kūrybos ir galutinis rezultatas, jo nuomone, yra puikus. „Mūsų antroji programa yra brandesnė, bet humoro, ironijos ir autosarkazmo čia, kaip ir ankstesniuose mūsų kūriniuose, sočiai“, – intrigavo Vidas Bareikis.

Muzikantai klausytojams paruošė įvairių muzikinių netikėtumų ir specialią  scenografiją. Naujųjų kūrinių repeticijų vieta – Birštono kultūros namų erdvė – buvo įkvepianti įvairiems eksperimentams ir netikėtiems sprendimams: vienas grupės vokalistų Ainis Storpirštis didelėje scenoje išradingai tobulino šokių judesius, buvo sugalvotos naujos sceninių drabužių detalės bei patvirtintas naujas grupės simbolis – kėdutė.

REKLAMA

„Trombonininkui Pranui per koncertus visuomet sudėtinga rasti tinkamą kėdę, ant kurios stovėdamas jis galėtų groti, todėl nusprendėme, kad pakaks: nuo šiol tinkamiausią – paprastą tarybinių laikų –  kėdutę turėsime su savim visur ir visada. Nors iš tiesų kėdė gal ne tokia ir paprasta“, – šypsojosi Vidas Bareikis.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų