Vasaros pabaigoje Vilniuje pristačiusi savo naują programą aktorių-muzikantų grupė „Suicide DJs“ ateinantį ketvirtadienį, rugsėjo 24 dieną, lankysis Kaune, klube „Combo“.

Grupė surengs pusantros valandos gyvos muzikos koncertą, kuriame nauskambės naujausi kūriniai ir didžiausi ankstesnės koncertinės programos hitai.

Rugpjūčio 31 dieną Vilniuje vykusiame „Suicide DJs“ koncerte, kuris buvo pavadintas „41 metai iki karjeros pabaigos“, susirinko per pusę tūkstančio žiūrovų. Publika palaikė muzikantus ir negailėjo plojimų. Po puikiai pavykusio koncerto grupė nutarė su nauja programa atvažiuoti ir į Kauną, kuriame gerbėjai juos sutinka ypač svetingai.

Kaune grupė pristatys ir savo naujajį radijo singlą „Saugiai“, kuris jau tapo vienu didžiausių „Suicide DJs“ hitų. Taip pat publikai didele staigmena taps kūrinys „Sea Boat“, kuriame uždainuoja vienintelė grupės mergina – būgnininkė Živilė Kazlauskaitė. Ši daina ypatinga dar ir tuo, kad joje beveik visi „Suicide DJs“ nariai pasirodo sau neįprastuose amplua. Pasak Živilės Kazlauskaitės, ji ir laukia, ir bijo koncerte tos vietos, kur jai reikės dainuoti, tačiau ją įkvepia publikos reakcija ir palaikymas.

Naujoji „Suicide DJs“ programa žavi kiek kitokiu nei ankstesnė kūryba skambesiu, tačiau muzikantai naujose dainose išliko tokie pat šmaikštūs ir autosarkastiški. „Džiaugiamės lipdami ant scenos ir kad kiekvienas koncertas būna vis kitoks“, – sakė grupės vokalistas Vidas Bareikis. „Pristatant ką nors naujo, nežinomybė prieš koncertą visuomet yra didesnė, tačiau kaip gera, kai pasibaigus pasirodymui iš žiūrovų reakcijos, gerų žodžių bei skanduojamo „Pakartot!”, galime spręsti, kad viskas pavyko“.

REKLAMA

Prieš dvejus metus susikūrę „Suicide DJs“ išgarsėjo savo koncertiniais pasirodymais ir debiutinio albumo „Animation (...)“ hitais „Time to Leave“, „The Samurai Song“ ir „Final Shot (Vitaras remix)“. Didelio radijo stočių susidomėjimo sulaukė ir naujoji grupės daina „Saugiai“.

Bilietus į „Combo“ klube vyksiantį „Suicide DJs“ naujos programos koncertą galima rasti „Bilietų pasaulio“ kasose (www.bilietupasaulis.lt, „Maximos“ informacijos skyriuose ir „Vagos“ knygynuose). Su „Laisvalaikio“ ir „Olialia“ kortelėmis bilietams galima įgyti 50% nuolaidą (2 asmenims), su „Club.lt“, ISIC ir ITIC kortelėmis – 30% nuolaidą (1 asmeniui). Renginio dieną nuolaidos netaikomos.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų