Keistų, nestandartinių idėjų nestokojantys „Suicide DJs“ spalio 31 dieną suteiks galimybę visiems norintiems pamatyti, kokių netikėtumų gali būti per debiutinio albumo pristatymą.

Kruopščiai apgalvotas scenarijus, brandintas jau kurį laiką, naujai suskambusios dainos, patenkins įnoringiausių muzikos mylėtojų lūkesčius. O gerbėjai, kurie buvo ankstesniuose grupės koncertuose ir žino, kokie būna „Suicide DJs“ pasirodymai, tiesiog privalo apsilankyti šiame išskirtiniame koncerte, kad kartu pasidžiaugtų grupės pirmuoju albumu ir pasidalintų nuoširdžiai ruošiamomis staigmenomis ir siurprizais.

„Jau seniai galvojome, kad būtų šaunu surengti ne šiaip koncertą, bet visą pasirodymą, tačiau nebuvo tinkamos progos ir patys turbūt dar nebuvome tam pribrendę“, – pasakojo vienas grupės vokalistų Vidas Bareikis. „Žiūrint užsienio atlikėjų koncertus dažnai kildavo mintys: kodėl neimame gero pavyzdžio iš jų panaudodami tokius elementus kaip projekcijos, ypatingą apšvietimą, kurie koncertą paverčia ypatingu, o mūsų muzika iš tiesų tam labai tinkama. Smagu, kad pagaliau galėsime tai padaryti“, – šypsojosi Vidas Bareikis.

Dar viena iš laukiančių staigmenų yra ta, kad „Suicide DJs“ „apšildys“ gerai tarp dainuojamosios poezijos mylėtojų žinoma grupė „Stipriai kitaip“. Šiek tiek ramesnėje ir akustinėje aplinkoje „Stipriai kitaip“ išjudins ir paruoš publiką didžiajam pasirodymui.

Ilgą laiką trukusios koncertinės vietos paieškos baigėsi apžiūrėjus Naugarduko gatvėje 10/2 esančias Tolerancijos centro patalpas. Jauki muziejaus salė, kurioje yra didžiulė teatrinė scena, puikiai tiko įgyvendinti renginio idėjoms. Taip pat vienas iš kriterijų buvo tai, kad vieta turi būti tokia nenuspėjama, kaip ir pati grupė „Suicide DJs“, tad visos įprastos koncertinės vietos bei klubai iš karto atkrito.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų