Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Be jokios abejonės, ši žinia nudžiugins visus legendinės grupės „Akvariumas“ lyderio  Boriso Grebenščikovo gerbėjus!

REKLAMA

Rusų rokenrolo guru kūrybos gerbėjų prašymu, birželio 16 d., 19 val., sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje (Vilniaus g. 30) įvyks Papildomas Boriso Grebenščikovo koncertas (pirmasis koncertas įvyks ten pat, birželio 15 d.),  ir šio koncerto metu atlikėjas pasirodys su kitokia programa, nei dieną anksčiau.  

Nors iki planuoto birželio 15 d. koncerto dar daugiau nei 2 savaitės, išpirkti beveik visi bilietai ir  jau dabar aišku, kad visi norintys į vos 400 vietų salę netilps.  Pats  B. Grebenščikovas pasiūlymą dėl antro, papildomo koncerto, priėmė, sakydamas, jog bus dar viena proga pagroti dar daugiau dainų. Dainas atlikėjas yra paruošęs išskirtinai Vilniaus publikai, kurią jis ypač mėgsta.

REKLAMA
REKLAMA

Šis koncertas išskirtinis ir tuo, kad atlikėjas žada  daug bendrauti su publika- atsakinės į klausimus, komentarus.

Beje, šį kartą mūsų sostinėje svečiuosis ne tik Borisas, bet ir jo žmona Irina ir trys atlikėjo vaikai - sūnūs Markas ir Glebas bei dukra Vasilisa. Jie pirmą kartą  viešės Vilniuje.                

Bilietus į solinius Boriso Grebenščikovo koncertus, kurie įvyks birželio 15 ir 16 d., 19 val., Šv. Kotrynos bažnyčioje Vilniuje, galite įsigyti visose bilietai.lt kasose

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų