Nemažo populiarumo sulaukęs muzikinis projektas „Tabami Goes George Michael“ su Sasha Son(g) priešakyje po antšlaginio koncerto Vilniuje, grįžta į pajūrį. Klaipėdoje esančioje “Dr.Who” vasaros terasoje dviejų dalių koncertas įvyks šį penktadienį (rugpjūčio 14 d.).

Lygiai prieš pusmetį naktiniame klube “Dr.Who” įvyko šio kūrybinės komandos “Tabami” projekto premjera. Tada pasiklausyti kaip Sasha Son(g) atlieka G. Michael dainas susirinko gausus būrys gerbėjų nepaisant to, jog sekančią dieną po koncerto buvo darbo diena.

Tai šilčiausias ir nuoširdžiausias „Tabami“ projektas – taip „Tabami Goes George Michael“ vertina ne tik publika, bet ir koncerto organizatoriai.

Ganėtinai retai net sostinėje, o Klaipėdoje – tik antrą kartą rengiamas pasirodymas šį kartą vyks po atviru dangumi esančioje „Dr.Who“ terasoje, traukiančioje miesto svečius dėl iš paukščio skrydžio aukčio atsiveriančių pajūrio panoramų. Be to, anot organizatorių, terasa dėl didesnės ir atviresnės erdvės ideali gyviems koncertams.

Į pasirodymą atėjusiems svečiams Sasha Son(g) žada kokybišką muziką ir profesionalų atlikimą. „Manau, visi, kurie ateis, išgyvens tokias pat pakilias emocijas kaip ir ankstesnių koncertų lankytojai“, - neabejojo dainininkas.

Programos pradžia – 21 val. Esant prastoms oro sąlygoms koncertas įvyks klube „Dr.Who“ (Naujojo Sodo g. 1). Bilietų kainos: išankstiniai - 30 Lt. (prekiauja Tiketa), renginio dieną prie durų - 40 Lt., su klubo "Dr.Who" lojalumo kortelėmis "Gold" ir "Platinum" perkant prie durų - 30 Lt.Rašyti komentarą...
Šašuotas
2009-08-12 09:50:06
Pranešti apie netinkamą komentarą
Toks tokio giesmes traukia.... Suvažinėti ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų