Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Kauno prekybos ir laisvalaikio centre vyko precedento Lietuvoje neturintys poezijos skaitymai akvariume. Čia naro kostiumu vilkįs rašytojas ir kompozitorius Ramūnas Jaras, stebimas būrio lankytojų, pristatė naujausius savo eilėraščius.

REKLAMA

Pasak R. Jaro, toks neįprastas poezijos skaitymo būdas – leidyklos „Kitos knygos“ vizualinio leidinio dalis.  Šis leidinys, kurio pavadinimas dar nėra aiškus, bus išleistas kompaktine vaizdo plokštele. Joje bus įrašyti įvairių orkestrų atliekami R.Jaro klasikinės muzikos pavyzdžiai ir poezijos skaitiniai. „Kadangi projekte bus pateikiama šiuolaikinė poezija, jos skaitymą filmavome šiuolaikinėje aktualioje aplinkoje, - pasakojo rašytojas ir kūrėjas. – “Megoje” yra visoje Lietuvoje žinomas ir estetiškai patrauklus akvariumas, todėl jis mūsų užmanymui labai tiko”.

REKLAMA
REKLAMA

R. Jarą nardyti vandenyje kelias savaitės mokė profesionalūs akvariumą prižiūrinys narai. Filmavimo metu vandenyje buvo patalpinti mikrofonai ir įrašytas skaitomos poezijos garsas, kuris skambėjo kiek neįprastai, kaip pats autorius juokavo, “burbuliuotai”. Anot jo, garsas dar bus tobulinamas elektroniniu būdu, siekiant išgauti raiškesnį skaitymą.

Kompaktiniame diske kitus R.Jaro poezijos kūrinius skaitys Lietuvoje žinomi poezijos skaitovai, tad šis projektas įamžins ir šio aktorinio meno atstovus.

Prekybos ir laisvalaikio centrą valdančios bendrovės rinkodaros vadovė Rasa Vyšniauskienė prisipažino, kad iš pradžių sumanymas skaityti poeziją akvariume kiek nustebino. „Kitą vertus, mes žinojome apie šį savitą menininką ir buvome tikri, kad tai, ką jis sukurs, bus originalu, meniška ir įdomu“, - kalbėjo R. Vyšniauskienė.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų