Dažniau televizijoje nei ant scenos matomas Marijonas Mikutavičius šį penktadienį gyvo garso pasirodymui užlips ant klubo „Dr.Who“ scenos.

Niekada uostamiestyje iki šiol nekoncertavęs, dainininkas renginio metu pristatys savo solinį albumą „Baigėme mokyklą“.

Kas pirmiausiai topteli galvoje išgirdus Marijono Mikutavičiaus vardą? Praėjusį dešimtmetį menanti „Tangomanijos“ laida? Grupė „Bovy“? O gal „Trys milijonai? Greičiausiai šiuo metu – „Velnias, man patinka Kalėdos“.

Sunku net nupasakoti, kur „draugiškiausiu Lietuvos šou verslo atstovu“ vadinamas atlikėjas tik nėra pasižymėjęs: karjerą praėjusio dešimtmečio pradžioje pradėjo grupėje „Bovy“, atliko partijas roko operose „Velnio nuotaka“, „Meilė ir mirtis Veronoje“, „Jūratė ir Kastytis“, o 2006-aisiais kartu su grupe „LT United“ dalyvavo Eurovizijoje.

Pirmasis Marijaus solinis albumas „Pasveikinkit vieni kitus” pasirodė 2004-aisiais, tapo „platininis“ bei pelnė dainininkui du „Bravo“ apdovanojimus - „metų atlikėjo“ ir „metų albumo“ nominacijose.

Pastaruoju metu televizoriaus ekranuose M. Mikutavičius pasirodo ne tik kaip laidų ar renginių vedėjas. Šiais metais jis aktoriaus amplua ne tik pasirodė su intriguojančia šventinės televizijos istorijos „Kareivis grįžta namo“ antrąja dalimi, bet ir ryžosi naujam iššūkiui – vaidmeniui naujoje lietuviškoje kino juostoje „Sibiro Madona“.

REKLAMA

Tačiau pastaroji veikla atlikėjui netrukdo kartais užlipti ant scenos.

Šių metų pradžioje dienos šviesą išvydusį antrąjį albumą „Baigėme mokyklą“ pristatysiantis Marijonas klube „Dr.Who“ atliks ne tik naujausias kompozicijas, bet ir neoficialiai antruoju Lietuvos himnu vadinamą kūrinį „Trys milijonai“, subtilią liaudies dainos „Ant kalno mūrai“ versiją, žinomiausius autorinius hitus „Dabar geriausi mūsų vakarai“, „Pasveikinkit vieni kitus“ bei keletą AC/DC „koverių“.

„Kviečiame penktadienį mesti sofos trynimo darbus, suplėšyti TV programą bei užsukti į „Dr.Who“ klubą pasiklausyti gyvai, o ne per televizoriaus garsiakalbius dainuojančio Marijono“, - intrigavo koncerto organizatoriai.


Rašyti komentarą...
m
mykolas
2008-12-19 15:18:05
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kiek galima stumditi bebalsi ir niekam tikusi zmogeli? Visvien rezultatas bus tas pacios. Iki.
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų