Ibizos ambasada Vilniuje, klubas „Pacha“, gerą nuotaiką ir auksinį šokių muzikos skambesį atgabena iš įvairių pasaulio miestų. Paskutinį vasaros penktadienį klubą aplankys senas „Atari“ kompanijos bičiulis iš Londono Dave Gardner. Šeštadienį „Pacha“ vasaros sezoną uždarys Rygos atstovas Kaspar Kondrat.

Latviai vejasi lietuvius

Žymiausi šokių muzikos atstovai, festivaliai Rygos centre ir Liepojos paplūdimiuose, minios klubinėtojų – taip šiandien atrodo naktinis kaimynų gyvenimas. Keičiasi laikai ir dabar latviai gali pasigirti ne vienu įspūdingu pasiekimu. „Latvių klubinė kultūra vis labiau domina jaunus žmones. Ištroškę naujų pojūčių, jie noriai traukia į klubus, o pastaruosius tai verčia pasitempti. Taip auga promoterių darbo kokybė ir to rezultatą galime matyti netgi čia – vis daugiau lietuvaičių savaitgalio naktis važiuoja praleisti Latvijoje“, – pasakoja „Pacha“ rezidentas Recoco, šią vasarą pats grojęs Latvijoje vykusiame „Tele2 Baltic Beach Party“.

Turi savo simbolius

Kaimynai jau turi ir savo klubinės kultūros simbolius. Vienas jų – naktinis Rygos klubas „Essential“, turbūt daugiausiai prisidėjęs prie šokių muzikos bumo Latvijoje. Didžiausiame sostinės klube veiksmas vyksta net penkiose skirtingose salėse, o jis pats pasigirti ne viena šokių muzikos fiesta. „Essntial“ grojo tokios pasaulinės žvaigždės kaip Tiesto, Armin van Buuren, Deep Dish, Joey Negro. Klubo komanda organizavo ir įspūdingiausią šios vasaros festivalį Baltijos šalyse, „Essential Knockout“, kurio metu klubinėtojams pristatė Eric Prydz, Sebastian Ingrosso, Denis Ferrer ir kitus šiandieninės klubinės scenos lyderius. Tarp festivalyje grojusių svečių buvo ir du Lietuvos atstovai – Ignas ir Donatello.

REKLAMA

Į Vilnių delegavo Kaspar Kondrat

Artimiau susipažinti su Latvijos klubine kultūra vilniečiai galės šeštadienį, kuomet „Pacha“ šokių aikštelę valdys „Essential“ rezidentas Kaspar Kondrat. Latvis savo CV turi įrašęs ne vieną puošnų karjeros – jis „apšildė“ šokių muzikos metrą Tiesto Rygoje ir Stokholme, dalinosi grotuvais su Paul Van Dyk bei grojo dešimties tūkstančių žmonių miniai 2007-ųjų „Essential Knockout“ renginyje. Kaimyninės šalies atstovą „Pacha“ klube pirmasis pasveikins vilnietis Recoco.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų