Naujausiam Algimanto Puipos filmui "Nuodėmės užkalbėjimas", per dešimt demonstravimo dienų jau surinkusiam daugiau kaip 400 tūkst. litų, prognozuojamas pelningiausio nepriklausomybės laikų lietuviško filmo titulas.

Kaip rašoma interneto tinklapyje www.kinas.info, rašytojos Jurgos Ivanauskaitės romanų motyvais pastatytas filmas "Nuodėmės užkalbėjimas" tapo pelninigiausiu ir žiūrimiausiu praėjusio savaitgalio filmu Lietuvoje - kino juosta surinko daugiau nei 154 tūkst. litų ir ją pamatė 12,4 tūkst. žiūrovų. Iš viso šią naujausią lietuvišką kino juostą pamatė jau 33,5 tūkst. žiūrovų.

Kaip BNS sakė www.kinas.info projektų vadovas Simonas Bartkus, prognozuojama, jog "Nuodėmės užkalbėjimas" pelnu bei žiūrovų skaičiumi po poros savaičių aplenks kitą didelio populiarumo sulaukusį A.Puipos filmą "Dievų miškas". Šį Balio Sruogos romano motyvais pastatytą juostą pamatė 66,8 tūkst. žiūrovų, ji surinko 640 tūkst.litų.

Filmas "Nuodėmės užkalbėjimas", pasakojantis dviejų moterų bei trijų vyrų istoriją, sukurtas J.Ivanauskaitės romanų "Ragana ir lietus", "Placebas" ir "Sapnų nublokšti" motyvais.

Pagrindinius vaidmenis filme sukūrė aktoriai Rasa Samuolytė (Vika) bei Aleksas Kazanavičius (kunigas Paulius). Filme taip pat vaidina Kostas Smoriginas, Nelė Savičenko bei Remigijus Sabulis.

Filmo gamybos išlaidos siekė apie 2 milijonus litų.

 

 

 

 


Rašyti komentarą...
L
Luna
2007-03-14 15:23:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
Filmas tarsi pelnosi is rasytojos mirties ir tai jau savaime kazkaip nemalonu. O dar turint omenyje koks nykus yra pats filmas... Daugiau tokiu depresija persunktu filmu ir Lietuva tikrai ilgam lyderiaus pagal savizudybiu skaiciu. Klausiu jau maciusiuju filma - ar po geros kino likusi vakara "dusioje" turi jausti katarsis ir skaidrus suimastymas ar ar kazkokio nemaloniaus gumulo uzstrigimas gerkleje? Geda kodel tai...
Atsakyti
0

K
Kestas
2007-03-14 19:01:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
nera pasaulyje tokio scenarijaus, knygos kurios nesugebetu sugadinti puipa ...
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (2)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų