simonas bartkus

Šiame puslapyje rasite informaciją apie gairę pavadinimu „simonas bartkus“. Visi straipsniai, video, nuotraukos, komentarai patalpinti tv3.lt naujienų portale apie gairę pavadinimu „simonas bartkus“.

Iš Palangos oro uosto – tiesiai į Amsterdamą: štai kiek kainuoja bilietai

Oro linijų bendrovė „airBaltic“ pradeda tiesioginius skrydžius į Amsterdamą. Žadama, kad skrydžiai bus vykdomi ne tik vasarą, bet ir žiemą. Lietuvos oro uostų vadovas Simonas Bartkus socialiniame tinkle rašė, kad šis tiesioginis skydis sujungs Palangos ir ketvirtą pagal dydį Europoje „Schiphol AMS“ oro uostus. „Skrydžiai vyks ne tik vasarą, bet ir žiemą, šiandien pradėta ir bilietų prekyba žiemos sezonui.
2024-05-29

Bartkus mato potencialo, kad ateityje Lietuvoje galėtų būti septyni „Air Baltic“ lėktuvai

Šią savaitę susisiekimo ministrui Marius Skuodžiui užsiminus apie galimybę Lietuvai įsigyti Latvijos skrydžių bendrovės „Air Baltic“ akcijų, Lietuvos oro uostų (LOU) vadovas Simonas Bartkus tvirtina, kad sprendimą šiuo klausimu turi priimti politikai. Tačiau jis pažymėjo, kad šiuo metu Lietuvoje nuolat jau yra keturi šios bendrovės lėktuvai, o perspektyvoje jų galėtų būti septyni. „Air Baltic“ jau dabar yra mūsų partneris ir trečias pagal dydį vežėjas Lietuvos oro uostuose.
2024-01-14

Bartkus: naujo Vilniaus oro uosto atvykimo terminalo statybos galėtų startuoti už kelerių metų

Šią savaitę Lietuvos oro uostams (LOU) pristačius ilgalaikį tinklo plėtros planą iki 2052 m., bendrovės generalinis direktorius Simonas Bartkus tvirtina, kad pagrindiniai prioritetai yra sukoncentruoti iki 2030 m., ypač kalbant apie Vilniaus oro uostą. Pasak jo, per artimiausius kelerius metus numatoma sostinėje pradėti atvykimo terminalo statybą. „Yra numatyta pradėti vidurinės dalies rekonstrukciją, dabartinės registracijos salės, kuri turės visai kitą funkciją po 2025-ų metų.
2024-01-12

Marius Skuodis: numatoma statyti naują Vilniaus oro uosto atvykimo terminalą

Prieš 70 metų pastatytas Vilniaus oro uosto atvykimo terminalas ateityje keis savo funkciją – vietoj jo planuojama statyti naują terminalą, sako susisiekimo ministras Marius Skuodis. „Mes jums pristatysime jau greitai, kitų metų pradžioje, bet faktas, kad su šiomis statybomis (atvykimo terminalo – BNS) Vilniaus oro uosto statybos nesibaigs ir dar tų statybų tikrai bus gerokai daugiau“, – pirmadienį Vilniaus oro uoste žurnalistams sakė M. Skuodis.
2023-12-18

Bartkus: spalį Lietuvos oro uostuose – rekordiniai keleivių srautai

Trijuose Lietuvos oro uostuose spalį fiksuojami rekordiniai keleivių srautai, tikimasi, kad jų skaičius viršys 600 tūkst., sako Lietuvos oro uostų vadovas Simonas Bartkus. „Šių metų spalio mėnesį per Lietuvos oro uostus, tikime, kad bus viršytas 600 tūkst. keleivių srautas“, – pirmadienį žurnalistams Vilniaus oro uoste teigė S. Bartkus.

Oro uostų vadovas paaiškino, kas vyksta Vilniuje: atsiprašo, bet keleiviai ir toliau dar kankinsis eilėsė?

Jau kurį laiką tęsiantis sumaiščiai Vilniaus oro uoste dėl nusidriekusių milžiniškų keleivių eilių, apie tai pasisakė ir pats Susisiekimo ministerijos valdomos bendrovės Lietuvos oro uostų generalinis direktorius. Lietuvos oro uostų vadovas Simonas Bartkus vienoje iš internetinių platformų teigė, kad pastarąsias dvi savaites nusidriekusios eilės Vilniaus oro uosto keleivių patikroje nėra jokia paslaptis, o už tai jis pats asmeniškai atsiprašo.
2023-10-06

LTOU vadovas: saugumo auditas nėra pagrindinė procedūrų griežtinimo priežastis

Dėl sustiprintų aviacijos saugumo ir patikros procedūrų Vilniaus oro uoste driekiantis eilėms, Lietuvos oro uostų (LTOU) vadovas Simonas Bartkus teigia, kad neseniai atliktas oro uosto saugumo auditas nėra pagrindinė procedūrų griežtinimo priežastis.
2023-10-02

Oro uostų vairą perėmęs Bartkus – apie naujoves keleiviams bei nusikaltėlių gabenimo ir krepšininkų kelionių panašumus

Rugpjūčio 16 dieną Lietuvos oro uostai pradėjo naują etapą – bendrovės vadovu tapo aviacijos ir transporto specialistas Simonas Bartkus. Naujasis oro uosto vadovas sako, kad vis dar pažindinasi su organizacija, nors aviacija jam tikrai nėra nauja sritis – S. Bartkus jau 2009-2013 metais dirbo vienoje iš bendrovės pirmtakių – Vilniaus oro uoste.

Oro uostų vadovas: tiesioginiai skrydžiai į JAV – per penkerius metus

Daugėjant keleivių į JAV, per artimiausius penkerius metus gali atsirasti pirmieji tiesioginiai skrydžiai iš Lietuvos už Atlanto, sako naujasis Lietuvos oro uostų vadovas Simonas Bartkus.  „Matome, kad kai kuriomis kryptimis tarp Vilnius ir kai kurių JAV valstijų miestų, o populiariausias iš jų yra Čikaga, vidutiniškai per dieną jau šiuo metu skrenda apie 60 keleivių. Jie skrenda su persėdimais Varšuvoje, Kopenhagoje, Frankfurte, Amsterdame ar kitame Europos oro uoste.
2023-09-08

Bartkus: keleivių atvykimo terminalas Vilniuje turėtų persikelti į naują pastatą

Naujasis Lietuvos oro uostų vadovas Simonas Bartkus sako, kad senasis Vilniaus oro uosto keleivių atvykimo terminalas nebetenkina šiandieninių poreikių, tačiau paveldosaugininkams neleidžiant jo griauti,  galėtų būti statomas naujas terminalas. „Greičiausiai atvykimo funkciją turėsime perkelti į naują statinį – klausimas, kur jis bus, kaip atrodys ir kaip bus integruotas.
2023-09-06
REKLAMA
REKLAMA

Bartkus: Madrido ir Ženevos kryptys turėtų strateginę reikšmę Lietuvai

Naujasis Lietuvos oro uostų vadovas Simonas Bartkus sako, kad galimos naujos Madrido ir Ženevos kryptys turėtų strateginę reikšmę Lietuvos pasiekiamumui. „Jei kalbėtume apie dažnių didinimą, pirmiausia matyčiau Miuncheną, Paryžių, Briuselį. Jei kalbėtume apie naujų krypčių atsiradimą, matyčiau Madridą, Ženevą. Jų atsiradimas galėtų turėti strateginę reikšmę Lietuvos pasiekiamumui“, – interviu BNS sakė S. Bartkus.
2023-09-06

Lietuvos oro uostams pradeda vadovauti Simonas Bartkus

Vadovauti Lietuvos oro uostams nuo trečiadienio pradeda konkursą laimėjęs aviacijos ir transporto specialistas Simonas Bartkus. Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus valdančios bendrovės vadovo atrankoje jis įveikė aštuonis kandidatus. Pasak susisiekimo ministro Mariaus Skuodžio, konkurso komisija S. Bartkaus kandidatūrą geriausiai įvertino dėl profesinių kompetencijų aviacijos srityje, lyderystės, komandinio darbo gebėjimų bei dalykinių savybių, jam keliami aukšti reikalavimai ir lūkesčiai.
2023-08-16

Lietuvos oro uostams vadovaus Simonas Bartkus

Lietuvos oro uostų generaliniu direktoriumi paskirtas aviacijos ir transporto specialistas Simonas Bartkus, iki šiol vadovavęs „Girtekos“ grupės marketingui ir komunikacijai. Atrankoje jis įveikė aštuonis kandidatus. Vilniaus, Kauno ir Palangos oro uostus valdančiai bendrovei S. Bartkus pradės vadovauti rugpjūčio 16 dieną, pranešė Susisiekimo ministerija. „Džiaugiuosi galėdamas prisijungti prie ambicingos ir ryžtingos Lietuvos oro uostų komandos.
2023-08-08

DIENOS PJŪVIS. Chaosas aviacijoje: kainos kyla, atšaukiami skrydžiai – kelionės bus prabanga?

Pasaulio oro uotuose tvyro chaosas. Skrydžiai yra vėlinami arba išvis atšaukiami, žmonės neretai įstringa svetimose šalyse. Kiek truks ši situacija ir kas dėl to kaltas? Apie tai naujienų portalo tv3.lt aktualių pokalbių laidoje kalbasi aviacijos ekspertas, tinklaraščio „Aviacinis ronkenrolas“ autorius Simonas Bartkus ir Lietuvos transporto saugos administracijos Civilinės aviacijos skyriaus vedėja Virginija Žegunytė. LAIDĄ „DIENOS PJŪVIS“ RASITE STRAIPSNIO PRADŽIOJE.

„Girteka“ Norvegijoje bylinėjasi dėl galimai neteisėtų pervežimų

Viena didžiausių Lietuvos transporto ir logistikos bendrovių „Girteka Logistics“ Norvegijoje bylinėjasi dėl šios šalies teisėsaugos bendrovei pareikštų kaltinimų, kad ji nelegaliai vežė krovinius Norvegijos viduje. „Girteka“ kaltinimus neigia ir teismui apskundė jai skirtas baudas. Norvegijos portalo frifagbevegelse.no teigimu, Sognės ir Fjurdanės apygardos teismas bylą pradės nagrinėti balandžio 4 dieną.
2022-01-19

Liūdnos naujienos mėgstantiems keliauti: prognozuoja skrydžių brangimą

Lietuvos oro uostuose gali brangti skrydžiai. Tokią prognozę pateikia aviacijos specialistai. Anot ekspertų, šią vasarą pirmą kartą nuo 2011-ųjų pastebimai sumažėjo keleivių srautas. Kol specialistai aiškina, kad rinkos augimo sulėtėjimas gali keisti krypčių pasiūlą ir pakelti bilietų kainas, Lietuvos oro uostai aiškina, kad didelių pokyčių rinkoje neturėtų būti.
2019-10-20

Aviacijos ekspertas: Lietuvoje turime per daug pigių skrydžių

Skrydžių krypčių nutraukimo iš Vilniaus oro uosto, apie kurį paskelbė „Wizz Air“, artėjančios krizės ženklu laikyti negalima. Tačiau ir tikėtis didesnio pigių skrydžių pasirinkimo iš sostinės oro vartų nederėtų. Anot aviacijos eksperto Simono Bartkaus, Lietuvoje jau kurį laiką tiesiog buvo per daug pigių skrydžių.
2019-01-26

Bėdos „Small Planet Airlines“: atostogoms ruošiamas planas B

Žinia į kurortus išsiruošusiems gyventojams: alternatyva „Small Planet Airlines“ paruošta
2018-11-23

Sunkumų krečiama „Small Planet Airlines“ atleidžia ketvirtadalį lietuvių

Finansinių sunkumų slegiama persitvarkanti Lietuvos užsakomųjų skrydžių bendrovė „Small Planet Airlines“ atleidžia 87 darbuotojus – maždaug ketvirtadalį viso Lietuvos filialo personalo. Užimtumo tarnyba pranešė spalio mėnesį gavusi pranešimą apie 87 įmonės darbuotojų atleidimą – juos numatoma atleisti dėl perteklinių funkcijų atsisakymo, ir tai yra didžiausias grupinis atleidimas, apie kurį pranešta praėjusį mėnesį.
2018-11-15

„Small Planet Airlines“ ir vėl priversta atidėti skrydžius: į lėktuvą tilps ne visi

„Small Planet Airlines“ praneša, kad sugedus vienam lėktuvui Antalijoje, Turkijoje, tenka koreguoti keliaujančiųjų planus. Problemų kils ne tik norintiems grįžti iš Rodo į Vilnių, bet ir keliaujantiems į Burgasą.  Sugedo „Airbus A320“ lėktuvas, turėjęs be keleivių skristi iš Antalijos į Rodą, o ių jo jau su keleiviais į Vilnių. Pranešama, kad nors ir gedimas yra šalinamas, skrydį teks atidėti ilgesniam laikui. „Dėl skrydžių saugos, lėktuvų įgulų darbo laikas yra griežtai ribojamas.
2018-07-02

Į neramumų krečiamą Turkiją šeštadienį iš Vilniaus išskrido per 300 keleivių

Į neramumų krečiamą Turkiją ankstyvą šeštadienio rytą iš Vilniaus oro uosto išskrido per 300 keleivių. Į Antalijos kurortą Turkijos pietuose dviem reisais išvyko 173 ir 152 keleiviai, BNS informavo Lietuvos kapitalo užsakomųjų skrydžių bendrovės „Small Planet Airlines“ Marketingo departamento direktorius Simonas Bartkus. Pasak jo, pagal šiuo metu turimą informaciją, skrydžiai vyks toliau, tačiau situacija bus atidžiai stebima.
Aktualijos 2016-07-16

Panika dėl terorizmo Egipte pasiekė Lietuvą: masiškai atšaukiami skrydžiai

Užsienio reikalų ministerija (URM) penktadienį pareiškė rekomenduojanti neskristi į Šarm el Šeicho oro uostą ir kitus Sinajaus pusiasalio oro uostus. Beveik pusė Egipte esančių turistų iš Lietuvos bus parskraidinti sekmadienį. URM pranešė, kad dėl kriminalinių ir teroristinių grupuočių veiklos saugumo padėtis yra ypač bloga Šiaurės Sinajaus provincijoje.
Aktualijos 2015-11-06

Vilniaus oro uoste – dar daugiau skydžių į pagrindinius Europos oro uostus

Paskutinį kovo sekmadienį prasidedantis aviacinis vasaros sezonas pasiūlys dar daugiau skrydžių iš Lietuvos sostinės. „Air Lituanica“ ir „Wizz Air“ pristatė savo planus. „Air Lituanica“ skrydžių iš Vilniaus oro uosto skaičius padidės iki 59 reguliarių išvykimų per savaitę. Į Amsterdamo oro uostą  – nuo 5 iki 7 reisų per savaitę, o skrydžių į Miuncheną palaipsniui padaugės nuo 4 iki 7 reisų per savaitę.
2015-03-24

2015-aisiais „Air Lituanica“ numato plėtrą

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ 2014 metais pervežė daugiau nei 132 tūkst. keleivių, per visą veiklos laikotarpį – daugiau nei 182 tūkst., o kitais metais planuoja perkopti 200 tūkst. pervežtų keleivių skaičių ir plėsti savo skrydžių geografiją. Į 2014 m. vykusius „Air Lituanica” skrydžius buvo parduota daugiau nei 140 tūkst. bilietų. Vidutinė bilieto kaina į vieną pusę be oro uosto mokesčių yra 84 Eur / 290,04 Lt. Daugiausiai keleivių pervežta Talino kryptimi – 27 tūkst.
2015-01-06

2015-aisiais „Air Lituanica“ numato plėtrą

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ 2014 metais pervežė daugiau nei 132 tūkst. keleivių, per visą veiklos laikotarpį – daugiau nei 182 tūkst., o kitais metais planuoja perkopti 200 tūkst. pervežtų keleivių skaičių ir plėsti savo skrydžių geografiją. Į 2014 m. vykusius „Air Lituanica” skrydžius buvo parduota daugiau nei 140 tūkst. bilietų. Vidutinė bilieto kaina į vieną pusę be oro uosto mokesčių yra 84 Eur / 290,04 Lt. Daugiausiai keleivių pervežta Talino kryptimi – 27 tūkst.
2015-01-04

LiMA atšventė savo 10-ąjį gimtadienį

Ketvirtadienio vakarą Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) Vilniaus rotušėje šventė 10-ąjį savo gimtadienį. Į renginį atvyko daugiau nei 100 įmonių vadovų bei marketingo specialistų. Sveikinimo žodžius tarė Lietuvos komunikacijos agentūrų asociacijos valdybos pirmininkas Saulius Šukaitis bei Ryšių su visuomene agentūrų asociacijos (RSVA) tarybos pirmininkas Kęstutis Gečas, kalbėjo ir vienas iš asociacijos įkūrėjų – Jonas Jankūnas.
2014-09-26

Kada įmonei verta keisti prekės ženklą

 Vilija Andrulevičiūtė, LRT.lt Įmonės savo prekės ženklą paprastai keičia (angl. „rebranding“) dėl dviejų pagrindinių priežasčių – jos arba bėga nuo savo negatyvios praeities, arba išsiplečia ir klesti tiek, kad nebesutelpa į senojo prekės ženklo rėmus, sako Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) valdybos pirmininkas Simonas Bartkus. Tačiau LRT.lt pašnekovas pastebi, kad, kartais keisdamos prekės ženklą, įmonės prašauna pro šalį, sulaukia nesėkmės.
2014-04-09

Išrinkta nauja Lietuvos marketingo asociacijos valdyba

Kasmetinio Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) visuotinio narių suvažiavimo metu išrinkta nauja asociacijos valdyba. Tai – 7 savanoriškais pagrindais dirbsiantys organizacijai priklausantys nariai. Trys iš septynių valdybos narių perrinkti antrai kadencijai, vienas narys grįžo į valdybą po pertraukos, dar trys nariai pirmą kartą papildė valdybos gretas. Naujosios valdybos pirmojo posėdžio metu išrinktas valdybos pirmininkas – juo perrinktas iki šiol šias pareigas ėjęs Simonas Bartkus.
2014-03-14

„Air Lituanica“ pradėjo skrydžius į Taliną

Nuo trečiadienio oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ pradėjo skrydžius į Taliną. Didindama skrydžių skaičių Prahos, Miuncheno, Berlyno ir Paryžiaus kryptimis, „Air Lituanica“ iš Vilniaus oro uosto kils 35 kartus per savaitę. „Nuo kovo 1 d. pradėję vykdyti skrydžius antruoju orlaiviu, padidinsime reguliariųjų reisų skaičių, taip suteikdami galimybę savo keleiviams patogiau planuoti kelionių laiką bei mažinti išlaidas, – sako „Air Lituanica“ komercijos direktorius Simonas Bartkus.
2014-03-12

„Air Lituanica“ skraidins į didžiausią NT parodą

 Kasmet Kanuose, Prancūzijoje vyksta didžiausia tarptautinė nekilnojamojo turto (NT) ir investicijų paroda „MIPIM 2013“. Šiais metais „Air Lituanica“ specialiai lietuviams organizuoja skrydį į jau 25-ąjį kartą vyksiančią parodą, į Kanus ir atgal kovo 11-14 d. MIPIM suburia įtakingiausius įvairių sektorių viso pasaulio nekilnojamojo turto rinkos žaidėjus ir sudaro galimybę susipažinti investuotojų ieškantiems projektų vystytojams bei įdomių projektų ieškantiems investuotojams.
2014-01-20

„Air Lituanica“ teiks naują, visame pasaulyje populiarią paslaugą

Nuo lapkričio 2 d. oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ pirmoji Tarptautiniame Vilniaus oro uoste pradėjo teikti nepertraukiamos skrydžių registracijos paslaugą. Keleiviai gali bet kuriuo jiems patogiu metu registruotis ir priduoti bagažą į visus tos dienos kompanijos skrydžius. „Mūsų kompanijos tikslas yra siūlyti patogias paslaugas savo keleiviams.
2013-11-05

Atnaujinami skrydžiai iš Vilniaus į Prahą ir Miuncheną

Nuo penktadienio, rugsėjo 20 d., „Air Lituanica“ pradeda skrydžius iš Tarptautinio Vilniaus oro uosto (TVOU) į Prahos Vaclovo Havelo oro uostą (angl. Václav Havel Airport Prague), o nuo šeštadienio, rugsėjo 21 d. – į Miuncheno oro uostą. „Iš Vilniaus Prahos kryptimi paskutinį kartą skraidinama buvo prieš pusmetį, o į Miuncheną skrydžiai buvo vykdomi tik 2010 m. vasarą.
2013-09-17

„Air Lituanica“ į Amsterdamą skraidins dar dažniau

Oro linijų bendrovė „Air Lituanica“ toliau siūlo keleiviams patogesnius jungiamuosius skrydžius. Nuo rugsėjo 15 d. per Šipolio (angl. Schiphol) oro uostą į Amsterdamą bendrovė skraidins ne vieną, bet du kartus per dieną. Dabar skrydžiai bus vykdomi ir ryte, ir vakare. Vakariniu laiku iš Vilniaus išvykstama 18.10 val., iš Amsterdamo – 20.30 val. Skrydžio trukmė apie 2 val. 20 min.
2013-08-19

Vienišų valentinų bendrovėms dar nereikia

Prekybininkų pamėgtą Valentino dieną vis daugiau žmonių pasaulyje praleis be antrųjų pusių. Ir ne iš blogo gyvenimo, pastebi rinkodaros specialistai. Pasak jų, didelę perkamąją galią turintys vienišiai tampa pagrindiniu reklamos užsakovų taikiniu, o Lietuvoje įmonių komunikacija vis dar nukreipta į šeimas. Didžiojoje Britanijoje nesusituokusiųjų skaičius pernai pirmą kartą buvo didesnis nei gyvenančių porose ir pasiekė 53 proc., atkreipia dėmesį rinkodaros specialistas Davidas Benady’us.
2013-02-14

Naujas „Air Lituanica“ vadovas E. Zubrus: su kitomis oro bendrovėmis nekonkuruosime

„Nekonkuruosime su kitomis oro bendrovėmis, skraidančiomis iš Lietuvos. Mes tikimės tapti pagrindiniu šalies vežėju“, - sakė licencijos laukiančios aviacijos bendrovės „Air Lituanica“ vadovas Erikas Zubrus. Buvęs užsakomųjų skrydžių „FlyLAL Charters“ (dabar - „Small Planet Airlines“) ir įmonės "Agrowill" vadovas prie naujosios aviacijos įmonės vairo stojo prieš savaitę, rašo „Lietuvos rytas“. Jau aišku ir kas vadovaus Komercijos skyriui – į šį postą paskirtas Simonas Bartkus.
2013-02-08

Išpardavimų bumas: proga sutaupyti ar išleisti daugiau? (I)

Kainos krenta! Paskutinis išpardavimas! Didesnių nuolaidų nebus! – tokiais ir panašiais šūkiais prekybininkai per išpardavimus vilioja klientus. Kokia ta lietuviškoji išpardavimų kultūra, kaip į skambias akcija reaguoja pirkėjai ir kaip, susiviliojus nuolaidomis, neparsitempti namo visos krūvos nereikalingų daiktų? Pirkėjai perpranta pardavėjų metodus SEB banko šeimos finansų ekspertė Julita Varanauskienė pastebi, kad lietuviai vis geriau perpranta sezoninių išpardavimų specifiką: „Dažnas jau ir...
2013-01-26

ES pirmininkausianti Lietuva gali likti atskirta nuo Briuselio

iLietuvai rengiantis pirmininkauti Europos Sąjungai, skrydžiai į Briuselį tampa galvos skausmu. Derybos dėl dažnesnių skrydžių su oro bendrovėmis sėkme nekvepia. Mūsų šalis kitąmet pirmą kartą pirmininkaus ES Tarybai. Tam rengiamasi jau senokai, bet ne viskas vyksta taip sklandžiai, kaip tikėtasi. Siekiama, kad kol Lietuva pirmininkaus, skrydžiai iš Vilniaus į Briuselį ir atgal vyktų bent du kartus per dieną susitikimams tinkamu laiku.
2012-11-15

Oro uostai: Vilnius laimi prieš Kauną

Tarptautiniame Kauno oro uoste (TKOU) pastarąjį mėnesį pokyčių nestinga: prieš tris savaites atsistatydino TKOU vadovas Arijandas Šliūpas, o kiek vėliau „Ryanair“ paskelbė apie dar 5 krypčių perkėlimą į Vilnių. Prabilta, kad dėl sumažėjusio keleivių srauto gali tekti atleisti ir dalį darbuotojų.
2012-08-16

Šalies miestų įvaizdį kuria prekių ženklai ir vietos verslas

Lietuviai mažesnius savo šalies miestus pažįsta pagal ten įsikūrusias bendroves ir prekių ženklus, o ne pagal miestų istorines vietas ar herbus. Tai parodė Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) užsakymu atliktas rinkos tyrimų bendrovės „GfK CR Baltic“ tyrimas, kuriame 1700 gyventojų turėjo pateikti po vieną žodį ar žodžių junginį, kuris pirmiausia asocijuojasi su tam tikro miesto pavadinimu.
2012-01-30

Reklamai internete – daugiau pinigų

Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) kartu su „Verslo žiniomis“ gruodį atliktos reklamos ir rinkodaros specialistų apklausos rezultatai parodė, kad net 65,7 proc. įmonių šiais metais ketina didinti rinkodaros išlaidas reklamai internete. Iš viso 2012 m. rinkodaros biudžetą ketina didinti 53,4 proc. įmonių – t.y. beveik 6 proc. daugiau nei pernai. 8,6 proc. visų apklaustų įmonių biudžetą planuoja didinti daugiau nei 50 proc., o mažinti šias išlaidas  planuoja tik 18,6 proc. šalies įmonių.
2012-01-09

Paaiškėjo tarptautinio studentų konkurso „Creative Shock“ nugalėtojai

ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybės pirmą kartą Lietuvoje organizuotą tarptautinį konkursą studentams „Creative Shock“ laimėjo komanda „99%“ iš Stokholmo aukštosios ekonomikos mokyklos Rygoje „SSE Riga“. Komanda sėkmingai įveikė Lietuvos rinkodaros asociacijos (LiMA) parengtą finalinę konkurso užduotį. Antrąją ir trečiąją vietas dalinosi „G-Pet“ ir „SUIDĖJA“ komandos iš ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto. Konkurse dalyvavo 52 komandos iš 14 Europos universitetų.
2011-12-08

Lietuvos marketingo asociacijos nariai perduos žinias studentams

Gruodžio 3 d. Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) nariai, bendradarbiaudami su ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto Studentų atstovybe (ISM SA), skaitys atviras paskaitas studentams, kurių metu apžvelgs naujausias tendencijas viešųjų ryšių, marketingo strategijos, partizaninio marketingo bei socialinių medijų srityse. Po paskaitų vyks ISM SA organizuoto verslumo konkurso „Creative Shock“ finalas. Geriausiai atrankiniame etape pasirodžiusioms komandoms per 2,5 val.
2011-12-01

„Lietuva – drąsi šalis“: įvaizdžio kūrimo fiasko? (II)

Pirmojoje šio straipsnio dalyje „Balsas.lt“ jau rašė, kad savo ataskaitoje (2009  m. kovo 31 d.) „Lietuvos įvaizdžio formavimas“ Valstybės kontrolė konstatavo, jog visas iki šiol nuveiktas darbas formuojant Lietuvos įvaizdį buvo neefektyvus, modelis neveiksmingas, o visi susiję darbai vyko netikslingai ar nekoordinuotai. Tačiau šūkis „Lietuva – drąsi šalis“, iš „kvadratėlių“ sudėliotas Lietuvos logotipas ir „Lietuvos įvaizdžio knyga.

Išrinkta nauja Lietuvos marketingo asociacijos valdyba

Kasmetinio Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) visuotinio narių suvažiavimo metu išrinkta nauja organizacijos valdyba – 7 savanoriškais pagrindais dirbsiantys asociacijos nariai. Pirmajame naujos LiMA valdybos posėdyje valdybos pirmininko pareigoms eiti trečią kartą iš eilės perrinktas Vilniaus oro uosto komercijos departamento direktorius Simonas Bartkus. LiMA direktoriaus pareigas toliau eis Vytautas Gailevičius, Lietuvos nacionalinės filharmonijos Visuomenės informavimo skyriaus vadovas.
2011-06-08

Lietuvos marketingo specialistai tiesia pagalbos ranką Latvijai

Lietuvos marketingo asociacijos (LiMA) atstovai šių metų gegužės 16 dieną dalyvavo Latvijos užsienio reikalų ministerijos organizuotoje apskrito stalo diskusijoje „Maisto rinkos galimybės Lietuvoje“. Diskusijoje taip pat dalyvavo Latvijos ambasadorius Lietuvoje Mārtiņš Virsis bei Latvijos įmonių rūmų valdybos pirmininkas Gundars Andžāns. Renginio metu pristatyta neseniai suburta LiMA ekspertų grupė.
2011-05-19

Reklamos rinkos pragiedruliai

Kalbant apie Lietuvos reklamos rinką, specialistų nuomonės išsiskiria – vieni sako, kad ji jau atsigauna, kiti prognozuoja dar vienus sunkius metus. Didins biudžetus Praėjusį mėnesį atlikta Lietuvos marketingo asociacijos (LiMa) narių apklausa rodo, kad kitais metais beveik pusė šalies įmonių penktadaliu ketina didinti rinkodaros biudžetą. „Labiausiai didės interneto reklamos biudžetas, antroje vietoje – netradiciniai komunikacijos būdai, o tradiciniai išliks daugmaž tokio paties lygio.
2010-12-21

Lietuvos marketingo asociacija plečiasi regionuose

Minėdama šešerių metų veiklos sukaktį, Lietuvos marketingo asociacija (LiMA) įsteigė atstovybę Kaune. Steigiamajame LiMA Kauno skyriaus susirinkime buvo išrinkta 5 narių valdyba: „Gismeteo“ atstovas Lietuvoje Kęstutis Petkevičius, VDU Studijų marketingo tarnybos direktorė Miglė Šontaitė, „Beaufour Ipsen Pharma“ pardavimų ir rinkodaros skyriaus vadovo asistentė Edita Česnavičienė bei KTU Ekonomikos ir vadybos fakulteto Marketingo katedros lektorė Indrė Jucaitytė.
2010-09-10

Simonas Bartkus: pagyrimai ir pageidavimai Vilniaus oro uostui

„The Economist“ tinklaraštyje „Business Traveller“ išspausdino gražų pagyrimą Vilniaus oro uostui: ONCE all but off the aviation map after the collapse of Lithuania’s national airline, Vilnius is now served by a respectable number of direct flights (at least within Europe). The new de facto national carrier, Star1, is a budget airline that offers bookable seats. The capital city’s airport is a mere 15 minutes (maybe a bit more in the rush hour) from the city centre.
2010-03-23

Balsas.lt drauge su tinklaraštininkais kuria skiltį "Medija"

Pradedame bendradarbiauti su tinklaraščiais, rašančiais apie rinkodarą ir komunikaciją, ir plečiame „Verslo“ rubriką. Bendradarbiaudamas su tinklaraščiais, rašančiais apie mediją, Balsas.lt publikuos geriausius jų straipsnius „Verslo“ rubrikos skiltyje „Reklama ir žiniasklaida“, kuri nuo šiol vadinsis „Medija“. Ateityje planuojama bendradarbiauti ir su tinklaraščiais, rašančiais apie kitas sritis. Balsas.
2009-05-25

V.Stundys: baugu dėl jaunosios kartos kultūros

Vieni aktyviausių aukštojo mokslo reformos iniciatorių - Tėvynės sąjunga-Lietuvos krikščionys demokratai (TS-LKD) naujos kadencijos Seime ūmai prarado ankstesnį entuziazmą. Šios partijos frakcija Seime neseniai šaltu dušu pasitiko koalicijos partnerių liberalų vadovaujamos Švietimo ir mokslo ministerijos (ŠMM) atstovus, atvykusius pristatyti Mokslo ir studijų įstatymo projektą.
Į viršų