Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Ko gero, šitaip reikėtų byloti apie Lietuvos rašytojų sąjungos leidyklos neseniai išleistą Liudviko GADEIKIO romaną „Juodojo kelio istorijos“. Vien dėl iki šiol negirdėto Lietuvoje verslo romano žanro.

REKLAMA


Rimvydas STANKEVIČIUS

1954-ųjų gimimo L. Gadeikis iki šiol labiau buvo žinomas žurnalistikos frontuose ir dažniau buvo įvardijamas kaip įvairių žiniasklaidos leidinių redaktorius, nei rašytojas, o gerų darbų literatūrai krepšelyje teturėjo vieną 1988 metais išėjusią knygą „Basas“, sudarytą iš apsakymų ir vienos apysakos. Tiesa, ši knyga buvo įvertinta net dviem - literatūrine Žemaitės bei „Nemuno“ premijomis.

REKLAMA
REKLAMA

Šiandien, daugiau nei po dvidešimties metų, L. Gadeikis grįžta į literatūros erdvę su šiuo novatorišku kūriniu apie Lietuvos verslo raidos kelius ir šunkelius valstybės nepriklausomybės atkūrimo laikotarpiu.

Nesu alergiškas naujovėms, bet panašių fiasko, kaip antai prieš keletą metų išvešėjusio „žurnalistinio romano“ knygų serijos apie Radži, Dž. Butkutę ir kitus Lietuvos pramogų virtuvės blizgučius, baigia įvaryti pasidygėjimą pačiu terminu, kai šalia žodžio „romanas“ esama dar ir kaži kokią specialią jo paskirtį ar tikslinę auditoriją nurodančio paaiškinimo.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų