Rugpjūčio 27 d. visi kviečiami į Mokytojų namų kiemelyje vyksiantį nemokamą koncertą-maratoną „Gyventi negalima mirti“, kuriame bus galima išgirsti Jurgą Šeduikytę, Veroniką Povilionienę, Jurgį Didžiulį, Erica Jennings, grupes „Subtilu – Z", „Stipriai kitaip", „Biplan“, „ŽAS“, bardą Domantą Razauską, Aidą Ginioti ir Atvirą ratą, duetą „Gerai gerai & Miss Sheep" ir daugybę kitų puikių atlikėjų, kurie nuo 13.30 val. iki vėlyvo vakaro dovanos savo muziką, negaudami jokio atlygio ir vedami vienos idėjos: padėti sergantiems leukemija, kurių gyvybes gali išgelbėti donorai.

Koncerto metu visi norintieji galės labai paprastai ir lengvai užsiregistruoti į negiminingų kaulų čiulpų donorų registrą, t. y. tapti kieno nors gyvybės gelbėtoju. Lietuvoje, Vokietijoje, Naujojoje Zelandijoje, Meksikoje ar Australijoje – bet kuriame pasaulio taške kenčiančiam nuo leukemijos žmogui gali prireikti būtent Jūsų kaulų čiulpų. Donoro ir priimančiojo kaulų čiulpus organizmai turi būti labai panašūs, todėl labai svarbu, kad kuo daugiau žmonių registruotųsi į donorų gretas, didindami sergančiųjų šansus išgyventi.

Visi akcijos dalyviai koncertuoja nemokamai, be jokio atlygio – tiesiog norėdami palaikyti šaunią Vilniaus mokytojų namų, Kristupo vasaros festivalio ir bendrijos „Kraujas“ iniciatyvą – suteikti klausytojams progą sužinoti daugiau apie tai, kaip jie galėtų sugrąžinti sveikatą kenčiantiems skausmą ir tyliai nykstantiems žmonėms. Tai tikrai paprasčiau negu atrodo!

REKLAMA

„Sužinojęs daugiau apie kaulų čiulpų donorystę, manau, galėčiau tapti donoru, – tvirtina dalyvaujančios akcijoje grupės „Stipriai kitaip“ narys Vidas Bareikis. – Labai svarbu, kad žmonės žinotų, jog tai ne taip jau ir sunku.“


Rašyti komentarą...
J
Jurgis
2010-08-25 16:52:22
Pranešti apie netinkamą komentarą
Puiki iniciatyva
Atsakyti
0

f
funty
2010-08-25 17:13:29
Pranešti apie netinkamą komentarą
PRinasi
Atsakyti
0

s
susizavejusi
2010-08-30 08:54:19
Pranešti apie netinkamą komentarą
gaila, kad neteko sudalyvauti siame projekte, bet ideja nereali
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (4)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų