Po 32 metų pertraukos vėl meilės ugnį miuziklo scenoje pasiryžę įžiebti režisierius Gytis Padegimas ir kompozitorius Giedrius Kuprevičius. Rugsėjį pasirodysiančiam miuziklui gyvybę suteiks ta pati kūrybinė grupė, kuri dirbo su 2004-2005 metų miuziklo pastatymu. Kultiniu tapęs miuziklas “Ugnies medžioklė su varovais” taps didžiausia 2008-2009 metų „Domino“ teatro sezono premjera.  

Atlikėjai : sena ar nauja vis tiek  - artima

„Domino“ teatro salėje liepos 10 d. įvyko pirmoji improvizuota miuziklo repeticija, kurioje buvo pristatyta nauja miuziklo vizija. Plačiau apie ją žiūrėkite videoreportaže (straipsnio pabaigoje).

 Rugsėjo mėnesį dienos šviesą išvysiančiame miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“ vaidmenis kurs puikiai žiūrovams pažįstami atlikėjai.

Paklausus, kodėl dalyvauja šiame projekte, Monikos vaidmenį atliksianti Ona Kolobovaitė, spėjusi išpopuliarėti kaip Ieva iš serialo „Nekviesta meilė“, atsakė, kad dalyvavimas  2004-2005 m  miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“paliko gilius neišdildomus įspūdžius, prisiminimus. Dar pridūrė, kad  šis miuziklas – puiki aktorinio ir dainuojamojo meno mokykla.

REKLAMA

Juliaus partiją atliksiantis Mindaugas Zimkus, 2008 metų „Auksinio scenos kryžiaus“ nominantas, teigė nuo vaikystės jaučiąs artimą ryšį su šiuo kūriniu, todėl šiais metais taip pat kaip ir prieš keturis metus priėmė pasiūlymą dainuoti.

Korifėjaus vaidmens atlikėjas Tomas Icikzonas sako, kad grįžimas į sceną su šiuo miuziklu jam – puiki galimybė iš naujo išbandyti save scenoje ir muzikoje.

Realybės šou „Dangus“ antros vietos nugalėtojai Augustei Vedrickaitei, miuzikle atliksiančiai Monikos vaidmenį, tai puiki galimybė susipažinti su kitokia savimi.

Organizatoriai tikisi, kad prie kūrybinės grupės po Naujųjų metų prisijungs visa širdimi su miuziklu esanti Jurga Šeduikytė ir Vidas Bareikis, kurie susipažino prieš keturis metus dalyvaudami miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“.

„Netolimoje ateityje, po miuziklo „Ugnies medžioklė su varovais“ premjeros, prie kūrybinės grupės prisijungs dar keletas Lietuvoje gerai žinomų atlikėjų“, – apie ateities planus užsiminė „Domino“ teatro vadovas Egidijus Baranauskas.


Rašyti komentarą...
L
Lew
2008-11-02 13:26:28
Pranešti apie netinkamą komentarą
Kolobovaitė - jėga :) O Augustė nepateko.. :D
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (1)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų