Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Vos prieš keletą dienų, lietuviškos muzikos apdovanojimuose M.A.M.A. metų debiutantais paskelbti „Gerai Gerai & Miss Sheep" ant laurų nemiega. Jau sausio 21-ąją duetas kviečia į gyvos muzikos klubą „Tamstą“, kuriame sugros dviejų valandų programą, pirmą kartą pristatytą jųdviejų metų koncerte „Gerai Gerai & Miss Sheep Lost In The Zoo“. Tąkart publiką akino 3D vizualizacijos ir šimtai kvadratinių metrų LED sistemų. Šįkart Žmogus Orkestras ir Panelė Avis žada kuklesnę, bet tikrai ne tylesnę programą.

REKLAMA

„Metas statulėlę padėti į lentyną ir kalbėti muzika. Mes labai džiaugiamės, kad po nemažos pertraukos sugrįžtam į „Tamstą“. Turbūt nesumeluosim -  tai viena geriausių vietų Vilniuje, kur galima kokybiškai groti. Beje, tai buvo bene pirmasis klubas, kur mes pradėjome savo muzikinį kelią. Simboliška čia grįžti būtent dabar“, - šypsosi aštrialiežuvė Miss Sheep.

REKLAMA
REKLAMA

Savo scenos partnerei antrina ir Žmogumi Orkestru karts nuo karto pašaukiamas Gerai Gerai, kurio rankos vienu metu sugeba maigyti tiek sintezatorių, kad aikteli ne vienas.

„Koncerto metu sugrosim dviejų valandų šokių programą. Prie mūsų prisijungs ir Nulis Vaizdo, kuris pažadėjo pamaloninti savo 3D vaizdais. Žinoma, kad scenoje į taktą trepsės ir likusi mūsų komandos dalis – bosistas Anatolij Len ir būgnininkas Sergej Makidon. Ot tai pirtį užkirsim!", - pasirodymo detales išduoda Gerai Gerai.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų