Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Praėjusį sekmadienį nacionalinės reikšmės LNK projekte „Lietuvos supermiestas“ paaiškėjo, kurie aštuoni iš dešimties miestų toliau tęs kovas žaidime ir kovos dėl garbingo titulo. Tai - Klaipėda, Marijampolė, Panevėžys ir Dzūkijos miestai. Primename, kad pirmajame pogrupyje liko Kaunas, Visaginas, Aukštaitija ir Žemaitija.

REKLAMA

Šį sekmadienį prasideda antrasis žaidimo etapas, kuriame susitinka pirmasis pogrupis. Šįkart niekas nekris, tik rinks balus, tačiau jau kitoje kovoje, susumavus abiejų laidų rezultatus, reikės atsisveikinti su dar viena komanda.

Šįkart Kaunas į kovos areną išleis Egidijų Sipavičių ir sparčiai populiarėjančią sunkaus metalo kauniečių grupę „Thundertale“, kurie atliks vieną patriotiškiausių ir gražiausių lietuviškų dainų. E.Sipavičius pasirodys visiškai naujame amplua.

REKLAMA
REKLAMA

Praėjusį savaitgalį virusios aistros dėl rinkimų nusikels ir į studiją. Kauno komandos kapitonas Merūnas, paklaustas Mariaus Jampolskio, kodėl šis netampantis Kauno meru, atsakys: „Jūs esate labai blogai informuotas. Aš jau esu meras. Tokia mano pravardė tarp draugų“.

Per dantį bus bandoma traukti ir Aukštaitijos kapitonė Vaida Genytė. „Aukštaitija, laikykite Vaidą visą laiką ir bus aukščiausi balai,“ – dainininkę girs komisijos narys aktorius Saulius Siparis, kurio komentarą Marius Jampolskis pašieps: „Nes jeigu Aukštaitija jos nelaikys, tai ją palaikysite Jūs, taip, Sauliau?“

Aukštaitija projekte mes rimtą kozirį – ginti šio gražaus Lietuvos regiono garbės stos visa daininga Juozapaičių šeima: Vytautas, Eglė ir dukra Ieva. Visaginas žiūrovo akį pamalonins itin sudėtingu pripažintų akrobatų Anos ir Dmitrijaus pasirodymu. O Žemaitijos komanda atsiveš ištisą Užgavėnių karnavalą: čia bus tikras persirengėlių šou ir kvepės lietuviškais blynais.

REKLAMA
REKLAMA

Smagiausia užduotis komandų lauks laidos pabaigoje – kurios komandos atstovui pavyks ant įsiutusio buliaus išsilaikyti dvi minutes?

Užgavėnių šou, bulių tramdymas ir azartiškiausios miestų varžybos – didžiausiame šalies projekte „Lietuvos supermiestas“ jau šį sekmadienį 19.30 valandą tik per LNK.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų