Grupę „Sel“ į koncertą Klaipėdoje gruodžio 19 d. atlydės inovatyvios ir ypač kokybiškos aparatūros karavanas. Kultinės grupės kalibro vertas garsas ir apšvietimas klubo „Dr.Who“ publiką privers pamiršti žemę po kojomis.

„Sel“ muzikos jėgą klube atskleis vienos prestižiškiausių pasaulyje įgarsinimo sistemų gamintojų „L-Acoustics“ aparatūra. Su minėta kompanija savo turų metu bendradarbiauja Madonna, „Depeche Mode“, „Radiohead“, „Aerosmith“ ir kitos didžiausio ryškumo žvaigždės.

Į „Dr.Who“ bus atgabenta visa tona naujos kartos garso aparatūros, o taip pat moderniausios apšvietimo sistemos ir ekranai vizualizacijoms.

Suvaldyti išskirtinės įrangos arsenalą koncerte padės kartu su „Sel“ lyderiu Egidijumi Dragūnu atvykstantis garso režisierius, apšvietėjas ir VJ. „Dr.Who“ publika gali tikėtis aukščiausios kokybės garso ir apšvietimo iškrovos. Ateikite ir įvertinkite“, – kalbėjo klubo atstovai.

Dviejų valandų trukmės „Sel“ pasirodymo metu šį šeštadienį nuskambės netikėtos puikiai žinomų hitų versijos ir bus proga patirti naujojo grupės albumo skonį.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų