Rašyti komentarą...
Nuoroda nukopijuota
DALINTIS

Neseniai prasidėjo jau tradiciniu tapęs jaunimo muzikos grupių konkursas „Euro Rock Vilnius“. Jaunieji Lietuvos muzikantai vėl kviečiami varžytis dėl pagrindinio konkurso prizo – dalyvavimo tarptautiniame jaunimo muzikos seminare „Euro Rock Seminar 2008“, kurio programa vyks Vokietijoje, Prancūzijoje ir Didžiojoje Britanijoje.

REKLAMAKiti konkurso prizai – tai dalyvavimas tarptautiniame jaunimo muzikos projekte „WM>08: Please, Don't Wash Separately! (III)“ Vokietijoje ir „Tamsta“ muzikos instrumentų salono 400 Lt vertės kuponas. Visi konkurso finalininkai laimės kelialapius į Baltijos šalių jaunimo muzikos konkursą „Baltic New Music Chart“ ir teisę pasirodyti „Euro Rock“ koncerte šių metų muzikos ir meno festivalyje „Be2Gether“.

REKLAMA
REKLAMA

VšĮ „Muzikos zona“, remiama Lietuvos autorių teisių gynimo asociacijos agentūros LATGA-A ir Vilniaus miesto savivaldybės, konkursą „Euro Rock Vilnius“ organizuoja penktą kartą, tačiau „Euro Rock“ seminare dalyvavo jau penkiolika Lietuvos grupių, tarp kurių galima paminėti „Empti“ (1994), „dr.Green“ (1998), „Bites“ (2002), „IR“ (2004), o patys pirmieji 1993 metais į Duisburgą vyko Marijonas Mikutavičius ir grupė „Bovy“. 1993-1999 metais kelialapius į seminarą gaudavo legendiniu tapusio „Pačių blogiausių grupių festivalio“ konkurso laimėtojai.

Konkursas „Euro Rock Vilnius“ yra viena iš nedaugelio jaunoms grupėms suteikiamų progų prisistatyti platesnei auditorijai ir kompetentingai komisijai bei gauti šansą karjerai muzikos versle. Konkurso komisijos darbui tradiciškai vadovauja muzikologas, radijo stoties „Opus 3“ vadovas Darius Užkuraitis, o ją sudaro per tuziną autoritetingų muzikantų, muzikos žurnalistų, leidėjų ir organizatorių.

REKLAMA
REKLAMA

Dalyvauti konkurse „Euro Rock Vilnius 2008“ kviečiamas jaunimas nuo 16 iki 26 metų, nesudarę sutarčių su muzikos verslo įmonėmis ir anksčiau nedalyvavę „Euro Rock“ seminaruose. Iki balandžio 1 grupės turi užpildyti konkurso anketas ir pateikti dviejų kompozicijų demonstracinius įrašus, pagal kuriuos komisija atrenka nuo 9 iki 16 (paprastai – apie 12) pusfinalininkų. Pusfinalių koncertai vyks 2008 m. balandžio 9, 16 ir 23 dienomis „Tamsta“ klube Vilniuje. Komisija, vertindama dalyvių kūrybiškumą, meistriškumą ir įtaigumą, išrinks keturias geriausiai pasirodžiusias grupes, kurios susirungs konkurso finale gegužės 1 dieną „Tamstoje“.

Organizatoriai kviečia jaunuosius muzikantus ir atlikėjus susipažinti su konkurso nuostatais, kurie yra paskelbti konkurso tinklalapyje, iki kovo 31 dienos registruotis elektroniniu paštu [email protected] atsiunčiant užpildytą dalyvio anketą, nuotrauką ir 2 dainas MP3 formatu (192 kbps) bei įsijungti į „Euro Rock Vilnius“ virtualią bendruomenę konkurso „MySpace“ tinklapyje.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
rekomenduojame
TOLIAU SKAITYKITE
× Pranešti klaidą
SIŲSTI
Į viršų