Saulėtą trečiadienio popietę nedidelėje Juodkrantės Pranciškaus Asižiečio bažnyčioje susituokė dainininkė Jurga Šeduikytė ir aktorius bei atlikėjas Vidas Bareikis. Beveik lygiai prieš metus, rugpjūčio 28 d., pora susilaukė pirmagimio Ado, tačiau mainyti žiedų neskubėjo. Jiedu šįkart nusprendė surengti dvigubą šventę – tuo pačiu įvyko ir sūnaus krikštynos.

Šeima niekad neatviravo apie savo asmeninį gyvenimą, tad ir informaciją apie tuoktuves slėpė. Vestuvių dieną pakalbinta Jurga Šeduikytė žurnalistus į šventę mielai pakvietė, tačiau kur ji vyks neatskleidė. Su žiniasklaida užuominomis bendravo ir jaunikis.

Vis tik vidudienį jaunavedžiai su svečiais į Kuršių neriją persikėlė keltu, o 15 val. jaukioje Juodkrantės bažnytėlėje prasidėjo dviguba ceremonija.

Jurga ir Vidas dar anksčiau yra pasakoję, jog susipažino 2004-aisiais metais, dalyvaudami miuzikle „Ugnies medžioklė su varovais“. Gandai apie jų vestuves buvo pasklidę jau ne kartą, tačiau vis pasirodydavo esą melagingi.


Rašyti komentarą...
a
ase
2009-08-26 17:18:12
Pranešti apie netinkamą komentarą
labai sauni svente - grazi ir neapspista purvasklaidos. pasirdo galima nuslepti
Atsakyti
0

2009-08-26 18:33:24
Pranešti apie netinkamą komentarą
dar viena slaptai slaptai susituokusi ir nuo visų labai slėpusi vestuves sabutytė
Atsakyti
0

a
ase
2009-08-26 22:11:33
Pranešti apie netinkamą komentarą
tai kad ji nelabai nei afisavosi, nei labai slepe. tylejo ir viskas. tai jos svente, ko kitiems ir juolab svetimiems jai listi i akis..?
Atsakyti
0

SKAITYTI KOMENTARUS (3)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų