Kovo 21 d. 19 val. kultūros centre „Ramybė“ (Vytauto g. 35, Palanga) jaunos bet jau populiarios operos solistės Ievos Prudnikovaitės gerbėjai turės progą pasilepinti svaigiais tango garsais, pasinerti į argentinietiško ritmo pasaulį.

Ieva kerės ne tik savo puikiu balsu, bet ir kuriamu minispektakliu.

Prieš porą metų susikirto ansamblio „4tango“ ir Ievos Prudnikovaitės muzikiniai keliai.  „4tango“ muzikantai – Birutė Bagdonienė (altas), Kristina Žebrauskaitė (akordeonas), Feliksas Zakrevskis (fortepijonas), Donatas Bagurskas (kontrabosas) – jau visą dešimtmetį propaguoja įvairių stilių tango muziką, todėl neveltui yra vadinami tango kultūros ambasadoriais Lietuvoje.  Ansamblis koncertuoja su žymiais Lietuvos solistais, keliauja po tarptautinių festivalių scenas.

Savo naujoje programoje muzikantai su Ieva atlieka kompozicijas iš neseniai išleistos kompaktinės plokštelės ir pasakoja  dvi istorijas, atliekamas skirtingais muzikos stiliais.Ansamblis „4tango“

Pirmoji – apie meilę, nugalinčią visus burtus, iš  ispanų kompozitoriaus M.de Fallos baleto „Meilė burtininkė“. Ir toliau skamba meilės istorijos tango ritmu: apie moterį – ieškančią, atradusią, pamestą ir praradusią, atgailaujančią ir stiprią. Ievos atliekamas tango dainas keičia ansamblio atliekamos brandžiausios A.Piazzollos kompozicijos.

Ieva Prudnikovaitė studijuoja Lietuvos muzikos ir teatro akademijoje, profesorės Reginos Maciūtės dainavimo klasėje. Koncertavo su Lietuvos valstybiniu simfoniniu, Lietuvos nacionaliniu simfoniniu, Lietuvos kameriniu, Kauno simfoniniu, Kristoforo kameriniu, I.J.Paderewskio muzikos akademijos simfoniniu (Lenkija), XXI a. simfoniniu (Estija) orkestrais, Klaipėdos „Camerata“, ansambliais „Musica Humana“ ir „Vilniaus arsenalas“. Dainavo daugelyje Lietuvos miestų, Estijoje, Lenkijoje, Vokietijoje, Vengrijoje, Jungtinėse Amerikos Valstijose. 2006 m. tarptautiniame dainininkų konkurse Kelne (Vokietija) apdovanota diplomu ir specialiu žiuri prizu. 2007 m. – „Yamaha“ dainininkų konkurso ir V.Jonuškaitės-Zaunienės dainininkių konkurso nugalėtoja.


Rašyti komentarą...
SKAITYTI KOMENTARUS (0)
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
REKOMENDUOJAME
×

Pranešti klaidą

SIŲSTI
Į viršų